Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@tolgasatir önce çalışıp para yapılacak sonra oyun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berolika sadece 4.50 - 5:15 arasına bakarsan sıradan bayanlarında geldiğini görebilirsin. Kanal sahibine bakma hiç

ikinci video da 5:29 - 6:12 arasında kısacası bu kadar çekinmene yada korkmana gerek yok

• ⭐⭐

Merhaba. 2017 yılında greencard724 diye bir siteden başvuru yapmaya çalışmışım bilgisizliğimden ötürü. İsim soyisim girmişim fakat TC kimlik numaram ve fotoğraf eklememişim. Bu site hakkında bilgisi olan var mı? Ödeme yapmadım ayrıca. Sadece zamanında isim soyisim ve e posta girmişim

• ⭐⭐

@Atlantis00 Demek istediğim o zamanlar bu bilgileri vermem şu an için bir sorun teşkil eder mi? TC kimlik, fotoğraf vs. Vermedim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Atlantis00 başvurular olsun olmasın her ay sana mail atarlar. Bilgilerinizi güncelleyin diye ondan dolayı eski resimlerle başvuru yapamazlar. Kaldı ki resim olmadan başvuru yapamazlar ondan dolayı içini ferah tut.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir Sosyal yaşam az değildirde. Yani tabii ki herkesin sosyal yaşam beklentisi farklı olabilir ama müzeler, sergiler, sinemalar, sokak partileri vs her türlü imkanın olduğu ve ulaşılabilir maddiyatta olduğu bir ülkede bence sosyal yaşam az denilemez bence.

Spor noktası bence gayet normal aslında bunu sadece kas yapmak gösteriş olarak düşünmüyorum ben . Özellikle uber, doordash gibi gün boyu oturarak yapılan işlerde hareketinizin az olduğunu düşünürsek bence günde 1 saat spora ayırmak sağlık için çok iyi bir tercih. Salonlarında buradaki kadar pahalı olmadığını düşünürsek bu yüzden fazlasıyla tercih ediliyor olabilir

• ⭐⭐

@ayvalik10 çok sağ ol abicim

• @ayvalik10 Çekincem korkum yok aslında demek istediğim burada spor salonlarının aylık ve 3 aylık fiyatları maaşımın neredeyse 5te 1i 5te 2si kadar abd'de bu sayı çok daha fazla düşük üst düzeyde spor salonları bile 50-80$ arasındaymış.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berolika çünkü orada 7/24 çalışma prensipleri var. Yani hiç kapanmıyor ondan dolayı sürümden kazanıyor.

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş aynen bu daha mantığa yakın oldu, uber vs düşünmemiştim bende isterdim sanırım 8-10 saat araba sürdükten sonra kilo almamak için

• @Selly bence öyle olmasının nedeni insanların hep benzer şeyler talep etmesi örneğin market videoları istiyor izleyenler onlarda ona göre video hazırlıyorlar bu birazda bizim ne istediğimizden kaynaklanıyor

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir Tabi sosyal hayatı çeşitlendirmekte kişinin elinde, bu yüzden aşırı derecede Türk communitylere bağlanmamak daha iyi diye düşünüyorum ben gidecek kişiler için.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan ben video da duty free de çalışan arkadaşlarımı bile gördüm düşün nasıl benmişim gibi izlediğimi 😃

Giderken onlara nanik yapıcan mı? 😂

• ⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Birşey farkettim neden Amerika'ya giden fitnes salon falan kafayı yiyor hepsinde bir kas yapma merakı oluru oysa işimiz zor 😄

ABD'de 4 ay yaşamışlığım ile bu soruya verebileceğim cevap şu olur: Çünkü gerçekten hemen hemen herkes kaslı ve atletik bir vücuda sahip.
    Sabahları veya akşamları fark etmez, sürekli sahil boyunda, caddede vs. koşu yapan insanlarla karşılaşıyorsunuz.

Özellikle gerçek Amerikalılar (sonradan vatandaş olanlar değil) kaslı ve atletik bir vücuda sahip ve çok az istisna dışında hepsinin vücudu dövmeli.
    Bu nedenle, giden arkadaşlar "Bu ne ya herkes kaslı" deyip spor salonuna başlıyor olabilir 😃 Tabi bu sadece benim fikrim.

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE Promosyon hediye çantaları ıvır zıvırı aldıktan sonra yapabilirim 😃

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE Promosyon hediye çantaları ıvır zıvırı aldıktan sonra yapabilirim 😃

Hııı..... O zaman, senin arkadaşların, benim arkadaşlarım...

😂

• ⭐⭐

Bugün içimi nedense bir umutsuzluk kapladı 🫠

• @debbieLA77 dimi ama 🤗 🤗 🤗

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00 yapmayın iyi düşünün iyi olsun

• @berolika ya bende katılıyorum @Zelene biz eşimle yıllardır hep erteliyoruz çünkü fiyatlar çok uçuk . Spor salonuna vereceğimiz parayı şuraya harcarız ya da çocuğu şu kursa göndeririz vs falan diyip vaz geçiyoruz. Hatta dün akşam Tarçın ı gezdirirken şu spor aletlerinin olduğu parka geldik. Eşime "Amerika' da da var mıdır böyle parklarda spor aletleri" dedim ve cümlemi bitirmeden "neden olsun ki adamların spor salonları sudan ucuz" dedim 😁 😁 😁 😁 gidince düzen oturur oturmaz bende hemen bir salona başlamayı düşünüyorum 😁 kas yapmak için değil ama kadınlarda kas güzel durmuyor bence 😁 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |