Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kurtulmuş Aslında videoyu izlemiştim ama sadece kafamda acaba sorusu kalmıştı, sağ olun cevap için

• ⭐⭐

• @hdemircanusa Chillin and killin. Seninki daha mantıklıymış ben de aksine daha da gazlanıyorum atabilirsem mini video atıyım

• ⭐⭐

@Guenron Bu saatler benim rahat moda geçme saatim.

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Guenron Bu saatler benim rahat moda geçme saatim.

Mis gibi. Video nasıl paylaşılır bilmiyorum, link atıyım. chess and dark souls

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu sene çok fazla Texas’cı yok , banamı öyle geliyor 😊

var kardeşim nasipse dallas frisco

• ⭐⭐

@clourpoint İnşallah nasip olur 👍

• Hadi bi California - LA ^)

• ⭐⭐

Son gün forum çok kalabalık olacak. Şimdiden şunu söylemek istiyorum. Bazı hayalleri paylaştığım bir sürü abi, abla, kardeş tanıdım burada. Yeri geldi bilgi aldım yeri geldi bilgi verdim. Keza geçen yılda çekiliş gününe kadar buradaydık hepimiz. İnşallah bu sefer çekiliş günü yüzümüz güler. Hepimiz hayallerimize kavuşuruz. 20 yaşında 35 yaşında 50 yaşında bir sürü insan var forumda. Hepimizin hayalleri kısmen bir. Bu sefer yüzümüz gülecek inşallah. Umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin. Yaşayacağımız çok güzel yıllarımız olacak. Forum çekilişten sonra sakinlediği zaman görüşmek üzere 🙂

• Hüsrana uğramaniza 2 günden az kaldı
    Bakalım kazandık mı kaybettik mi
    Bence ben kazandım
    Şansima güveniyorum

• @Atlantis00 Bakalım o sene bu sene 🙂

• bısey soracaktım ds 260 la ılgılı. ben denızcılık uzmanı olarak bakanlıkta calısıyorum ıs deneyımı kısmında suan calıstıgım yerde 8 senedır calısııyorum .bıu bılgıyı gırdıkten sonra bu ısle ılgılı mınımum 2 yıl deneyımınız varmı kısmına daha once gemılerde kaptan olarak su kadar zaman calıstım mı dıye mı yazamlıyım yoksa dıger ıs tecrubelerıne mı yazmalıyımçzıra bız gemılerde kontrat usulu calısyorduk 6-7 faklı sırket ve tarıhler gırmek gerekıyor. aynı sektor oldugu ıcın ve suan calısıtıgım ıs ıcın gemılerde mınımum 2 yıl calısma tecrubesı ıstedıgı ıcın daha oncekı gemılerde kaptan olarka calıstıgım kısma ı worked as a ship officer at various shipping companies approximately 2-3 years between 2009-2014 deyıp hıc tek tek sırketlerı yazıp 5-6 aylık calısma surelerını tektek gırmesem olurmu zıra hem mesakkatlı hem bır suru tarıhler cok oldugu ıcın hata yapmaya acık hem de suankı ısım ıcın zaten mınımum 2 yıl yuk gemılerınde calısımıs olak sartı var. bıraz uzun oldu bılen arkadaslar varsa cevaplarsa cok sevınırım

• son 1 gün..

'' inna fetahna leke fethan mübina '' zinciri başlatalım

inanmayan otobüse binmesin hahshahs

• @hdemircanusa Hocam siz amerikaya giderseniz yerinize ben geçeyim bari 🤣

• ⭐⭐

@tubytube Rica ederim 🙏 Umarım bu senenin talihlilerinden olursunuz , Eyalet seçimi için acele etmeye gerek yok zaten , bakmayın insan gerçekten heyecandan kaptırıp gidiyor kendini o güzel yerlere , Kazanırsanız sizinde güzel bir eyalet seçimi yapacağınıza inanıyorum

• ⭐⭐

@Özgür-Can İnşallah hep beraber gideriz be , Cinler benden 😊🙏

• @Would-Smith Çok teşekkürler hocam.

• What theeee???? Adam hüsrana uğramanıza 2 gün kaldı demiş. Bu ne kadar saygısızca bir şey. İnşallah gönülden isteyen kişilere çıkar da üstlerine gülerler bu kişilerin

• ⭐⭐

@deckerloki siz bunu nereye yazacaksınız? Ds260 formunda lise ve üzeri mezuniyetde bu söyledikleriniz aranmıyor

• Dün kedim evin catisina cikmisti. 2 gundur gelmedi cok heyecanliydim suan agliyorum. Umarim cekilis ile hepimiz mutlu oluruz. 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |