Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar geçen 1 2 gün önce sponsorluk için soru sormuştum ama olmama ihtimali yüksek bazı gelir problemlerinden dolayı olmuyor ama iş teklifi yapabileceğini veya iş teklifi gönderebilcegini söyledi bu konu ile alakalı job offer gibi birşey bir form veya konu konu başlığı var midir?

• @crazycells çok teşekkürler

• iyi akşamlar. formda çocuklar içinde mail adresi bölümüne kendi mailimizi yazmamız yeterlimi yoksa 3 yaşındaki kızım içinde mail adresi almalı mıyım? teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba. DV2024 talihlisi biri olarak b2 medikal vize için ds160 formu doldururken bu seçeneği ne yapmamız gerekiyor? İnternetten biraz araştırdığımda I-140 gibi bir form çıkıyor ancak bu formu ben doldurmadım. Eğer ds260'ı soruyorsa doldurdum
    Ekran görüntüsü 2023-06-03 030242.png

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@symbi0te, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selamlar geçen 1 2 gün önce sponsorluk için soru sormuştum ama olmama ihtimali yüksek bazı gelir problemlerinden dolayı olmuyor ama iş teklifi yapabileceğini veya iş teklifi gönderebilcegini söyledi bu konu ile alakalı job offer gibi birşey bir form veya konu konu başlığı var midir?

standart bir job offer mektubu yazmalari yeterlidir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmetyigit34, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

iyi akşamlar. formda çocuklar içinde mail adresi bölümüne kendi mailimizi yazmamız yeterlimi yoksa 3 yaşındaki kızım içinde mail adresi almalı mıyım? teşekkürler

kendi email adresinizi yazabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hope-Breaker, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar merhaba. DV2024 talihlisi biri olarak b2 medikal vize için ds160 formu doldururken bu seçeneği ne yapmamız gerekiyor? İnternetten biraz araştırdığımda I-140 gibi bir form çıkıyor ancak bu formu ben doldurmadım. Eğer ds260'ı soruyorsa doldurdum
    Ekran görüntüsü 2023-06-03 030242.png

NO demelisiniz, siz basvurunuzu USCIS'e yapmadiniz.

• @crazycells teşekkürler

• @hsn-kartal merhaba bilgiler excele altarmak nasıl oluyor biz formu doldurduk fakat excel hakkında bilgim henüz yok

• @crazycells çok teşekkür ederim

• @Buse-Şahin merhaba https://bit.ly/428RByc buraya girip bilgilerinizi ekleyebilirsiniz ayrıca imzanızı da güncelleyin lütfen

• @misha90 teşekkür ederim bir de bunu ne için yapmamız gerekiyor yapılması zorunlu mu acaba bilgim olmadığı için soruyorum kusura bakmayın lütfen

• Tekrar merhaba 😁

1. mülakata lise önlisans ve lisans diplomasının hepsini mi götüreceğiz
    2. eşim için ds260 formuna lise önlisans lisans ve tekrar önlisans bölümünü bitirdiği için sıralamayı da böyle yaptık.
    3. Bütün diplomaların aslını mı götüreceğiz lisans diploması yeterlimi.
      Şimdiden teşekkürler.

• Merak ettiğim bir konu var.Case numberlar arsında boşluk olma olayı nedir tam olarak?mesela benim 23k önumde tamı tamına 23k kişi olmuyor mu Avrupa bölgesinden?

• @crazycells ben 2 yasindaki kiziminki boş biraktim sorun olmaz herhelde.

• Merhaba. Ds 260 Formunu olabildiğince erken yapıp göndermiştim. Ayrıca Confirmation sayfasını mail olarak almıştım. Forumda bulamadığım için soruyorum. Ben ds260 Formumu kontrol etmek amaçlı tekrar görüntüleyebilir miyim? Herhangi bir değişiklik yapmak istemiyorum. Sadece verdiğimiz cevaplara sonradan ulaşabilir miyiz diye merak ettim. Çok teşekkür ederim.

• @hsn-kartal bildiğim kadarıyla olmuyor. çünkü çekiliş yapıldıktan sonra talilhliler bir yerde toplanıp sıralanıyor. ardından hatalı, çift başvuru vs. bunlar direkt diskalifiye ediliyor. böylece boşluk oluşuyor.

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@betulxk Merhaba, görüntüleyebilirsiniz. Completed olduğu için isteseniz de değiştiremezsiniz, rahat olun bu konuda, istediğiniz gibi bakın.

• @tufank tesekkur ederim maşallah forumda her konuda bilgi ,başlık mevcut 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |