Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@edmond_dantes siginmaci olmasi icin bir sebebi olmasi lazim degil mi ama

Bende bunu anlamadım gidenlerin sebepleri ayrımcılık zulüm görüyorum vs olanlar bizim bilmediğimiz basına yansımayan ne gibi bir zulüm var siyasi hadi bir nebze diyeceğim acaba kendilerini dövdürtüp delil mi götürüyorlar

• @Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu ooo deniz börülcesi kırmızı çizgimiz :)) olay buraya geldiyse rakiyla tamamlanacak belli oldu anlaştık :))

Yalnız ben rakı içemiyorum bı kadeh pembe şarap alabilir miyim lütfen 🤭

Bende çok eskiden rakı içemiyordum. Sonra biri ayranla dene demişti. Rakının yanına şu yerine ayranla içip alışmıştım galiba. Bir de öyle dene istersen bir de rakı yi az koydur onların isimleri oluyor da hatırlamıyorum şuan bir serçe parmak kalınlığını geçmesin alışana kadar. Şimdi rakıyı daha çok seviyorum yanına çay varsa çayla çay yoksa sade içiyorum yanına su ile içemiyorum.

• ⭐⭐

@Zelene sadece siyasi olmasına gerek yok. Aşiret davasına can guvenligim yok diyor çoğu

• @Emrah-Borazan hahahaha aynen 😃

• @Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@edmond_dantes siginmaci olmasi icin bir sebebi olmasi lazim degil mi ama

Bende bunu anlamadım gidenlerin sebepleri ayrımcılık zulüm görüyorum vs olanlar bizim bilmediğimiz basına yansımayan ne gibi bir zulüm var siyasi hadi bir nebze diyeceğim acaba kendilerini dövdürtüp delil mi götürüyorlar

%90 i yalan söylüyor bence.

• @Zelene insanlar neler yasiyorlar demekki ben gidenlere kizmiyorum 2 cocukla göze almis eminim güle oynaga gitmemistir bir sürü tehlikesi var simdi böyle ev almis falan diyoruz da elestirmemek lazim ne diyim ...

• ⭐⭐

@goyro666 tabiki hayatlarını tehlikeye atıp gidiyorlar. Meksika karteliyle iş yapıyorlar. Kolay verilecek bir karar yada göze alınacak tehlikeler değil. Sonuçta bizden az uğraşıp tehlikeli de olsa bir yola çıkıp yıllarca burada sefalet çekeceklerine orada 1 sene sefalet çekip sonra sefasını sürüyorlar

• @ErdalK ne yalan söyliyim bence cogu kisinin de öyle olacak 😃 😃

• @goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Zelene insanlar neler yasiyorlar demekki ben gidenlere kizmiyorum 2 cocukla göze almis eminim güle oynaga gitmemistir bir sürü tehlikesi var simdi böyle ev almis falan diyoruz da elestirmemek lazim ne diyim ...

Ben katılmıyorum youtube da kaçak gitmenin yollarını detaylı anlatıyorlar çok kolay olarak gösteriyorlar. Ve insanlarda 1 hafta 10 gün sıkarım disimi ne olacak diyip gidiyor vallahi. Geri de gondermezler diyorlar ohh miss. En fazla cekiyorlardir burdan kredileri basıp gidiyorlardir.

• ⭐⭐

@ErdalK kriterlerini iyi belirlemen lazım. Burada aslında senin değil yenge hanımın kararı biraz daha önemli. O ne istiyor? Bunu iyi belirlemen lazım. Yoksa orada birçok sıkıntı ile mücadele ederken, adapte olmaya çalışırken, beni neden buraya getirdin vb. sorularla işin içinden cikamamaktansa onun istediği bir yere gidersen, onu mutlu edersen zaten birçok konu daha kolay rayına girecektir. Tavsiyem yenge hanımla bol bol konuşup onun beklentilerini en ince ayrintisina kadar öğrenip ona göre eyalet/şehir belirlemen

• ⭐⭐

@Selly işte öyle kolaymış gibi gösteriliyor ki kimse sefaletini çekmiyor face gruplarında sonra yardım istiyorlar bir sürü var iki çocukla kaldık orta da ev iş diye ya dil yok meslek yok garsondum Türkiye'de diyip yardım istiyor sponsor arıyor bazı kervanlar yolda düzülmez yaa Allah diyerek gidilecek yer değil ki Amerika

• @Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly işte öyle kolaymış gibi gösteriliyor ki kimse sefaletini çekmiyor face gruplarında sonra yardım istiyorlar bir sürü var iki çocukla kaldık orta da ev iş diye ya dil yok meslek yok garsondum Türkiye'de diyip yardım istiyor sponsor arıyor bazı kervanlar yolda düzülmez yaa Allah diyerek gidilecek yer değil ki Amerika

İşte zihniyet dar olunca kolayca önünü arkasını düşünmeden iki video ile gaza gelip gidiyorlar sonra da yardım dileniyorlar. Kimse kimseye bakmak yardım etmek zorunda değil. Kusura bakmasınlar o kafa ile oraları da buraya cevirecekleri için gitmesinler otursunlar oturdukları yerde güzel ülkeyi ne hale getirdiler bari başkalarının şimdi de bizim yeni vatanımızı bu hale sokmasınlar 🤣🤭

• ⭐⭐

@Selly yardım edilip palazlanınca ben yaptım ben başardım kaçak geldim evim var arabam var diye paylaşacak

• ⭐⭐

Türkiye'nin IQ ortalaması son 2 yılda 90 dan 89 a düşmüş. Bütün akıllı insanlar bir şekilde kaçtı gitti. En azından bunlar da gitsin de ortalama belki tekrar yükselir (bir umut işte) 🙂

• @goyro666 bana da öyle geliyor çünkü bir eyaleti beğeniyorum sonra araştırmaya başlayınca vazgeçiyorum falan vize görüşmesine kadar bu böyle gider vize zamanı da mecburen bir yerde karar kılarım gibi 🙂

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK kriterlerini iyi belirlemen lazım. Burada aslında senin değil yenge hanımın kararı biraz daha önemli. O ne istiyor? Bunu iyi belirlemen lazım. Yoksa orada birçok sıkıntı ile mücadele ederken, adapte olmaya çalışırken, beni neden buraya getirdin vb. sorularla işin içinden cikamamaktansa onun istediği bir yere gidersen, onu mutlu edersen zaten birçok konu daha kolay rayına girecektir. Tavsiyem yenge hanımla bol bol konuşup onun beklentilerini en ince ayrintisina kadar öğrenip ona göre eyalet/şehir belirlemen

Öneriniz mantıklı zaten önceliğim onun rahatı ve huzuru ben bir şekilde yaşarım yanımda o olduktan sonra ama soğukla arası pek yok daha önce de bahsettiğim gibi, ama aşırı sıcaklarla da arası yok o yüzden ortalama bir eyalet olmalı e tabi sıfır olarak geleceğimiz için de iş fırsatları ve gelişmişlik de önemli anlayacağınız bizim kafalar epey dumanlı şu sıralar 🙄😅

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@ErdalK sana eyalet seçiminde eşinin isteyebilecegi sıcaklık aralığında olabilecek bir çizgi onerebilirim. Amerika'nın en solunda LA den en sağa bir çizgi yukarda da SF den en sağa bir çizgi çek. Arasında kalan bölümden seçimini yap. Buradaki sıcaklıklar isteyeceğiniz aralıkta olacaktır.

• @Emrah-Borazan teşekkürler bahsettiğiniz yerleri araştıracağım en azından onun isteyeceği yerleri seçersem ikna etmem de kolay olur😅

• Kendini GTA oyununda sanıyor galiba polis arabasını çalmak nedir 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

38

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |