DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

[Arşiv] Ücretsiz DV2024 Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır?

• Merhabalar bir sorum vardı bu konuda bilgisi olan biri varmı ? Benim ukraina doğumlu 8 yaşında bir çocuğum var ama ben ne ukrainada nede türkiyede evliliğim yok çocuk annesinin üstüne kayıtlı daha sonra türkiyede kimlik çıkardım çocuğa. Kart başvurusu yaparken çocuğun bilgilerini giriyorum ama evli kısmına ne demeliyim resmî evliliğim yok bekarım ama cocuk var ?(annesiyle ayrıyım )

• arkadaşlar bilen var mı bu konuyu acaba.eşim ABD den ben be çocuklarım için 2022 Şubat ayında F2A başvurusunda bulundu göçmen vizesi için.ben onu beklerken green Card çekilişine de katılabiliyormuyum acaba herhangi bi sorun teşkil eder mi.bunu sormamın sebebi de F2a lar biraz uzun düre bekletiyor yani 1.5 2 yıl civari bizim 8 ay doldu green Card çıkarsa mayısta belli olacak belki ordan zaman kazanırım diye düşündüm 🤷♂️Bilgisi olan varsa lütfen bana yazabilir mi 🙏🌸

• Adres kimisnda mahhala seklinde mi yapalim yoksa ceviri mji yapalim

• Merhaba. Arkadaşım 2024 Green Card için başvuru yapacak. Eşi İran Vatandaşı ve şu an resmiyette hala kızlık soyismini kullanıyor fakat Türk vatandaşlığı için başvuru yaptılar 2-3 ay sonra Türk kimliği gelecek ve soyismi ve ismi değişecek. Başvuru yaparken şu anki isim ve soyismi üzerinden mi yapmalılar yoksa 2 ay sonra değişeceği için değişmiş haliyle mi başvuru yapmaları gerekecek. Bilgilendirirseniz sevinirim

• Merhabalar, abim GC başvurusu için kızıyla birlikte fotoğraf çektirmiş. Yeğenim 9 yaşında, fotoğraf çekiminde tebessüm sayılamayacak ancak dişleri de görünmeyecek şekilde gülümsemiş. Abim çekilişi kazanması durumunda kuvvetle muhtemel yeğenimi götürmeyecek, yani fotoğrafı da başvuruda kızının bilgilerini girmesi elzem olduğu için çektirdi. Merak ettiğim şu ki bu fotoğrafla başvuru yapmamız çekiliş esnasında ya da çekilişi kazanması durumunda sorun teşkil eder mi? Teşekkür ediyor, herkese bol şans diliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Filinta merhaba mülakata götüreceğin evrak vukuatlı nüfus evrağı orada nüfus aileyi ve eski eş seçtiğin zaman kimler var ise onları yazacaksın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kuzeymelissa her bir vize türü kendisini ilgilendirir hiçbir vize diğer vizeye başvuru için engel olmaz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hakan-altun son hali pasaportunda ne yazıyorsa onu kullanacaksınız daha sonra pasaport değiştiği zaman eski pasaportla birlikte yeni pasaportu götürürsünüz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Esen-ErB sadece dudakları yana kaydıysa sorun değil fakat açık yada dişler gözükseydi ozaman kabul olmazdı

• ⭐⭐⭐

@Hayaldi61 Merhaba, bu bir sorun değil. Hayırlı olsun.

• Teşekkürler çok faydalı bir makale.

• ⭐⭐⭐

@mmtkr Sorunuz anlaşılmıyor. Mahhala ile kastınız mahalle ise Türkçe olarak ama içinde İ, ç , ş , ü , ğ ,ö harfleri yerine noktasız olanları kullanarak yazabilirsin.

• @ayvalik10 çok teşekkür ederim cvp verdiğiniz için🙏

• @senelliyarif hayir ben sunun icin demek istedim.uzun bir sure var ve insan umutlara kapiliyor haliyle.hayaller kuruyor ve cikmayincada buyuk uzuntu olusuyor.kendimden biliyorum onun icin soyledim

• @ayvalik10 çok sağol dediğin gibiymiş 👍👍👍

• arkadaşlar merhaba, geçen yıl kullandığım başvuru fotoğrafını bu yıl da kullansam sorun olur mu? yakın zamanda çekilmiş istiyorlar biliyorum ama görünüşümde bir değişiklik olmadı. yine de yenisini çektirmeli miyim ne dersiniz?

• @Programmer İnşallah dediğiniz gibidir, kaliteli fotoğraf için uğraşıp, böyle bir sebepten gol yediysek boşa giden bir yıl olurdu.Bu arada sizin süreciniz yarım kalmış, dilerim bu sene süreç sizin için istediğiniz gibi ilerler.

• Selamlar forum üyeleri. 21 yaşındayım ve Green Card için başvurdum. Bir tane de kardeşim var. Annem ve babam için de başvuru yaparken, varsa eğer çocukların bilgilerinin de istendiğini gördüm. Şimdi ben kendi bilgilerimi, hem annemin hem de babamın başvurusunda belirtirsem, birden çok kez başvurmuş gibi sayılarak çekiliş hakkımı kayıp etmiyorum değil mi? Çünkü bu yönde bilgi veren insanlar var. Bu konuyla ilgili bilgileriniz neler?

• @Migros-Kangurusu senin bilgilerini asıl talihli olarak girmiyorsun çocuk bölümünde giriyorsun. Sen kendi adına başvuru yaparken asıl talihli sensin. Annen yaparken annen baban yaparken baban asıl talihli. Yani 3 kişi ayrı ayrı başvuru yapıyorsunuz. Onun için elenme falan olmaz

• ⭐⭐⭐

@yasea eski fotoğrafla başvurup kazananlar mevcut, bundan dolayı kesin elenirsiniz diyemem ama aklınızda şüphe bırakmaması için mümkünse 2 dakika fotoğrafınızı çekip güncel fotoğrafla başvurun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

115

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.8k

| | | |