Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @MGE Çok gidip gelen olduğu için amcamız bıkmış ve aylık 750$ - 1000$ alıyormuş 😀

• ⭐⭐

@hdemircanusa ben düşünüyorum bunu. Manhattan'da stand kurup, TR'den gelen uzaylı ile foto çektirin diye. 2 dolar alırım foto başına 🙂

• Gittiğimde en çok yapmak istediğim şeylerden birisi Hızlı ve Öfkeli'deki evin önünde fotoğraf çektirmek

• cumartesi akşamı;
    bilgisayarın başına geçmişsin. dvprogram'state'gov'a girmişsin. check status'e basmışsın. confirmation number'ını yazıp, enter tuşuna minik bir dokunuş yapmışsın.
    karşına bir sayfa çıkmış. yok artık diyorsun. nasıl olur, bu sefer oldu mu gerçekten diyorsun. rüyada mıyım yoksa diyip ellerinle yüzüne hafif~orta şiddette şaplatıyorsun. gerçekliğin ortasındasın. yıllarca hayalini kurduğun o ekran artık karşında. kartallı mavi mühür sol üstte, sağda kentucky consular center yazıyor. dear diyor, kazandın olm gel buraya diyor.

• @ozz 𝚂𝙸𝙽𝙲𝙴 𝟸0𝟷𝟸 😢

• Has been randomly selected

• @hadi-BE evi ne taraftan tuttun. fiyatlar nasıl 🙂
    (haftaya çay içerken sorarım dedim önce. sonra içimden geldi şimdi sorayım dedim. çok vaktim olmaz benim çocuk falan deniz deyip duruyo olucak çünkü)

• @SUAT-GUNAY Ben bunu istiyorum , 10$ dan aşşağı foto çektirmem 😀😀😀

455E9ECF-87F0-4D89-ACD3-6E74EB82F8D6.jpeg

• @SUAT-GUNAY Ben iş başvurumu yaptım , kasiyer olarak ürünler benden geçsin , indirim kodu sağlarım 😀😀😃

• ⭐⭐

@hdemircanusa ben de depoda çalışır, molalarda geyik yaparız ne diyim 🙂

• @ozz roman havasında gerçekçi olmuş, gözümde canlandı bi an. 👍🏾

• ⭐⭐

beni tek zorlayacak şey, Alperen'in maçları için Houston'a gitmek...
    çocuk gerçekten iyi, Orlando Magic'e falan transfer olsa da bu dertten kurtulsam 🙂

• @Guenron Güzel olmaz mı forumdan kişilerle orada bir barbekü yapsak ❤❤❤

• ⭐⭐

@kemallacin ba ba ba ba... nasıl da ortama ayak uydurdun hemen, Barbekü ne yaa, mangal o mangal 🙂 🙂

• ⭐⭐

Selamlar herkese 🙂

• @SUAT-GUNAY 😀😀 oldu bu iş

• @sytahmt hoşgeldin

• @Özgür-Can hiç sorma :|

• @Murat-4 roman havası da oynarız

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |