DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Someone on Saturday at 7:05

bu tutuma mülakat memurunun tepkisi

• ⭐⭐

@Guenron, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gariban Abi öyle bir şey olsa yeni aşiret kurardım muhtemelen, yaşım da genç hak kazanana kadar evlat üstüne evlat 😃

gidince orada yapsan daha iyi çocuklar direk vatandaş 😁

• Yurtdışındayken pasaport başvurusu yaptığımızda olduğumuz ülkenin konsolosluğuna geliyor değil mi?

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE üzümlü kekim chicago 😃

Sovuk sovuk 😁

• ⭐⭐⭐

@MGE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bugünü sildik attık arkadaşlar son 1 gün! hatta artık sayılı saatler kaldı diyip heyecan verelim 😛

Valla saya saya bitirdin en sonunda. Hadi bakalım 😂

• ⭐⭐

@tufank engelle gitsin.Ben kendini çok bilmiş sanan iki kişiyi engelledim. Çok iyi oluyor. Gereksiz enerjimizi alıyorlar. Herbokologlardan bıhtık yahu.

• ⭐⭐

Amerika’yı iliklerine kadar yaşatan En sevdiğim diziden bir ev bilen Çıkar mı ? ❤🇺🇸

52905CC4-5E08-4C2C-A732-5417AC4E5101.jpeg

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Amerika’ya iliklerine kadar yaşatan En sevdiğim diziden bir ev bilen Çıkar mı ? ❤🇺🇸

breaking bad 😃

edit: ilk foto çıkmamıştıda..

• ⭐⭐

@MGE Ben daha resim koymadan yazmışsın bu hız 😂😂 Google lens den bakmak yok 😂 karakter isimi sorarım bilmeyeni saymam 🤣

• @gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@FreeMen, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bir kişiyi merak ediyorum. Geçen sene her gün bir eyalet fotoğrafı ve bilgi paylaşan birisi vardı, totemi buydu ve greencardı kazanmıştı. Mülakat alıp gidebildimi acaba gören var mı?

geçen seneki bendim kazanamadım, önceki sene @Final-Approach önceki sene @chandler kullanıcıları paylaştılar ve kazandılar ama pandemi yüzünden gelişme katettiklerini sanmıyorum

Heh @Final-Approach dan bahsediyordum cay be 2 sene olmuş mu çok merak etmiştim sürecini.

• Arkadaşlar sonuçlar açıklandıktan hemen sonra mı açılıyor ds260 formu?

• @gariban Gerçekten gün geçtikçe büyük problem olmaya başlıyor para konusu. İnsanlar mülakatı geçirelim yeter gözünde bakıyor da. Bizim oraya giderken cebimizde gerçekten en azından 15k olması gerekiyor sıkıntılı süreçte geçinebilmemiz için

• @Özgür-Can Hayır 2 - 3 arasında açılıyor site. Forumumuzda açıldığına dair bilgilendirme yapılacaktır.

• @kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gariban Gerçekten gün geçtikçe büyük problem olmaya başlıyor para konusu. İnsanlar mülakatı geçirelim yeter gözünde bakıyor da. Bizim oraya giderken cebimizde gerçekten en azından 15k olması gerekiyor sıkıntılı süreçte geçinebilmemiz için

aile için 15k dolar çok az bi araba alsan 5k dolar zaten iş bulana kadar kira yeme içme ev eşya derken çok az gibi geliyor bana

• @Özgür-Can, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar sonuçlar açıklandıktan hemen sonra mı açılıyor ds260 formu?

bildiğim kadarıyla hemen açılıyor.bir videoda izlemiştim aynı gün hemen doldurun mülakat sırası avantajı için demişti bir avukat

• @gariban tabiki haklisin cikma ihtimali cok dusuk herkes bunun bilincinde cikmasa da hayat devam ediyor. kendini pervasizca kaptirmadan hayal kurmak en guzel sey hayirlisiysa ztn cikar ben o dusuncedeyim

• @kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gariban Gerçekten gün geçtikçe büyük problem olmaya başlıyor para konusu. İnsanlar mülakatı geçirelim yeter gözünde bakıyor da. Bizim oraya giderken cebimizde gerçekten en azından 15k olması gerekiyor sıkıntılı süreçte geçinebilmemiz için

bende merak adiyoeum 2 çocuklu bir aile kaç bin dolar ile gitmeli ki yetsin.dolar kazanana kadar.dolar 20 lirayı bulmuşken nasıl okadar para çıkartabileceksek

• ⭐⭐

@kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

şartlara göre değişir, tanıdık yanına gidilecekse sizi finanse edecek kimse varsa yada kimse yok ama yaşam standartlarını düşürmeden veya ilk etapta kendine göre bir iş bulana kadar ne olsa yaparım demiyorsa büyük bir meblağ gerekir. Ama yine de para konusu çok aşılmayacak problemler değil. Geçen arkadaş gitti şok mu bim mi bir yerde çalışıyordu kaçakmış ki o da çok yüksek kartel ücretleri var nasıl yaptığını sordum mesajla kredi çekmiş nasıl olsa dönmem banka arasın bulsun beni diyor, onlar yüzünden vergilerde yükseliyor 🤦🏼 artık kimseye yanlış yapmakta olduğunu anlatmayacağım boşa gidiyor

• @hdemircanusa shameless 😞

• @sadikcagan bu tutari belirlemek icin oncelikle gideceginiz sehirdeki kira ve araba butcesini dikkate almanizi oneririm. Kira icin 6 aylik hazirlik iyi olacaktir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |