DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lumos bir umut şansımı denedim 🙈 ev tutma aşamasındayım da konuştuğum çoğu emlakçı ssn olmadan işleme almamız zor diyor. Hani belki olur da ssn önden öğrenebilirim diye bir sorayım dedim 🙂 çok teşekkürler 🙏🏼

• ⭐⭐

@bernat Rica ederim, haklisiniz kolay degil ama orada daha rahat olur bu isler.

• @bernat Emlakci’nin SSN sormasinin sebebi credit score icin ise zaten henuz olusmadigi icin goremeyecektir. Ilk kredi kartinizdan veya krediden 6 ay sonra olusuyor.

• @datanist yeni resident olacağımız için henüz kredi skorumuzun olmadığını özellikle en başta belirtiyorum, hatta gerekirse türkiyeden belge sunabiliriz diyorum. Görüştüklerim yardımcı olmaya çalışıyor ama ssn de yok deyince biraz işler zorlaşıyor. 2 kedimiz oldugu için de airbnb de çok kısıtlı opsiyon bulabiliyorum. Bir çözüm bulacağız umarım bir şekilde🙏🏼

• @bernat ben ilk seferinde CreditKarma’dan rapor gondermistim ve bir yer kabul etmisti. FICO score olmasa da bir credit score gorunce ikna oldular. Tabi bunun icinde SSN’e sahip olmaniz gerekiyor. Ilaveten son 3 payroll stub istemislerdi, yillik geliri hesaplamak icin.

• ⭐⭐

@bernat, içinde söyledi: USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle)

@datanist yeni resident olacağımız için henüz kredi skorumuzun olmadığını özellikle en başta belirtiyorum, hatta gerekirse türkiyeden belge sunabiliriz diyorum. Görüştüklerim yardımcı olmaya çalışıyor ama ssn de yok deyince biraz işler zorlaşıyor. 2 kedimiz oldugu için de airbnb de çok kısıtlı opsiyon bulabiliyorum. Bir çözüm bulacağız umarım bir şekilde🙏🏼

Uzun süreli kalmalar için (aynı zamanda pet dostu) olan airbnb tarzı mutfaklı çok uygun oteller var. SSN gelene kadar kalınabilir.
    https://www.extendedstayamerica.com

• @Serapp hemen bakıyorum çok sağolun 🙏🏼

• USCIS den ödememi yaptım ama sorum şu, USCIS hesabımdan greencard ların geleceği adresi değiştire biliyor muyum.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Apsaras 0 Apsaras 0 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ozpirinc ozpirinc 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Ercan Geçgin Ercan Geçgin 

• @crazycells elinize sağlık

• @brooklyn evet ama karttın gelmesi biraz daha uzayabiliyor

• @evrimooloji merhaba bu 220 dolar olan uscis ödemesi mülakatta konsoloslukta yapılıyor diye hatırlıyorum yanlış mı hatırlıyorum?

• @Perihan-0 Mülakatta kişi başı 330$ vize ücreti ödeniyor. Uscis ödemesi olan kişi başı 220$ Uscisin sitesi üzerinden yapılıyor.

• @kuzey ben uscis ödemesini konsoloslukta yapılıyor diye aklımda kalmis. Teşekkür ederim.

• @Perihan-0 cevap verilmiş gerçi ama; 220$ olan ödeme uscis.gov sitesine yapılıyor. Fiziki Green Card ve SSN kartlarınızın basımı için ödenen bir ücret. 330$ ise vize başvuru ücreti, o zaten mülakatta ödeniyor ki vize görüşmeniz yapılabilsin. Sevgiler🌸

• @evrimooloji teşekkür ederim.Bende uscis ödemesini konsoloslukta yapılıyor diye aklımda kaldı.

• Şuan site çalışmıyor mu ? Access denied uyarısı alıyorum.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   V viskican 

• @yigitberberoglu Aynı problemi ben de yaşadım. Normal wifi ye değil de telefonumun internetine bağlanıp o şekilde deneyince oldu. Siz de bu şekilde deneyebilirisiniz.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   SeyfettinB. SeyfettinB. 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   lumos lumos 

• @xbens SElam, uscis hesabıma giriş yaptığımda adres göremiyorum. Nereden görebilir ve değiştirebilriiz?

• arkadaşlar selam, az önce fee'yi ödedim fakat babamın kartından ödedim yani Cartholder da ve kredi kartında babamın ismi kartı falan var fakat tek kazanan benim acaba doğru mu yapmışım? Babamın kartıyla ödeme yapmış olmam sorun teşkil etmez değil mi?

• ⭐⭐

@NINJAKEMAL Sorun olmaz, siz dosya numaraniz ve alien number'iniz ile yapiyorsunuz odemeyi, kimin finanse ettigi onemli degil. Hayirli olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

249

41.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.5k

| | | |