Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ben bir şey sormak istiyorum aslında ama uygun olur mu olmaz mı bilemiyorum tereddütteyim biraz o yüzden affınıza ve hoşgörünüze sığınarak soruyorum GC çıktığında vize alabilmek için en az $10-15k para gerekiyor bu para şu an 280k Türk Lirası ediyor. Başvururken biraz da birikime dayanarak halledebilirim diye düşünmüştüm ama şu an baya tereddütteyim. Sizlerin de bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum açıkçası nasıl olabilir sizce?

Merhabalar, aslında bu göreceli biraz. Örneğin mesleğinizin geçerliliği, orada ne yapacağınıza vs vs diye değişebiliyor. Yanlış hatırlamıyorsam geçtiğimiz yıl motorunu ve hesabında 1500$ para gösterip vizesini alıp giden bir arkadaş olmuştu. Siz karamsar düşünmeyin, bu konu bir şekilde hallolur, önemli olan düşük number 🫠

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan taş çatlasa 1 hafta falan -32 olur sonrası normal sıcaklığa gelir 😃 nba'deki maçı da kazanmışız her türlü chicago 😃
    Screenshot_8.jpg

• ⭐⭐

@diablo_ercan Houston Rockets sonuncu zaten kıstas olarak kabul etmiyorum :))))) artı o konuda Houston biraz torpilli. Alperen Şengün Houston Rockets'ta oynuyor :))) (Koyu Beşiktaşlıyım :))

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan haahahhhaha 😹 😹

• ⭐⭐

@diablo_ercan artı olarak Formula 1 hastasıyım. Amerika'da 2 yarış oluyor bunlar Austin ve Las Vegas. Austin ile Houston arası 2 saat :)) Chicago yakınında olan yer yok benim seçim kriter listem çok maddeli 🙂 sıcak soğuk olayı işin şakası 🙂 (eşim açısından tek kıstas hava o ayrı :))

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan Formula merakım yoktur ama izlemek isterim özellikle amerika da. Peki orada formula etkinliğimiz yok mu orada toplanıyoruz falan 😃

• ⭐⭐

@diablo_ercan bu sene çok zor. 22 Ekim'de Austin GP. 19 Kasım Las Vegas GP. Seneye neden olmasın :))

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan schumaer den sonra sarmadı beni de bir sürü de yeni kural vs arabalar eski arabalara bile benzemiyor artık bir değişik oldu

• ⭐⭐

@tolgasatir cevabı yanlış kişiye yazdın sanki 🙂 eski arabalar daha küçüktü şimdi daha büyük haklısın. Eski araçlar çok daha güçlülerdi ve kurallar biraz daha esnek yada mantıklıydı onda da haklısın ama o ses, o mücadele, o hırs ve azim aynı hislerle izlemeni sağlıyor 🙂 Sadece biraz alışman lazım. Gerisi kendiliğinden oluyor :))

• @Emrah-Borazan Miami GP’de var takvimde

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan schumaer den sonra sarmadı beni de bir sürü de yeni kural vs arabalar eski arabalara bile benzemiyor artık bir değişik oldu

formulaya falan hiç merakım yok bilmiyorum. amerika gibi bir yerde özellikle NBA başta olmak üzere giderim 1 kereye mahsus duruma göre formulayı da hadi buralara gelmişim izlemedim dememek için.... ama eski pilotların isimlerini zamanında duydum. ne alakaysa en çok Michael Schumacher ve Barrichello isimlerini 😃

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan he ya yanlış kişiden gitmişim 😂 ses konusunu biliyorum bu istanbul havalimanı açılışında redbull aracı geldiğinde 3 metre yanındaydım 2 gün sağ kulağım duymadı 😂

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan efsane oldukları için duymuşsundue 🙂

• ⭐⭐

şurada oturmak vardı 🙂
    330825597_923269969023800_4233630818120510775_n.jpg

• ⭐⭐⭐

Bugun resmen hayatımın hatasına düşerek Mayıs ayındaki sonuca göre hayatımı planladım. Müdür yardımcılığı teklif edildi Mayıs ayından sonra düşüneceğim dedim. Çıkması lazım bu yıl ya

• ⭐⭐

@waterman evet büyük hata etmişsin. Her zaman etrafımdaki kişilere söylerim iş bırakmak kolay iyi bir iş bulmak zor diye. Hakkında hayırlısı

• ⭐⭐⭐

@waterman teklifi kabul etmen durumunda bir bağlayıcılığı varmıydı ? yani bazıları sözleşme yapıyor ya şu kadar süre çalışacaksın yoksa cezası şu diye, kaldı ki çıksa bile en iyi ihtimal 9-10 ay daha bekleyeceksin keşke kabul etseydin

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman teklifi kabul etmen durumunda bir bağlayıcılığı varmıydı ? yani bazıları sözleşme yapıyor ya şu kadar süre çalışacaksın yoksa cezası şu diye, kaldı ki çıksa bile en iyi ihtimal 9-10 ay daha bekleyeceksin keşke kabul etseydin

Evet 2 yıl bağlayıcılığı var eğer 2 yıl içinde istifa edersem tazminat ödemek zorunda kalırım

• ⭐⭐⭐

@waterman valla çok uçuk bir tazminat değil ise bence hala kabul edebilirsin ya işine karışmak gibi olmasın da 🙂 bak şimdi 2 ay burdan hadi çıktı diyelim ekime kadar 4 ay de 6 ay temmuz ağustos gibi mülakat gelse 10 ay da ordan 6 ay da vize geçerli 😃 22 ay ülkeye gir ilk girişini yap geri dön 6 ay daha kal 🙂 tamam işte al sana 2 yıl 😃

• sonuçlar yaklaşıyor mayıs 1 buralar dahada şenlik olucak

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

42

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |