Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @emirgenco dostum teşekkürler bilgi için. simit, pizza ve pastacılık gelmeden öğrenmek istediğim mesleklerden. gerekli kurslara gitmeyi ve gelmeden önce bir süre çalışarak tecrübe kazanmak istiyorum. pizza e simit yapmayı bilerek gelmek avantaj sağlar mı? çok özel değilse ne kadar kazanıyorsunuz? pizza ve simit ile iligli şunu yapın diyeceğiniz öneriniz var mı? veya başka bir tavsiyeniz varsa açığız hepsine 🙂

• @hadi-BE oregon doğal gölleri , ormanları ile doğa harikası bir yer.
    alt metni

• @hadi-BE şu yolda ne tır sürerim hee 😄

• @Sea dostum kendini bu kadar şartlaman doğru değil en azından akıl ve ruh sağlığın için uzak dur bu tür hayallerden akışına bırak hiçbir şey bizim elimizde değil

• ⭐⭐

@karaçay, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE the walking deadteki yol değil mi burası? geri dönelim bu tarafa gitmeyelim nolur

Ay keşke, o dizinin çekildiği her yeri görmek istiyorum, bir de prison break dizisinin çekildiği hapishaneyi görmek istiyorum 🥰

• ⭐⭐⭐⭐

@baran-bozdogan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar Mail attım dün Viyanaya, cuma günü Ankaranın yaptığı ayıpdan sonra Ankarayı bekleyemem schengen e de basvurucam dosya tasınır ve mülakatı alırsam. Su aralar schengene de tarih cok geç veriliyor ve red alanları da duydum işimiz zor ama 30 eylüle kadar ben mücadele edeceğim.

Vizeye yunanistandan basvurabiirsiniz. Paraya kiyip bir tur satinalin hatta. Atina ya da selanikten viyanaya gider donersiniz.
    Viyana tarihi belli olunca doktor randevusunu da yakin tarihe alirsiniz. O tarihlerin 2 gun oncesinde baslayan 1 hafta 10 gunluk bir tur satina alip gidersiniz. Yunanistsn ilk schengenn de kisa sure tek giris veriyor. Schengen bolgesinden cikmadan viyanaya girer isinizi bitirene kadar kalirsiniz. Dv vizesini alinca geçde ciksaniz avrupanin size uygulayabilecegi yaptirimi kaale almaniza gerek yok.

• tsunami, hortum, deprem ve timsah olmayan bir bölge var mı acaba biraz takıntılı olabilirim

• ⭐⭐

@ibrahimasar Abi bu sene çıkacak hissiyatı var mı içinde? Neler hissediyorsun?

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar DS260 ı doldurduktan sonra haziran temmuz gibi bir yunan ziyareti ardından ekim de yeni bir vize başvurusu daha uzun verir 🙂 Avrupayı da küstürmemek lazım 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

@baran-bozdogan hocam green cardın verilmemesi durumu tum dunyada gecerlimi yoksa sadece turkiyedeki konsolosluklarmı pislik yapıyor. karadag sırbıstan bosna makedonya moldova buralarda konsolosluk calışıyomu? eger öyleyse bir bahaneyle gidin kurs vb, surece devam edin oradan

• Benim başvuru kodumda visa yazıyor ondan çok umutlandım bu yıl 🙂

• ⭐⭐

@ayvalik10 insan umutsuzlasiyor. bel baglamamak en iyisi 2023 surecindekilere allah sabir versin

• 6 Mayıs'ta buralar yıkılacak hadi bakalım 🙂

• ⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar Mail attım dün Viyanaya, cuma günü Ankaranın yaptığı ayıpdan sonra Ankarayı bekleyemem schengen e de basvurucam dosya tasınır ve mülakatı alırsam. Su aralar schengene de tarih cok geç veriliyor ve red alanları da duydum işimiz zor ama 30 eylüle kadar ben mücadele edeceğim.

Vizeye yunanistandan basvurabiirsiniz. Paraya kiyip bir tur satinalin hatta. Atina ya da selanikten viyanaya gider donersiniz.
    Viyana tarihi belli olunca doktor randevusunu da yakin tarihe alirsiniz. O tarihlerin 2 gun oncesinde baslayan 1 hafta 10 gunluk bir tur satina alip gidersiniz. Yunanistsn ilk schengenn de kisa sure tek giris veriyor. Schengen bolgesinden cikmadan viyanaya girer isinizi bitirene kadar kalirsiniz. Dv vizesini alinca geçde ciksaniz avrupanin size uygulayabilecegi yaptirimi kaale almaniza gerek yok.

Biz ailecek ilk kez başvurduk Yunanistan'a Schengen için ve 2 aylık multi olarak verdi bize, tek giriş vermedi.
    Hatta geçen Cuma günü bitti vizelerimizin süresi, şimdi yeni bir başvuru daha yapacağız yine ailece.

Ben bir sonraki başvurumuzda daha uzun versin diye, bu 2 aylık Schengen süresince 6 kez çıkış yaptım Yunanistan'a.
    Umuyoruz şimdi yapacağımız başvuruda daha uzun verir süreyi 🙂

• ⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Biz ailecek ilk kez başvurduk Yunanistan'a Schengen için ve 2 aylık multi olarak verdi bize, tek giriş vermedi.
    Hatta geçen Cuma günü bitti vizelerimizin süresi, şimdi yeni bir başvuru daha yapacağız yine ailece.

Ben bir sonraki başvurumuzda daha uzun versin diye, bu 2 aylık Schengen süresince 6 kez çıkış yaptım Yunanistan'a.
    Umuyoruz şimdi yapacağımız başvuruda daha uzun verir süreyi 🙂

Yunanistan kolay galiba,

• Selamlar, nasılsınız?

• ⭐⭐⭐

@abrakadabra onay durumunu bilmiyorum ama çok hızlı dönüş yapıyormuş bende 23 Mayıs a randevu alabildim, randevuyu şimdiden almaya bakayın 2 ay falan dolu gidiyor şuan

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@Birgariphayat, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Kanadayı dene bence depremzedelere 3 yıl çalışma izini veriyor diye duydum 100cad basvuru 85 cad parmak izi için alıyorlar sanırım hepsi bu, tanıdığım gidenler hallerinden memnun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

41

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |