Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese selamlar. Çekiliş sonuçları yaklaşırken kafama takılan bir soru beni rahatsız etmeye başladı. Benim eşim Bulgaristan vatandaşı. Baş vuruyu yaparken Türk kimliğindeki isim ile Bulgar pasaportu ile baş vuru yaptık fakat iki belgedeki isimler farklı. Başvuruyu yaparken araştırdığımda isim denklik belgesi ile sorun yaşamazsın denildi ama emin de olamadım. Sizlerin görüşü nedir bu durumla ilgili. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

• Nee 21 gün mü..
    tek hanelere düşeceğiz ne az kaldı 🙊🙊🙊
    Her gün bu başlığa giren sevgili forum arkadaslarım hepimize düşük CN li GC çıksın insallah 🗽

• Hadi be ilk seferde çıksın 18'imde sıfırdan başlasın hayat

• Yasaklı

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 bir kara yolu bir ülkeyi ne kadar yansıtabilirse 66 numaralı yol o kadar yansıtabiliyormuş. Amerikanın yüzüymüş. Route 66= ABD

• @mikael amerikanın kalbine giden yolda denir.. müthiş bir hikaye ve harika bir zihin rahatlaması.. kesinlikle geçilesi..

• ⭐⭐⭐

@this-time89 diğer ülkeler 28-29K seviyelerine bile mülakat verdi Ankaraya özel bu durum

• @Belphegor, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar diyelim ki mayıs ayında green card bana çıktı. Pasaportum yok pasaportu hangi aşamada çıkarmam gerekir ? Ve abd de yanında kalabiliceğim tanıdığım var ve ordan iş ayarladım, konsolosluk görüşmesinde hesabımda minimum kaç dolar olması gerekir ?

@Belphegor, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar diyelim ki mayıs ayında green card bana çıktı. Pasaportum yok pasaportu hangi aşamada çıkarmam gerekir ? Ve abd de yanında kalabiliceğim tanıdığım var ve ordan iş ayarladım, konsolosluk görüşmesinde hesabımda minimum kaç dolar olması gerekir ?

Bilgisi olan yok mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Belphegor Günaydın pasaportu ds 260 doldurduktan sonra çıkarırsın çünkü kazanmadan çıkarmak istemiyorsun anlaşılan para vermemek için

Sponsor için sana evraklarını göndersin daha sonra sende konsolosluğa giderken götürürsün ozaman da 6-7 bin dolar da olsa sorun olmaz sana hiç para göstermeden sponsorun var diye vize verilmez uçağa kaçak mı bineceksin diye sorar sana

İlk sayfada ki evrakları sana göndersin
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/255/sponsorluk-islemleri-ve-yapilmasi-gerekenler-i-134-ve-i-864?page=1

• ⭐⭐⭐

@Belphegor kazandığınızı öğrenirseniz DS formunuzu doldurduktan sonra ilk işiniz pasaport çıkartmak olmalı. Para konusu konsolosluğun takdiri 50k ile APye bırakılanlarda oluyor 5K ile vizeyi alanda. Sizin yapmanız gereken sunabileceğiniz bütün birikiminizi sunmanız

• ⭐⭐⭐

Günaydın, iyi hafta sonlari. Calisanlara da ( benim gibi 😕 ) Allah kolaylık versin 😒

Devils Tower, Wyoming

FB_IMG_1681530708964.jpg

📷: [instagram.com/davidmrule]

• Günaydınlar olsun, umut ve bekleyiş sürüyor... Beklenen gün yaklaştıkça heyecan artıyor.

• ⭐⭐

Günaydınlar olsun, iyi haftasonları diliyorum herkese, 👋

• @Lossantosdy sosyal medyada aktif değilim ama kazanıp gittiğim zaman paylaşacağım. Yaşadığımı hissetmek istiyorum uzun süredir hayatımda paylaşmaya değer bir anım olmadı. Umarım 6 Mayıs akşamı "KAZANDIK" diyebilmek nasip olur 🙏😌

• 21 gün kalmışken hepinizi Balboa Park'a davet ediyorum buyursunlar efenim 🙂

vc_spotlightbalboapark_hero_botanicalgarden_st_rf_724245028_1280x640.jpg

• herkese merhabalar, az kaldı dayanalım. hepimiz gideceğiz, yeşilkart formu bile amerika merdivenlerini ilk adımıdır,

• Sosyal Medya'ya çığlık atarken video atmama 21 gün kalmış 😃

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   W waterman 

• 21 gün kala herkese selamlar,her sene olan discordda çekiliş sonucu açma uğursuzluğu geçen sene bana da denk gelmişti ,bu sene ters totemle dcye girmeyeceğim

• @Cycraft ben geçen sene başvurmadım ama meraktan dinlemek için girdim dc'ye. Saat 7 olduğunda herkes sırayla açtı baktı. Neredeyse hepsi olmadı, çıkmadı deyip 5 dk sonra çıktı konuşmadan. Sonra biri geldi bağıra bağıra çıktı dedi; heyecanlıydı. Tebrikler dedik. Sonrasını hatırlamıyorum pek bir şey de olmamıştı galiba.

O kişi kimdi bilmiyorum ama gidebildi mi onu merak ediyorum.

• @dilmel, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Cycraft ben geçen sene başvurmadım ama meraktan dinlemek için girdim dc'ye. Saat 7 olduğunda herkes sırayla açtı baktı. Neredeyse hepsi olmadı, çıkmadı deyip 5 dk sonra çıktı konuşmadan. Sonra biri geldi bağıra bağıra çıktı dedi; heyecanlıydı. Tebrikler dedik. Sonrasını hatırlamıyorum pek bir şey de olmamıştı galiba.

O kişi kimdi bilmiyorum ama gidebildi mi onu merak ediyorum.

Onemli bir bilgi oldu bak bu ilk etapta cikmadi göründü sonra cikti göründü. Bunu ayrintili aciklayacak arkadas varsa seviniriz simdiden teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

152

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.8k

| | | |