Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emrah-Borazan Teşekkür ederim 🙂 Görev dağılımı olarak bana pek bir şey kalmamış sanki ama ne söylenirse her türlü uyarım 😀

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@semavi abi nerelerdesin ya 🙂 evliler de istiyor ki kimse bekar kalmasın 🙂

Kalmasin zaten... Biz cektik onlarda ceksin 🙂

• ⭐⭐⭐

Bi anda baş ağrısı şiddetli sırt ağrısı yaşayan oldu mu aramızda☹️ Eve gelirken metroda bayılacaktım resmen

• ⭐⭐ Yasaklı

Tr de pasaport almaya gittim bugun. Pasaport yasagı koymuşlar tertemiz şahsima. Dava yok sicil yok vukuat yok. Trafik cezam bile olmadı. Selam bile vermediğim birine hakaret etmiş mişim yakalama kararı cıkmıs haberim yok. bidepolis arabasına binip götürdüler gercekten nefret etmeye basladım bu ulkeden. 30 yıldır aynı evdeyim aynı arabayla geziyorum yakalayamadınızmı diyince artık öyle değil denk gelirse yakalarız olayına getirmişler. İfade verecekmiş im. Umarım zamli pasaport kitlemek için bir vesileyle dönüşemez bu durum

• ⭐⭐

@waterman ben kafama her şeyi takan sinir stres küpü olduğum için çok yaşıyorum.Ağrının şiddeti çoksa mide bulantısına kadar gidiyor. bana göre aşırı sinir stresten kaynaklı. parol veya arveles işini görür. hatta arveles ortalama 20-30 dakikada ağrıyı kesiyor pamuk gibi oluyorsun. ilacı iç sessiz ışıkları kapalı odada yat dinlen.

• @Calibraturbo green card fikrinden sonra insanın uslanası geliyor.. yemin ediyorum her gün 6 7 tane sosyal medyada paylaşım yapacak gibi olup olup siliyorum.. ofisimize gelen müşterilerde artık sabır sınırını arşa çıkardık.. yeterki sicile birşey dokunmasın diye sineye çeke çeke patlamak üzereyim.. pasaport yasağı cidden garip olmus bence uyaptan sık sık her türk vatandaşı dava dosyalarını sorgulamalı.. zira öyle bir haldeyiz ki kim neyden dolayı dava eder bilemiyoruz.. geçtiğimiz hafta bir avukatlık bürosu instagramdan takip isteği atmış 3 gün uykum kaçtı uyapa gir çık.. sonra açan kişilerle karşılaştım tanıdıkmış bilemedim.. her an herşey olabilir paranoyaklığıyla hareket halindeyiz resmen çok çok geçmiş olsun o hakaret dedikleri şey gitmeyi düşündüğün ülkede ifade özgürlüğüdür muhtemelen sen pasaport vermiyoruz diye diretedursunlar green card cukarsa mahkemeye taşır alırsın gerekirse ki bu tip suçlar konsoloslukta suç olarak bile neredeyse gözükmeyecek merak etmeyin 🙂

• @Emrah-Borazan Vaadsiz olmaz ya bizde el yapımı soslar ve soğuk mezeler hazırlarız. Yemek sonrası brownieler de bizden

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy yav dert bilmesi değil dert resmi olarak tanıması 🙂 onlar için öyle bir ülke resmi olarak yok anlamında diyorum yoksa herkes kıbrıs ı biliyor 🙂

dostum aynı şeyi farklı olarak anlatıyoruz 🙂

@berolika çok teşekkür ederim , inşallah

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman ben kafama her şeyi takan sinir stres küpü olduğum için çok yaşıyorum.Ağrının şiddeti çoksa mide bulantısına kadar gidiyor. bana göre aşırı sinir stresten kaynaklı. parol veya arveles işini görür. hatta arveles ortalama 20-30 dakikada ağrıyı kesiyor pamuk gibi oluyorsun. ilacı iç sessiz ışıkları kapalı odada yat dinlen.

bende önceden böyleydim ama 2016da nakilden sonra doktorum dediki dünya yansa otur izle , sıkıntı stres yasak dedi,,, o gün tmm dedim ve gerçekten hiçbir şey umurumda degil artık.. tokadan başka bişey takmıyorum kafaya 🙂

• ⭐⭐

@Ckfamily, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan Vaadsiz olmaz ya bizde el yapımı soslar ve soğuk mezeler hazırlarız. Yemek sonrası brownieler de bizden

Güncellendi 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

5 gun yazliğa gittim. Adam ilkokul mezunu şark tüccar. siteyi dolandirmiş 5 liralik kanalizasyon 25 liraya yaptırmiş.genel kurulda ifşa ettik. Hayali vidanjörler çagirmiş soymuş atmiş. Afganlara gundelikçi bekci ot yolcu olarak caliştiriyor.İşin kötüsü herkes yine bu adami seçti. Yuksek muhendispeder ve şürekası mahkemeye verincede bizim evimize büyücü karısıyla büyü yapmiş 5 10 liraları yırtıp üstüne sigara izmariti atmiş köşelere. Bizde aldık verandasına attik geri. Dipdibe oturuyoz XD Benim agzım dan tek kelime cikmadı. İfadeye cagirmişlar guya ne tebligat bişey. Nufus mudurlugunde ismimi çagirdilar dedim pasaport hazır herhalde. içeride polisler bekliyor ben şok oldum gülüyorum direk sapkın yerine koydular maddeci sandilar puhah okuduğum okulları meslegin almanyaya kanadayı amerikaya gosterince uslandilar. Benim tip tam sanayici continental bere Bridgestone mont ustume keko yerine koydular elitmi alt tabakami çözemedi ler. altta kovboy kemer. Oradaki bekci polisle de konustum hayatının hiçbir degeri olmadığını ve guvensizliklerinden bahsetti. Pzt adliyeye gidip ifade vericem sonrada aliriz pasaportu yoksaa Canada p. residence li ilk multeci olarak tarihe gecebilirim

• @Calibraturbo geçmiş olsun. E şimdi siz pasaport alamayacakmısınız?

• ⭐⭐ Yasaklı

33 yıldir aynı evdeyim 30 yıldır aynı araba aynı telefon neden yakalamadınız acaba kapımı caşsaydınız gorurdunuz depresyondan çıkmadım bileevden dedim adam ne dese begenirsen. Denk gelince anons geciyo goturuyoruz diyor XD saka gibi.. Edevlet uyap hiçbirinde leke bile yok

• @Lossantosdy Valla abiyi sana demedim 😃 @Sencerium abim burda etleri alıcak 🙂

• ⭐⭐

@Lossantosdy aynen bende öyle yapıyorum dünya yansa zerre umurumda değil. ama bu ülkede yaşamaya devam ettikçe arada bir baş ağrısı yapıyor engel olamıyorum.

• ⭐⭐

@adm, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy Valla abiyi sana demedim 😃 @Sencerium abim burda etleri alıcak 🙂

🙂 🙂 sorun yok ozaman 🙂
    @diablo_ercan ben o konuda eşimle kavga ediyorum baş agrısı hafif kalıyor 🙂

• ⭐⭐

@Lossantosdy yazık adama 😂😂

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy yazık adama 😂😂

hakediyor ama, turist vizesine başvuralım diyorum mırın kırın ediyor valla tek giderim diyorum, o zaman tmm tmm diyor 😃

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy 😂😂

Kıskanç olması ilk defa işime yaradı 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |