Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• başvuruyu son gune bırakmanın mantıgını hala çözebilmiş değilim. gecmiş yıllara göre pasaport şartı vs. gibi durumlarda yok. neden son gün? neden yahu cidden çok merak ediyorum? 🙂

• @emine06 yukarıda arkadaşlar vpn ve saat olarak önerilerde bulunmuşlar bunları dikkate alıp da deneyebilirsiniz.

• Arkadaşlar merhabalar,

Birşey danışacağım bilgisi olan yanıtlarsa çok sevinirim.

2 yaşında bir oğlum var ve çok ufak olduğu için fotoğraf çekmekte zorlanıyoruz. Photo Check programlarından baktığımda bir türlü standardı sağlayamıyoruz.

Asıl başvurucu ben ve eşim olacağı için ve bizim fotoğraflarımız düzgün olursa ancak çocuğun fotoğrafı uygun olmazsa başvurumuz elenir mi sizce?

• @nicky tabi kendl gerekcemi aciklayim daha önceleri basvurumda cikmadi bu sefer oglumun dogum gununde yaocam dedim cunku o benim hayattaki en buyuk sansim ama sistem kilitli suanda

• @yenihayaletadam denedim maalesef olmuyor

• @emine06 cok masum bir gerekce bence 🙂 acilir umarim sayfa daha süre var her bir saat de deneyin olucak ins

• Ikinci sayfaya gecemiyorum

• @goyro666 sagolun insallah Allah gitmek isteyen herkesin yolunu acsın

• İsmimi yanlış yazdım iki kere başvuru yaptım fark edilir mi

• ⭐⭐⭐

@darkred Merhaba, Eğer çocuğun yüzü net görünüyorsa, resim flu değilse sorun olmaz.
    Bu örneklere baktınız mı bilmiyorum. Ama kurallar net. Aşağıdaki resim kabul edilebilir diyor. Diğer uygun olan ve olmayan resimler için linkteki örneklere bakabilirsiniz.
    Photo Examples

alt metnil

• @NorthEast ücretli sanırım?

• @Programmer,

Merhabalar,

Fotoğraf gayet net onda bir sorunum yok, hatta sizde görünen örnek fotoğraftaki gibi . Sadece baş, çene ve göz hizası noktalarında sorun yaşıyorum.

• @nesekaraban1995 geçmiş olsun. Başka sefere artık

• Günaydın herkese, Mükemmel bir hafta dilerim. Bu forumda geçen fotoğraf konusunu twitterda yapılan siyasi tartışmalara benzetiyorum. Herkes biraz haklı ve herkes biraz haksız gibi 🙂 Umarım herşey gönlümüzce olur.

• ⭐⭐⭐

@darkred Çocuğun yüzü kameraya bakıyorsa ve resim uygun boyutlarda ise sıkıntı yok.

• Siteye erişmekte sıkıntı yaşayanlar tarayıcı çerezlerini temizledikten sonra; tarayıcıyı kapatıp açsınlar. Yoğun serverlara girerken şişmiş cache boyutu işinizi daha da zora sokar.

• başvuruyu son güne bırakmayın şu anda bile sitede sorun var sevis erişim sorunu vs. son anlardaki yüklenme ile şansınızı 1 sene daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
    Birde geçen senelerde de olmuştu coğrafi olarak engellemeler oluyor belirli ülkelere erişim yasağı geliyor ve bu ülkelerin içerisinde Türkiye de bulunuyor.

• ⭐⭐⭐

yarın son gün…

Gene umutlarımızı toplayıp bir sayfalık bazıları içinse iki sayfalık başvuru formunu doldurup totemler yapıp ilk adımı gene attık. Şimdi ikinci adım olan sonuçların açıklanmasını bekleyeceğiz ki beklemek belirsizlik herşeyden çok daha zor. Şimdiden herkese bol şans diliyorum umarım forumdan başta kendim olmak üzere yüzlerce talihliyi görürüz.

• @NorthEast, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Başvurusunu henüz yapamayan arkadaşlar, VeePN isminde bir Chrome eklentisi var (VPN). Bunu kurup lokasyonu Virginia USA seçerek deneyebilirsiniz. Asya ülkelerinin ping değerlerinin çok yüksek olduğunu gördükten sonra bu yöntemle ilk denemede başvurumu tamamlayabildim.

Sana ne kadar teşekkür etsem az. Çok teşekkürler . .dediğin şekilde VPN ekledim yaptım oldu.

• @waterman

Şimdiden heyecan bastı hafiften 6 mayısta heyecandan bayılırım herhalde 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |