DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @selamibasaran link var mi

• @lumos veya bende aynı şekilde onun comfurmation numarasını mı yazmalıyım. ?

• @Pamuk-0 kim kazandıysa onun ki olacaktı sanırım

• ⭐⭐

• @hsn-kartal yani biz çoçuklarla kendimize ds formu doldururken onun Case ve comfurmation numarası ile giriş yapacağız doğru anladım dimi.

• ⭐⭐⭐

@Pamuk-0 Oncelikle, lutfen imzaninizi vize sureciniz dogrultusunda guncelleyin.
    Talihlinin numaralariyla yapacaksiniz, butun aile ona tabi. Bence bu basligi da tekrar gozden gecirin, aslinda cavaplar burada.

• ⭐⭐⭐

@H-K, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@waterman
    Merhaba, green carda basvururken verdigim emaili adresini unuttum. Ama confirnation numarami biliyorum.

Ne yapabiliirim?

Bunun için bi yöntem yok maalesef mail adresinizide hatırlamıyorsanız o conf numarasını almanın yolu yok

• Merhabalar, 3. aşama olan "Dosya(case) numarasinin aktif olmasini beklemek" konusuna dair bir sorum olacak. Dosya numaraları anladığım kadarıyla DV 2024 talihlileri için Ekim 2023 itibariyle açıklanmaya başlayacak, doğru mu? Ben 1. DS-260 fromunu doldurdum ve 2.bilgileri excele ekledim. Bunun dışında Ekim ayına kadar yapmam gereken bir ley yok, değil mi? Herkese kolaylıklar dilerim. Teşekkürler.

• Arkadaşlar merhaba dv2024 talihlisiyim mülakatta istenilen belgeler arasında daha önceden askerlik belgesi yokmuş herhalde ama şimdi istiyorlarmış ve ben yoklama kaçağı olarak gözüküyorum yurt dışına çıkarken mahkeme kaydın yoksa tutanak tutulup çıkabiliyormuşsun ama mülakat sırasında bunu sorun yaparlar mı acaba lütfen yardım edin

• @waterman

Selamlar...

Konfirmasyon numarasini biliyorum....sadece ilk kayitta verdigim emaili adresini unuttum

Bir sikintiya sebep olur mu?

Bir de rica etsem KCC nin email adresi sizde var mi, paylasabilir misiniz?

Tesekkur

• @crazycells

Selamlar...

Konfirmasyon numarasini biliyorum....sadece ilk kayitta verdigim emaili adresini unuttum

Bir sikintiya sebep olur mu?

Bir de rica etsem KCC nin email adresi sizde var mi, paylasabilir misiniz?

Tesekkur

• @OzzieOzzy8 merhabalar bizde yeni dolduracağız formu. Eşiniz için ayrı bir ds260 formu mu açıyorsunuz yoksa sizin formun içinde çıkıyor mu. Bizimde eşime çıktı çocuklar ve benim için nasıl yapıcaz bilmiyoruz . Bizim case number ve comfurmation numaramız yok çünkü.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@H-K sizi forumdan 48 saatligine uzaklastiriyorum, eger israrla ayni sorulari hic cevaplanmasini beklemeden tekrar tekrar sormaya devam ederseniz kalici olacak yasaklanacaksiniz. sorunuzu sorduktan sonra cevaplanmasini beklemelisiniz.

• Arkadaşlar merhaba eski başlıklara bakıyorum da insanların bazıları amerikaya yerleştikten sonra burayı unutmuş. Halbuki burda paylaşılan her bilgi çok değerli. İnsanlar sizin için nasıl çaba sarf edip yardım edip amacınıza ulaşmanızı istiyorsa siz de sizden sonrakilere yardımcı olun lütfen. Vefasız olmayalım.

• @misha90 Her şeyi halledip Amerika'ya giden insanların verdiği tavsiyeler cidden çok önemli oluyor. Hiç değilse gitmek isteyen kişiler aynı hataları yapmadan tecrübeden faydalanıp iş görüyorlar. Bazı kullanıcıların da vakti olmayabilir elbette, tolerans gösterilebilir. Sizinle aynı fikirdeyim 🙂

• Kız arkadaşım üniversite son sınıfta okuyor.Universty no degree kısmında diploma yerine none yazdık.Note yet ile none arasında fark olur mu?Bu durumu düzeltmemiz gerekir mi

• Hangi başlıkta soracağımı bilemedim. 2022 yılının mulakat deneyimlerine bakıyordum ve on beş bininci sıradakilerin gecen sen bu zamanlarda mülakata girdiğini ve amerikaya gittiğini gördüm. 2023 yılını kazananların ise şuan hala 7000 küsürlerde olduğunu söylüyorlar. Ankaranın 2023te neden bu kadar yavas calıstıgını bilen veya yorumlayabilecek var mı? 🙂

• merhaba,

benim bir sorum olacak gerek dosya masrafları vize ücreti vs bunları karşılayabilmek için gerek orada ihtiyaçlarımızı gidermek için belirli bir miktar kredi çekmem gerekiyor. bu kredi bana sorun olur mu ? yani hem vize almamda hemde ülkeden çıkış aşamasında adıma kayıtlı borç olması bana sorun olur mu ? kredi çekmeden bu işin altından kalkamayacağım .

• ⭐⭐

@misha90 buna kesin bir yorum yapmak çok zor. Pandemiden biriken vizeleri veriyorlar,çok yoğunlar, vs vs. Kimse bilmiyor malesef. Siyasi yönüde olabilir.
    Sizden detaylı tüm aşamaları bekliyoruz. Merakla okuyacağız. Dv2024 bekleme odasında bunları konuşabilirsiniz.

• ⭐⭐

@avc mülakat deneyimlerini ve Amerikaya ilk giriş deneyimlerini okuyabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.2k

| | | |