DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hadi-BE mesaja resim nasıl ekliyorsunuz

• ⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE çok övüyorlar tadını

• ⭐⭐⭐⭐

@enemy cevapla ya bastığınız da seçenekler çıkıyor hemen cevabı yazdığınız yerin üst kısmında imgelerin üstüne gelerek bulabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@enemy, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE mesaja resim nasıl ekliyorsunuz

1 - Ben genelde alıntıyı kullandığım için burayı gösterdim. Cevap kısmına tıklarsan da aynı ekran çıkıyor. Alıntıya tıkla.
    1.JPG

2 - Açılan sekmede işaretlenmiş kısma tıkla.
    2.JPG

3 - Buraya nette bulduğun imajın linkini yapıştır.
    3.JPG

4 - Eğer ki pcden resim atacaksan direk 2 numaralı resimdeki alana tut ve taşı.

• Pasaportta 3 yaprak boş kalmış. Sorun olur diye düşünüyorum değil mi? Gerçi yıllardır çıkmıyor ama bu sene farklı bir ümidim var 🙂

• @hadi-BE tşkler !

• Arkadaşlar Öncelikle İyi Akşamlar Hayırlı Bayramlar Bir Sorum Olacaktı Bu sene Green card Sağlık Muayenesi için Covid Aşı Zorunluluğu Kalktımı Bildigisi Olan Var mı Ben covid Aşımın Hiç Birisini Yaptırmadım

• ⭐⭐⭐

@4hm3tc4n, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar Öncelikle İyi Akşamlar Hayırlı Bayramlar Bir Sorum Olacaktı Bu sene Green card Sağlık Muayenesi için Covid Aşı Zorunluluğu Kalktımı Bildigisi Olan Var mı Ben covid Aşımın Hiç Birisini Yaptırmadım

Şu an için aşı zorunluluğu var. Önümüzdeki aylar ne getirir bilinmez. 😊

• @willhelm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Pasaportta 3 yaprak boş kalmış. Sorun olur diye düşünüyorum değil mi? Gerçi yıllardır çıkmıyor ama bu sene farklı bir ümidim var 🙂

Amanın bu imza 😳 şansınız bol olsun umarım bu sene o sene olur!

• @hadi-BE desene ozaman çıkarsa mecbur olacağız hepsini ☺

• ⭐⭐

nedir şimdi sorun durum Orlando ahalisinin...
    hazır mıyız???
    🙂

• Merhabalar greencard kazandığım zaman. Hesabım blokeli olduğu için bir para gösteremeyeceğim önerisi olan var mı. ?

• @ayvalik10 selam. Bi ds260 örneği paylaşılmıştı. O mesajı bulamıyorum. Tekrar paylaşma imkanı varmı acaba.

• Merhaba arkadaşlar bir sorum var bu ds 260 da belirtilecek adres birçok kişinin problemi bunun için virtual address kullanan veya tavsiye edeniniz var mı ? Site ismi vermek doğru olurmu bilmem ama ipostal1 gibi mesela

• Herkese tekrardan merhabalar. Pasaportumun tarihi 04.2023'e kadar. Diyelim ki bana bu çekilişte GC çıktı. Pasaportumu güncellediğimde GC almama engel olur mu? DS260 formunda güncel pasaportumu yazabileceğim bir alan mevcut mu? Tecrübesi olanlardan bilgi rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• @willhelm 2009 dan beri mi çıkmıyor ? 😱

• @Tugba54 inşallah çıkar.Cikarsa çocukların pasaportlarini beklemeden siz kendinizinkini doldurup submit edin. Çocukların pasaportları gelince onları sonra submit edersiniz. Böylece erken de göndermiş olursunuz zaten.asil kazanana göre ilerliyor dosyalar.

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@wisconsin92 teşekkürler durumunuzu özelden daha detaylı yazarsanız ona göre geri dönüş sağlarım bu arada üye adınız forum kurallarına aykırı yeni belirleyeceğiniz üye adını sayın crazycells e iletirseniz seviniriz.

Neden aykırı?

• Yasaklı

@ckaragoz31, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

haklısınız yani ben mülakata gittiğimde red mi yiyeceğim ben onlara diceğim şu vize garanti olmadığı için kendimi attırma sürecine girmedim eğer vizeyi bugun burada alırsam firar edeceğim çünkü kendimi 6 ayda attıramam ben amerıka ya gıtmek ıstıyorum bu zorunlu işi yapmak ıstemıyorum dıyecegım.

Sonuç red olur.

• ⭐⭐

@Ping-PONG Sanırım eyalet isimleri koymak yasaktı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |