Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• EŞİMLE BANADA ÇIKMADI

• 8 yıl oldu maalesef, yine yok yine yok. Has not been selected yazısını görmekten bıktım usandım. Umarım gerçekten greencard'ın hakkını verebilecek, kıymetini bilecek arkadaşlara çıkar. Ve umarım ABD şu sisteme başvurmayı eleyici unsurlar ekler de gitmeyecek insanlar başvuru yapmayı bırakır. Alınan gücenen arkadaşlar olabilir biliyorum, kızabilirsiniz de, fakat İngilizce bilmeyenin, çıksa bile gitmeyecek olanın, confirmation number'ını kaybedecek kadar ilgisiz olanların başvurmasını ve onlara çıkmasını ben doğru bulmuyorum.

• 2x çıkması olsun birdahaki sene inşallah

• @Yıldıray81 hocam kacak gitmek demek iltica etmek demek. cok berbat birsey. bizim gibi insanlarin katlanabilecegi bir yasam degil. tr 'ye bir daha donememek de cabasi. nere gitseniz size verdigi kimlik numarasiyla multeci gozukeceksiniz.

• 2x cikmadi olsun birdahaki sene inşallah

• @sadikcagan sağlık olsun

• ⭐⭐

@mathematiche Hocam tebrik ederim ilham kaynagisiniz resmen 🙂

• Ben elçiliğin ingilizce ve türkçe twitter sayfalarına bunu yazdım bıktım valla Please bring the passport requirement in DV 2025, please, even a small amount of prepayment should be taken, many of the applicants do not take our rights seriously and they burn our rights. We have been trying for years but we cannot win, please find a solution, please, I beg you

• Malesef hem bende hem eşime
    HAS NOT BEEN SELECTED
    Artık GC düşük bir ihtimal benim için.

• Kart çıkmadı arkadaşlar,ben foruma bir süre ara vericem sanırım

• ⭐⭐⭐⭐

@liveisliiife yarısı ingilizce bilmiyor abd nin bizzat gördüm

• @abrakadabra çok söylenti vardı ondan sordum, bende bakamadım henüz bekliyelim bakalım.

• @Hayri-Sozen Sınırda yakalanıp önce dayağını yiyorsun bi güzel. Sonra mahkemeye çıkarıyorlar ve genelde oturum veriyorlarmış birinden duymuştum. Kaçak olmak zor ama komşumdan biliyorum. 5 yıl çocuklarını göremedi.

• 2023 HNBS
    2024 HNBS

• siteye girmek ne mümkün. hala açılmadı bizde.

• @sadikcagan Edge tarayicidan da deneyin. Benim hemen acilmisti. Iyi sanslar. 🤞🏼

• 3 × HSBN 😔

• Arkadaşlar şükürler olsun anneme çıktı bizde onun üzerinden başvuracağız. Ben bu sene wat programına katılacaktım vizeden onayımı da almıştım haftaya gidiyordum. DS260 formunu doldurmak dışında benim yapmam gereken başka neler var gitmeden önce? Gerekirse gidiş biletimi 1-2 hafta ileri alabilirim. Vize görüşmeleri gc için 1 Ekimde başlıyormuş en erken bende eylül sonu gibi geri gelecektim zaten.

• @Chromium hocam size de mi hnbs?

• "You have been randomly selected for keep going to live as a slave under the control of the dictatorship of Turkish Islamic State."

geçen sene çıkmıştı.. gene aynı yazı çıktı..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

32

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |