Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mertsongultekin zaten sizin pasaportu aldıysa sıkıntı yoktu diye düşünüyorum.

• @mertsongultekin kutuya attıysa sıkıntı yok. bazen kagıt vermeyi unutuyorlar.

• ⭐⭐

@mertsongultekin

Bu sayfada Nonimmigrant bölümünde "Check My Visa Application Status" e tıklayıp gerekli bilgileri girerek vize başvuru durumunuzu kontrol edebilirsiniz

• Merhabalar ailem hatayda deprem anında canlarını zor kurtardılar suan izmire gectiler güvendeler ama evleri yok oldu ve pasaportlarini alamadılar amerika turist vizeleri de var 2032 e kadar nasıl bir yol izlememiz gerekiyor suan tekrar pasaport cıkarsak büyükelcilik bir kolaylık saglar mi depremzede olduklari için ve hali hazirda vizeleri oldugu için?

• @lbsryts size ailenize ve ülkemize çok büyük geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın inşallah.

• @nofearbrk sagolun amin 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

Selamlar arkadaşlar 11 nisan da görüşmem var, banka hesap dökümü götüreyim yanımda diyorum hesapta yeteri kadar para var ancak bir bilgiye ihtiyacım var, borsa hisseleri kabul görüyor mu acaba hisselerde duruyor para Garanti Bankasında

• Destek verirmisiniz

• ⭐⭐⭐

@nfs741 Retweet yapıldı bununla ilgili bir konu da olacaktı.

• @tolgasatir Merhaba, istediğiniz belgeyi yanınızda götürebilirseniz. Genellikle finansal evraklar ve çoğu schengen vize evrakları gibi belgeler hiç sorulmadan vize onayı veriliyor.

• ⭐⭐⭐⭐

WhatsApp Image 2023-02-10 at 10.58.36.jpeg

Arkadaşlar haftaya randevusu olan bazı danışanlarıma yukarıdaki gibi mail gelmiştir. Eğer sizin veya tanıdığınız kişilerin haftaya randevusu varsa lütfen emaillerini kontrol etmelerini tavsiye ederim. Eğer böyle mail alan kişiler varsa da buradan bilgi versin. Saygılarımla.

• @denizci10 bu Ankara konsolosluğu benimki şahsen İstanbul konsolosluğu ve henüz bu tür bir bildirim almadım geçen gün hava durumundan dolayı 6 şubattan 22 şubata alındı hepsi bu 👍

• ⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-A biliyorum zaten mailde de Ankara diye yazıyor. Sadece insanların bilgisi olması açısından paylaştım.

• ⭐⭐⭐⭐

Screenshot_20230211-031832_Twitter.jpg

Şöyle bir bilgi daha geldi.

• ⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Screenshot_20230211-031832_Twitter.jpg

Şöyle bir bilgi daha geldi.

Sanıyorum bu vizeler sadece göçmen olmayan kategorisi için geçerli netlik kazanması açısından yazıyorum

• Merhaba herkese. ABD'de yaşıyorum, Green Card'ım var. Maalesef ailem Türkiye'de yaşanan depremden en çok etkilenen ilde Hatay'da ikamet ediyorlardı. Evimiz, işyerimiz her şeyimiz mahvoldu. Hayatta oldukları için şükrediyorum. En büyük tesellim budur.

Babamla annem DV2022 çekilişini kazanmışlardı ve sıralama da 12 binlerdeydi, oldukça iyiydi. Ancak DS260 formunu ağustos ayının başında yani nispeten geç göndermiştik ve maalesef mülakat verilmedi. Onlara bu depremde bir şey olsaydı neler hissederdim, formu geç gönderdik diye kendime ne kadar kızardım tahmin bile edemiyorum.

Şu an annem, babam ve kız kardeşim şehir dışında geçici olarak bir otelde misafir ediliyor. Onları ABD'ye yanıma en azından 6 aylık bir süreyle turist vizeyle getirebilir miyim veya başka bir vize türü var mıdır? Bu konuda lütfen beni bilgilendirin. Onlara kilometrelerce uzakta olmak ve hiçbir yardımda bulunamamak çok zor bir durum.

• ⭐⭐⭐

@computerengineer geri döneceklerine inanırlarsa vizeyi alırlar depremzedelere pozitif bi ayrımcılık gösterilir bence direk başvurup hızlandırma talep edin direk mülakat verirler şansınızı deneyin.

• @computerengineer ben de greencard holderim burda ailem hataylı orada evleri yıkıldı ve pasaportlarini alamadilar içeriden 2032 e kadar vizeleri vardi. Suan napmamiz gerekiyor pasaport çıkartsalar Ankara tekrar vize basar mi tekrar basvuru yapmadan? Bir defa giriş yaptılar 20 gün kalıp göndüler

• merhaba

herkese iyi günler diliyorum. 2 sorum olacaktı 🙂
    1 - mesleğin bi önemi var mı turist vizesi almak için ? doktorum ben mesela bunun bi artısı veya eksisi olur mu ?
    2- daha önce hiç yurtdışına çıkmadım. başka yerleri gezip öyle başvurmam mı gerekiyor kesinlikle ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |