DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Eğer çekiliş çıkarsa işlemleri hızlandırmak açısından şu an tavsiye ettiğiniz bir şey var mı? İlk gc başvurum yeşil pasaport alabilirim ama ne etkisi olur bilmiyorum, yardımcı olabilecek varsa yanıtlarsa sevinirim.

• @debbieLA77 zamanla herşey düzelecek normale döneceğiz ama zamanla ben buna inanıyorum gündemimiz değişsin diye birden hadi eski normale dönelim olmuyor akışına bırakalım

• @debbieLA77 linç korkusundan kimse 6 şubat öncesi muhabbetlerine birden geçiş yapamaz yapmamalı da zaten

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77 @yenihayaletadam yapılan bağışları gider olarak gösterecekler. Devlet devlete yardım yapıyor. Cengiz holding yapıyor fakat deprem bölgesinde inşaatları kim yapacak cengiz holding verdiği parayı geri alacak. Bayraktar verdi savunma sanayi altında yine geri alacak. Merkez bankası kendisine yardım yapıyor. Sıkıysa babala tv yada haluk levent alsalardı ya canlı yayına ikisi de bağlanmak istediler fakat kabul etmediler. Tamamen şov amaçlı idi. Fakat toplanan paralar inşallah depremzedelere gider diye ümit ediyoruz.

@ayvalik10 aynen abi kesinlikle katılıyorum sana. Vergiden düşüncekler bu verdikleri sözde bağışları. sağ cepten cikicak para sol cepten çıkmış oldu bı de üstüne şov oldu işte. Amerika açıklamış 600 milyar dolar demiş bizim topladığımız para 5 milyar dolar...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Umut-Berkay-Ünal anlaşılan sizler işleyişin nasıl olduğu hakkında bilginiz yok. Hiçbir şekilde ayrıcalık tanınıp hızlandıramazsın yeşil pasaport schengen ülkelerinde geçer. Amerika için rengi farketmez. herşeyden evvel sizin kazandığınız zaman verilecek numara için her ay açıklanacak bülten de açıklanması gerekiyor. Açıklansa bile mülakat maili gelmeden hiçbir şey yapamıyorsun bekleme olayına şimdiden alıştır kendini

• 06-02-2023 Kara büküldü Malesef 36.187 kişi hayatını kaybetti Üzüntümüz büyük Geçmiş Olsun Türkiye🇹🇷 🇺🇸GreenKart sürecinde Şafak Karabük 78 Gün
    Ya Nasip

• ⭐⭐

@Gökhan-A niye yapamaz dediniz ki hayat devam ediyor hep karamsar yaşanmaz.(yaşamak isteyen yaşasın ancak başkasına empoze etmenin anlamı yok 🙂 ) herkesin toparlanması lazım.

• @ayvalik10 çok teşekkür ederim öyle yapacağım artık bekledikten sonra forumdaki bilgilerle sürece devam edeceğim teşekkürler yanıtınız için.

• @diablo_ercan alacağı tepkiden çekineceği için yapamaz dedim toplumsal olarak böyle süreçlerden çıkmak isteyeni bizimle beraber bu acıyı yaşayacaksın hemen öyle normale dönemezsin diye linçlemeyi sevenler var kimin ne tepki vereceğini de bilemiyorsunki yoksa bana ne kim kime ne empoze ediyor ne dayatıyor kim ne yaşıyor ben sadece düşüncemi yazdım isteyen şimdi hemen normale döner istemeyen yasını yaşar konunun bu kadar uzayacağını bilseydim vallahi hiçbirşey yazmazdım ya ben kendimi ifade edemedim galiba sağlık olsun

• ⭐⭐

@Gökhan-A ben seni anladım iyi niyetinden ötürü yazdığın biliyorum yanlış anlaışılmaya sebep verecek şekilde evrilmesin. yanlış anlaşılma olmasın. Artık karamsarlıktan çıkma zamanı. iyi günler bizleri bekliyor hep birlikte bir amacımız var çekilişi kazanıp sorunsuz amerikaya gitmek.

• ⭐⭐⭐

Evet bu yaşanan deprem her daim kalbimizde yara olarak kalıcak asla unutamayız bunu.. unutmamamız gereken şeylerden biride 2023 seçimleri bu seçimlerde yaşanan depremi hatırlayıp herkesin elini vicdanına götürerek 99 yılından çıkarılmayan dersin finalini göstermemiz lazım. Umarım ülkemiz içinde deprem bölgesindeki herkes içinde herşey cok ama cok güzel olur..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐

@ayvalik10 pipetle magma emciklemek hahahahhaha

• @ayvalik10 abi iyi akşamlar iki tane sorum vardı (Amerika için soruyorum).
    1- Benim genetik hastalığım var ve sürekli ilaç kullanmam gerekiyor ben özel sağlık sigortası yaptırınca bu ilaçları sağlık sigortası karşılar mı?
    2- Eğer karşılamazsa ben bu ilacın Amerika fiyatını nasıl öğrenebilirim?
    Şimdiden teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Evet bu yaşanan deprem her daim kalbimizde yara olarak kalıcak asla unutamayız bunu.. unutmamamız gereken şeylerden biride 2023 seçimleri bu seçimlerde yaşanan depremi hatırlayıp herkesin elini vicdanına götürerek 99 yılından çıkarılmayan dersin finalini göstermemiz lazım. Umarım ülkemiz içinde deprem bölgesindeki herkes içinde herşey cok ama cok güzel olur..

Soma’dan sonra bölgede bırak oy kaybetmeyi mevcut iktidarın oy oranını arttırdığını hatırlatmak isterim :)) O yüzden çok umudunuz olmasın. Benim artık iktidar muhalefet gibi bir düşüncem yok valla. Yeter ki şu Amerika’ya bir gidebileyim. Buraların düzeleceği yok bari kendimi kurtarayım.

• ⭐⭐

@Chromium ayni fikirdeyim 🙂 bence herkes ayni fikirde olmali. Yoksa ulkenin duzelecegine dair umutlanip da, dedecim secimi kaybettiginde yikim yasanir

• Günaydın sevgili forum ailesi :)) Geleceğimizin oturup torun sevmesi gereken birkaç dedenin elinde heba olmasını istemiyorum ben şahsen keşke şöyle genç yeni bir kan gelse ama nerdee 🙂

• Günaydın hayırlı kandiller,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam
    1- raporlarınla birlikte gidince karşılaması gerekiyor. Çünkü ilk sağlık sigortası yaptırırken şimdi devam eden hastalıklarını belirtmen gerekiyor.

2- VPN kullanarak bu siteden öğrenebilirsin.

• @ayvalik10 birincisi için güzel haber ama o site de ilacımı bulamadım başka bir yerden bakabilir miyiz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.0k

| | | |