DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Hayırlı pazarlar herkese, depremde her şeyimizi kaybettik ve forum daha bugün ilk kez aklıma geldi o günden beri. Daha yeni yeni toparlandık. Öncelikle Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın.
    İnanın hiç bir şeyin değeri yokmuş özellikle para ile alınabilen şeylerin. O günden sonra 6 Şubat sabahından sonra hayata karşı bakışım o kadar değişti ki size tavsiyem sadece her şeyin kıymetini bilin. Yediğiniz yemekten tat alın, çiçek görürseniz koklayın,sevdiklerinizle ailenizle vaktinizi dolu geçirin çünkü ben rehberimden insanlar sildim vefat ettiği için. Eğer hayalinizde gitmek varsa sadece bir çekilişe bağlı kalmayın her yolu deneyin. 88 saniyede hayatımız o kadar değişti ki ; yapmam dediğim bir çok şeyi o günden beri mecbur yaptım. Sağlığınızın kıymetini bilin ve hayatta her an herşeye hazırlıklı olun.

Hayırlı pazarlar...

• @abdsimsek Çok geçmiş olsun hem size, hem de etkilenen herkese... Bu deprem, herkese yaşadığı hayatı bir kez daha sorgulattı sanırım. Sahip olduğumuz herşeyi birkaç dakikada kaybedebileceğimizi, ev+araba+para gibi şeylere o kadar fazla anlam yüklememek gerektiğini anladım ben şahsen. Artık risk almak, eskisi kadar korkutmuyor gözümü, en kötü malını, paranı kaybedersin nolcakki, zaten bunları kaybetme riski hep var olası bir depremde, yeter ki canımız, canınız sağolsun.
    En kısa sürede toparlanmanız dileğiyle...

• ⭐⭐⭐

@abdsimsek çok geçmiş olsun kim bilir forumda üye olan kaç kişiyi bu depremde kaybettik haberimiz yok.. etkilenen sayısı cok fazla yaşanan olay cok trajik.. dilerim ki Allahtan bu depremde kimin ihmali varsa aynısını yasamadan ölmez..

• @waterman @Müberra-Dikici deprem olduğu gün 5 günlük bebeğimizle evden çıktık. Bir de 16 aylık oğlum var. Eşim yeni doğum yapmıştı ve 12. Kattan inene kadar çok zorlandık. Öğlen k depremde zaten bina tamamen pert oldu.

Evet 1 dakikada neredeyse kıyameti yaşadık. Hele ki asıl vahim durumu evden çıktıktan sonra yaşadık. Kıyamet anını 2. Depremde dışarıda gördük.

Parayla alınabilecek hiç bir şeyin sahibi aslında biz değilmişiz. Cebinde paranız var su yok,ekmek yok,mama yok,yakıt yok,yok,yok,yok.

Anlatmak istediğim oradaki yaşadıklarımız değil aslında; parayla alınabilen her şeyimiz orada kaldı ve artık değeri yok.
    Geriye aklımızda sadece anılarımız,yaşadığımız güzel şeyler kaldı.
    Evet para için çalışıyoruz,kazanmaya da mecburuz ama para kazanırken de hayatımızı bir şeyler için satmayalım demek istiyorum.

• ⭐⭐

@abdsimsek çok geçmiş olsun ne desek az kalır uzaktayım hissetmedim ama içimden birşeyi kopardı deprem, az da olsa olan ev eşya araba hevesim tamamen gitti sadece mutlu huzurlu ve güvende bol anılı bir hayat diliyorum bize de size de

• @abdsimsek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hayırlı pazarlar herkese, depremde her şeyimizi kaybettik ve forum daha bugün ilk kez aklıma geldi o günden beri. Daha yeni yeni toparlandık. Öncelikle Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın.
    İnanın hiç bir şeyin değeri yokmuş özellikle para ile alınabilen şeylerin. O günden sonra 6 Şubat sabahından sonra hayata karşı bakışım o kadar değişti ki size tavsiyem sadece her şeyin kıymetini bilin. Yediğiniz yemekten tat alın, çiçek görürseniz koklayın,sevdiklerinizle ailenizle vaktinizi dolu geçirin çünkü ben rehberimden insanlar sildim vefat ettiği için. Eğer hayalinizde gitmek varsa sadece bir çekilişe bağlı kalmayın her yolu deneyin. 88 saniyede hayatımız o kadar değişti ki ; yapmam dediğim bir çok şeyi o günden beri mecbur yaptım. Sağlığınızın kıymetini bilin ve hayatta her an herşeye hazırlıklı olun.

Hayırlı pazarlar...

@abdsimsek öncelikle çok çok geçmiş olsun... Biz depremi şehrimizde yaşamadık ama kalbimizde yaşadık. Sizler kadar olabilmesi mümkün değil ancak her birimiz ayrı ayrı etkilendik derin yaralar açıldı içimizde... Temennim, Allah bir daha yaşatmasın bir an önce yaralar sarılsın...

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş tabi cnm komi zamanı çoktan geçti ama amerikada cupcake sıvamacısı için veriğlecek fiyatlar bakerlar adı altında veriyor o yüzden saçma 🙂

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan ne kadar zaman mesela o zaman 1 sene 2 sene vs:)

• ⭐⭐

@debbieLA77 o konu biraz muallak diyebilirim 🙂 genel olarak 1 sene performans sonrası talep edenlerin videolarını izledim ama hiç biri sizin sektörde değildi 🙂

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan hahahaha kaçmışlar daha iyi işler elbet bulunuyor eminim işten işe işten işe şeklinde ben şefim ufak bir artizan bakery dükkanını kendi kendime çekip çevirip tüm ürünlerini çıkartıp satışa hazır hale getirevbilir hatta satışada yardım ederim bunun bedeli 2000 dolar gibi bir rakam olmamalı ama line cook falan da değil bu dediğim zaten:) anladığım kadarıyla burada kimsenin oradaki gerçek farklılıklardan pek haberi yok... ufak bir işe girip sen buraya fazlasın diyip üst makamlara çıkartılan arkadaşlarımızda var biliyorum ama ilk etapda başlangıç aşamasını sordum ben pek bilgili değil çoğu zaten çok bilgili çok iyi para kazananlarında youtube videoları ile uğraşacak durumu yok:) bahsettiğim üst düzeyler başka türlü zaten... ama zaten bu değirmen amazon ile de dönmez sadece ilk zamanlar kurtarıcı bnir sektöre iyi ki var tabiki :=))9

• 8 Mayıs 2023'te karşıma çıkacak yazıyı yazayım hemen 😃 (Ezberledim)

You have been randomly selected for further procesing Diversity Immigirant Visa Program for the fiscal year 2024
    Case Number : 4XXX

• @debbieLA77 O acidan bakarsak benim calistigim otelde banquet server, event manager’dan daha fazla kazaniyor 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Ranje
    Free Live or Die
    New Hampshire

Görüntü069.jpg

Büyüksün Walter White Reyiz.

• ⭐⭐

@ibrahimasar o diziyi bir türlü izleyemedim. 1. Sezonu zorla bitirdim. Buhran geçiriyordum. Çok fazla sıkıcı geldi

• @Hopes1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

8 Mayıs 2023'te karşıma çıkacak yazıyı yazayım hemen 😃 (Ezberledim)

You have been randomly selected for further procesing Diversity Immigirant Visa Program for the fiscal year 2024
    Case Number : 4XXX

@Hopes1 6 Mayıs olmasın o 8 olsa duramazsin fjdkdkls yoksa 6sinda bakmayı düşünmüyo musun ciddi ciddi 🙈

• ⭐⭐⭐⭐

@abdsimsek Geçmiş olsun. Umarım bu saatten sonra hayatınız sürekli olumlu yönde ilerler. Deprem sonrası nasıl zor bilirim. 99 depremzedesiyim ben de. Tekrar tekrar kolay gelsin.

• ⭐⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar o diziyi bir türlü izleyemedim. 1. Sezonu zorla bitirdim. Buhran geçiriyordum. Çok fazla sıkıcı geldi

Zevkler ve renkler diyorum. Ben tv de parça parça izlediğimden dizi sitelerinden izledim 6 sezon 6 kez. Biraz abartmış olabilirim ama ben keyif aldım. Her sahnesini her tiradını bilirim. Ardından çıkan Better Call Soul u da bi çırpıda full sezonlarıyla 2 kez izledim. 4 yada 5 sezondu o da. son sezonu çekmeye başladılar.

• ⭐⭐⭐

@abdsimsek Geçmiş olsun 😞

• @abdsimsek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hayırlı pazarlar herkese, depremde her şeyimizi kaybettik ve forum daha bugün ilk kez aklıma geldi o günden beri. Daha yeni yeni toparlandık. Öncelikle Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın.

Hayırlı pazarlar...

Başınız sağolsun, çok geçmiş olsun. Hayata, yüklememiz gereken anlamdan fazlasını yüklüyoruz çoğu zamanlarda... Sıhhatli olmanın nimetini unutuyoruz... Bununla birlikte hayat devam ediyor...

• @abdsimsek çok geçmiş olsun bir daha böyle acılar yaşamayalım inşallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

149

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.0k

| | | |