Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Anıl-Elmastaşı Aynen bugün öyle deniyorum artık ama hala ilerleme kaydedemedim.Mause tıklamayın kolum tutuldu linki sürekli o tarayıcı bu tarayıcı kopyala yapıştır yapmaktan belki yüz kere denemede bi kez case girdiğim yere geliyo o da onları doldurunca ileri gitmiyo bi arkadaş daha böyle söylemişti bugün onun dediği gibi devam ettim bu kezde bi adresi doldurmayı unutmuşum yıllara bakıp 16 yaşın için boşluk var dedi yok Adres satırına söyle yazmalısın dedi falan filan nası bi stres bu herseyi bıraktım bunla uğraşıyorum Allah yardımcımız olsun cevap için teşekkürler sürecinizde başarılar diliyorum 😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

❗ LUTFEN ❗

DV2023 süreci ile alakalı sorularınızı ve bütün iletilerinizi DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığında paylaşın.

❗ LUTFEN ❗

• Arkadaşlar merhaba,

Ds 260 ı doldururken heyecandan dolayı ve İngilizceme güvendiğimden dolayı hata yapmışım
    Annemin kızlık soyadı yerine şimdiki soyadını yazmışım.

Bunu düzeltmek için napmalıyım case mi açtırmalıyım yoksa interview mü beklemeliyim yada büyükelçiliğe mi sormalıyım.

Daha önce böyle bi durum başından geçen oldu mu?
    Teşekkürler şimdiden @crazycells
    Case numaram 5***

• ⭐⭐

Herkese merhaba, henüz daha yeni bakabildim sonucuma maalesef benim ve eşimin de HNBS kazanan arkadaşları canı gönülden kutluyorum yeni hayatlarında başarılar diliyorum. Umarım seneye şans bize de güler

1. sene de boş, seneye 24. denemeyi bekleriz artık!!!

• @Anıl-Elmastaşı yok hayir ingilizce klavyede de olmuyor. diger adresleri ekliyorum onlarda sorun cikmiyor. sadece adres line 1 icin There is a gap greater than a month in the dates you have provided since the date you turned sixteen. Please include ALL addresses where you have lived since the date you turned 16 years old. uyarisi veriyor ne yapsam geciremedim.

• Bu ileti silindi!

• @selin en eski yazdığınız adreste yaşamaya başladığınız tarihi 1 ay öncesine almayı denediniz mi?

• @Tugba54 bir an önce tamamlarsınız umarım, bol şans diliyorum 🥰

• @Dilara-dgn Teşekkür ederim umarım sizin için de hersey çoooook kolay ve çabucak hallolur😊Yönteminiz bugün baya işe yaradı ama hala bitmedi simdi de çalışma var bakalım artık

• @datanist anlayamadim nasil yapabilirim yani 16 yasima dek gittim. adresleri de e devletten bularak kayitli tarihleriyle girdim sisteme ama kabul alamiyor line 1 sebebiyle

• @selin girdiğiniz en eski adresten günümüze kadar gelirken, adresinlerin bitiş tarihi ile sonraki adresin başlangıç tarihi arasında boşluk olmaması lazım. Örneğin; bir adreste mayıs 2018 e kadar oturdunuz ve sonraki adres başlangıcı temmuz 2018 olamaz. Bu durumu kontrol etmenizi öneririm.

• @selin burada adres yazmayla alakalı bir hata yok adres tarihlerinizi kontrol ediniz

• Merhaba,

dv 260 belgesini doldururken eğitim kısmında eğer yüksek lisansa başlayıp bitiremeden kaydım silinmiş ise nasıl girmeliyim bilemedim. Yani girmem gerekir mi? Eğer gerekiyorsa o vakit diploma yada degree yazan kısma ne yazmam gerekir. Şimdiden teşekkürler

• Yıllara göre case numaraları kaça kadar aktif olmuş

• formun tamamını doldurdum ancak son sayfada confirm için bilgileri girdikten sonra case number alanında hata alıyorum ve submit edemiyorum.
    benzer sorunu yaşayan var mı? kcc ye yazmalı mıyım?

• " Your request cannot be processed at this time. " hatası alıyorum yapabileceğim bir şey var mı sadece beklemem mi gerekir?

• @elif678 case number i arada sıfırlar olmadan girdiniz mi? Örneğin ;2023EU11111

Lütfen bundan sonraki sorularınızı aşağıdaki konuya yazın.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/2241?page=113

• @Önder-Bilgiç sistemde çalışma olduğu bilgisi geldi. Aşağıdaki konuyu takip etmenizi öneririm.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/2241?page=113

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |