Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam

irtibat numaraları

+1 609-989-1400 whatsapp numarası

[email protected]

• @ayvalik10 whatsapp ı kullanmıyorlar bende çıkmadı. Mail attım geri dönüş yapmalarını bekliyorum. Cevapların için teşekkür ederim abi sağolasın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam
    bu kişiye de mesaj atabilirsin. Orada çalışıyor

• Günaydın yine sallandık dün gece. Hatay Arsuz 5.1. isin bu kismini bir kenara koyuyorum uyku aramda bugün bir sey sayiklamisim annem diyor; bilim insanları açıkladı büyük bir deprem bekleniyormus dedin diyor psikolojimiz bozuldu resmen kadin 4.30 kadar uyuyamamis öyle dedim diye. Gecenin bir yarısı hadi aşağı inelim felan diyorlardı. Dengemiz bozuldu 😞

• @ayvalik10 hemen yazıyorum tekrardan teşekkür ederim abi sağolasın

• @hashirama çok geçmiş olsun ne yazık ki çok zor bir durum 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam rica ederim. Eğer yine dönüş olmaz ise @knnrn özelden sorabilirsin.

• @ayvalik10 her yere sordum illa ki birisi dönecektir diye tahmin ediyorum çok çok teşekkür ederim sağolasın 🙏 🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam ne demek lafı bile olmaz biz aileyiz

• @hashirama, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın yine sallandık dün gece. Hatay Arsuz 5.1. isin bu kismini bir kenara koyuyorum uyku aramda bugün bir sey sayiklamisim annem diyor; bilim insanları açıkladı büyük bir deprem bekleniyormus dedin diyor psikolojimiz bozuldu resmen kadin 4.30 kadar uyuyamamis öyle dedim diye. Gecenin bir yarısı hadi aşağı inelim felan diyorlardı. Dengemiz bozuldu 😞

Çok geçmiş olsun zor bir durum ister istemez büyük etkiler bırakıyor maalesef :((

• @yenihayaletadam cok sağolun gerçekten öyle 😞

• @berolika çok sağolun tüm Türkiye olarak olumsuz etkilendik fakat doğup büyüdüğün yerin neredeyse yarısı yok olunca insan x2 etkileniyor. Her sıkıldığımda pazar günleri kendimi İskenderun sahiline atardım şimdi öyle bir seçeneğimiz kalmadı deniz taştı mahvoldu güzelim memleketim 😞

• @hashirama, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika çok sağolun tüm Türkiye olarak olumsuz etkilendik fakat doğup büyüdüğün yerin neredeyse yarısı yok olunca insan x2 etkileniyor. Her sıkıldığımda pazar günleri kendimi İskenderun sahiline atardım şimdi öyle bir seçeneğimiz kalmadı deniz taştı mahvoldu güzelim memleketim 😞

Çok haklısınız 😞 10 ilin 10'u için de üzgünüm ama Atatürk'ün "şahsi meselem" dediği Hatay için apayrı üzgünüm Allah bir daha göstermesin yaralarımızı tez zamanda sarmayı nasip etsin inşallah 😞

• @berolika amin inşallah. Atatürk'ün bizlere hediyesi olan Hatay elbet tekrardan yaralarını saracak fakat sabredip, dua edip, azim edip tekrardan inşa edeceğiz. Bütün felaketler sonrasında insanoğlu nasıl kendi kendini onardıysa bu felaket karşısında da hep beraber zarar gören âzalarımızı tekrardan onaracağız inşallah

• ⭐⭐⭐

@hashirama tam yatağa yatmıştım ben de hissettim Mersinden, hemen kızların yanına koştum 😔 hepimize geçmiş olsun

• ⭐⭐⭐

Herkesin kandili mübarek olsun Allah ettiğimiz bütün duaları bugün kabul etsin 🙏 özellikle deprem bölgesinde ölen kişilere Allahtan rahmet kalanlarada bol sabır diliyorum. Beklenen günlere yaklaştıkça heyecan artıyor yaralarımızı hızla sarıp eski günlere döndüğümüz güzel günler görürüz umarım

• @dytmelek geçmiş olsun 😞

• ⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 her yere sordum illa ki birisi dönecektir diye tahmin ediyorum çok çok teşekkür ederim sağolasın 🙏 🙏

Geçmiş olsun, Ne ilaç kullanıyorsunuz, ben nakilliyim bende ilaç kullanıyorum baksam mı bende,, varmıdır acaba içtiğim ilaçlar

• @waterman hayırlı kandiller güzel temennilerin içinde çok teşekkürler. Inşallah tez zamanda yaralarımızı sarıp yeniden hayalini kurduğumuz yer için umutla duayla gün sayıp hayalimize ulaşırız 🤲

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 her yere sordum illa ki birisi dönecektir diye tahmin ediyorum çok çok teşekkür ederim sağolasın 🙏 🙏

Geçmiş olsun, Ne ilaç kullanıyorsunuz, ben nakilliyim bende ilaç kullanıyorum baksam mı bende,, varmıdır acaba içtiğim ilaçlar

teşekkür ederim sağolun size de geçmiş olsun bu ilacı kullanıyorum ;
    COLCHICUM-DISPERT® 0.5 mg Film Tablet
    geçen sene biraz da bakmıştım ama tam bulamamıştım sanırım bu sefer olacak o yüzden araştırıyorum 😂 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |