DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

• @celica hocam Ben 2021de gemide calisirken pandemi oncesi stokta olan saatleri satiyorlardi citizen,fossil falan.
    Radio kontrollu abd fiyati 300 350 dolar olan saatleri 40 50 dolara aldim. Abd fiyati 120 130 dolar olan guess/fossilleri vs. 4 5 dolara aldim.
    Trde zor zoraki sattim. Millet olucu Ve saygisiz.

• $1 = 23.55 TL

Bu hafta TCMB faiz karari aciklayacak. Buyuk ihtimalle politika faizlerini bir miktar yukseltecekler. Bu durum TL'nin bir miktar degerlenmesine ve kurlarda dalgalanmaya sebeb olabilir. Ama cok buyuk beklentiler icine girmemek gerekir. Yatirim tavsiyesi degildir! 🙂

• ABD icin Mayis sonu enflasyon orani 4% olarak aciklandi. Inis devam ediyor.

Bununla birlikte, Kuzey Delaware'de 1+1 apartment kiralari aylik $1,700 civarlarinda.

• @MySea BoA vebazı Amerikan finans kuruluşları bizim MB' dan çok agresif faiz artışı beklediklerini söylediler. Reis'e rağmen nasıl bir yol izleyecekler çok merak ediyorum valla

• @MySea ABD' de hala yükseliyor mu kiralar acaba?

• @feuerx Ev fiyatlari ve kiralar zaten bir yil kadar once yukselmeye baslamisti. Tekrar geriye Covid oncesi fiyatlara dusecegini hic sanmiyorum.

• @MySea en azından biraz düşürelim, evrene güzel enerji verelim 😃

• @MySea emlak piyasası duruluyor ev fiyatları düşüyor diye bir çok yerde okuyorum ABD için. Umarım bu düşüşler kira fiyatlarına da yansır zamanla 🙏

• .....hic bir devlet gercek enfilasyon rakkamlarini milletine aciklamiyor.devlet %4 enfilasyon var diyorsa gidin super marketlerdeki yiyecekleri ve diger ihtiyac malzemelerini kontrol ediniz,bir yil evvelki fiatlarla bu gunku fiatlar arasinda gozle gorunur bir fark oldugunu anliyacaksiniz... 3 ay evvel 2 dolara almis oldugum ekmek bu gun, 2,40 dolar oldu.

• $1 = 24.24 Türk Lirası
    Gram = 1.500 Türk lirası

Adamlar bir faiz artırdı dolar euro çıktı, bu nasıl bir şey 🤣

• Politika faizi arttirildi, 15%

$1 = 24.52 TL

• Abi yeter artık ya. Faiz artıyor dolar artıyor. Faiz düşüyor dolar yine artıyor. Bu adamların asgari ücreti artırmasındaki sebep belli oldu.

• @Kekw Badem bıyıklıya güvenip bisiklet emanet etmem, kaldı ki yabancı yatırımcı milyon dolarlarını neden buraya yatırsınki?

• $1 = 24.82 Türk Lirası

• $1 = 25.72 Türk Lirası

• @Uçan-hollandalı bir kaç gün içinde 27'yi göreceğiz gibi maalesef 😓

• @feuerx Hocam umarım olmaz ama gerçekçi olursak ise bu durumun yaşanması muhtemel gibi duruyor. 20 Aralık 2021'den, 2023 Mayıs sonuna kadar piyasaları baskılamak için harcanan para miktarı $199 milyar dolar olarak belirtiliyor. Bu da demek oluyor ki daha da gibi görmeden aydınlığa çıkamayacağız... Artık bir Amerikalı veya bir İngiliz gibi ben de hayatımı normal yaşayıp döviz kurlarını takip etmek istemiyorum, ailemle arkadaşlarımla vakit geçirmek istiyorum ama maalesef. İnsan üzülüyor ama nafile, ileride nasıl günler yaşayacağız asıl merak ettiğim husus kesinlikle o.

• @Uçan-hollandalı çok haklısın. Zaten bu nevrotik durumlar ve bizlere psikolojik etkilerinden dolayı ben ve eşim beraber ABD ye yerleşme kararı aldık. Ülkemi bu şekilde görmek aşırı üzücü ama hayatlarımızın devam etmesi gerekiyor. Biz ailecek kendi çaremizi uzaklaşmakta görüyoruz maalesef.

• 25 TL de gecildi.

Benzer Başlıklar

• 323
  • 14
  • 50
  • 16
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.8k

| | | |