Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Yine kaybettik

• @Calibraturbo Dini siyasete buladıkları için dindar nesil yetiştirme projeside rafa kalkmış oldu 🤣 yeniden refah açıklama yaptı ya "Allah korkusu olan nesil yetistiricez" zaten bunların allahı olsa yedikleri haramlardan dolayı siyaseti birakirlardi. Nafile

• Sosyal medyada dönen sohbet ve tavırlara şöyle bir göz ucuyla bakınca "yok bu ülke gelişmez,adam olmaz" düşüncesine ister istemez sahip oluyor ve üzülüyorum açıkçası...

• ⭐⭐

Arkadaşlar geçmiş olsun seneye en az 2 milyon başvuru yapılır Türkiye’den.

Tamamen artık bir Loto’ya dönmüştür.

• @Chromium, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Arkadaşlar geçmiş olsun seneye en az 2 milyon başvuru yapılır Türkiye’den.

Tamamen artık bir Loto’ya dönmüştür.

Gel biz onu düz hesap 3-3,5 yapalım 🙂

• Amerikanlar bile bu büyük seçimden haberdar Türkiye'den olduğumu söyleyince seçim konusunu açıyorlar ve baştaki adamın hile yapacak olmasına karşın tahminleri var. Ülkemiz bu hale düşmemeli idi. Bir sandığı on dört kez saymak ne demek? Böyle bir şey anca kabile devletlerinde görülür. Bence tek artacak olan greencard çekiliş başvuran sayısı değil aynı zamanda Meksika'dan Amerika'ya kaçak girenlerin sayısı. Bu virajı alamazsa ülke bitti ne yazık ki artık kurtuluşu olmayacak bir şekilde.

• Herkese geçmiş olsun. Seneye başvuru 3 katına çıkacaktır.

• ⭐⭐ Yasaklı

Yeniden refah baskaniniN n oy verirkenki aciklamasinda kadrajdaki takim elbisesiz olan eleman benim. Tr nin sonunun misir libya vb gibi olacagi kesinlesti.

• Günaydın. Ülkemde kalma için ufacık da olsa bir umudum vardı geleceğe dair... Artık kalmadı.. Green Card için bu süreçten sonra daha çok istekliyim, daha da hırslıyım. Ne yapıp ne edip gitmem gerek çocuklarım için..

• Geçen hafta malum, bu hafta malum ne zaman kazanan tarafta olacağız merak ediyorum.

• arkadaşlar seçim 2. tura filan kalmadı. 2. turda tayyip gövde gösterisi yapıp 2018'de aldığı oyu da geçip 5 yıl daha bizimle. ben de dahil bu ülke insanının cehaletini fazla hafife alıyoruz. ülkede yaşanmadık rezillik, cumhuriyet tarihinin sayılı ekonomik krizlerinden biri yaşanmasına rağmen hala %50 oy alabiliyorlarsa söylenecek söz bitti bende. deprem bölgesinde insanlar kendi canlarını, kanlarını, dostlarını, arkadaşlarını bunların ihmalkarlıkları yüzünden kaybediyor. kızılay parayla çadır satıyor çadır çadır! ama deprem bölgesindeki illerde oyunu arttırıyorlar. bu saatten sonra su veren itfaiyenin hortumunu itinayla sevmekten başka bir seçenek kalmıyor bana. benim bu ülke insanına dair az da olsa bir umudum vardı düne kadar ama artık yok. sonumuz hayrolsun. çok daha karanlık günler bizi bekliyor.

• Herkese de bir telaş var hemen bayrakları çekmişsiniz daha kimse kaybetmedi
    İktidar daha %50 barajını geçemedi

1. Tura kaldik

• @nicky öyle zannedmiyorum

1. Tur erdoğan ve Kılıçdaroğlu arasında olacaği için Sinan oğanin tayfası da Kılıçdaroğlu geçerse belki bir umut

Ama yinede 2. Turda ikisi arasındaki oy farkı ucu ucuna olacak.
    Artık 1 oy versem ne olur vermesem ne olur sonuç değişmeyecek devri biti yani 1 oyla bile bir tanesi kazanabilir
    Hepimiz için hayırlısi olsun

• @Uçan-hollandalı çevremdeki ve çevremde olmayan insanları görüşü bu yönde ama inşallah olmaz herhangi bir şey

• @Sabri-FT Evet geçemedi ama Sinan Oğan'ın oyunun küçük bir kısmını dahi alsa götürüyor işi ne yazık ki..

• @Gürkan-1 Yok be 🙂 Trump akıllandı. İyi adam aslında medya üstüne çok gitti.

• @Sabri-FT, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@nicky öyle zannedmiyorum

1. Tur erdoğan ve Kılıçdaroğlu arasında olacaği için Sinan oğanin tayfası da Kılıçdaroğlu geçerse belki bir umut

Ama yinede 2. Turda ikisi arasındaki oy farkı ucu ucuna olacak.
    Artık 1 oy versem ne olur vermesem ne olur sonuç değişmeyecek devri biti yani 1 oyla bile bir tanesi kazanabilir
    Hepimiz için hayırlısi olsun

meclis çoğunluğu akpde. kılıçdaroğlu kazansa bile kararnameler ile ülkeyi yönetemiyecek. kararnameyi çıkarttığı an meclisten veto yiyecek. bu sebeple mecliste etkin olamadığı için kriz çıkacak. akp bu 2 haftalık süreçte bunu çok güzel işleyecek ve halk mecliste çoğunluğu olan akpnin adayı tayyip'e oyları kaydıracak. sinan oğan bu saatten sonra kazananın safında yer alacaktır. bunun karşılığında kendisine bir bakanlık verileceğini düşünüyorum

• Hayat bitti...

• ⭐⭐

Ülke için değişim olması iyi olacaktı ama olmadı. Ben ikinci turdan ümitli değilim. Ülke gerçeklerinden uzak bir muhalefet ve ülkeyi kendi şirketi gibi yöneten bir iktidar var ortada. Muhalefet olarak bu kadar olayların üstüne oy alamıyorsan seçmen kitlesini okuyamıyorsun demektir. Bundan sonrası için kendi açımdan ülkeden bir şekilde çıkışımı hızlandıracak adımlar atacağım.Değişim olsaydı belki görelim deneyelim diyebilirdim.Ama artık öyle bir ihtimalde yok.
    Günaydınlar...İyi haftalar olsun.

• Atatürk bu insanlarla nasıl baş etti anlamıyorum.. Midem bulanıyor..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |