DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şaraplara da zam gelmiş ölelim artık ya

• @marpessa Gelmeyen ne kaldı ki çokta şaşırmamak lazım 😃

• @Rüştü-Gürbüz çok acil gitmek lazım keyif zaten bırakmadı artık standart falan da bırakmayacak bu ülke

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@marpessa
    bu videoyu seyredip efkarlanıp tekrar içersin

• @ayvalik10 fiyatlar harika ya 😍 evde şimdilik stoğum var ama yetmez 😞 bir an önce gitmeli bir an önce

• @december benim de karım hiç istemiyor ve bir türlü ikna olmuyor. Hatta ikna olsa doğrudan E2 vizesine yöneleceğim ama nafile.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@birisi sende bendensin ondan dolayı hiç uğraşma kendini üzmene gerek yok. Sen ne kadar üstüne gitsen okadar çok inada bindirip tatsızlık çıkarıyor sen farkında olmasan da zaten o amerika videoları seyrediyor geçen gün amazon market zinciri woods akıllı market arabası var sensörlü arslan osman var onun story bana gösteriyor. Bak ne güzelmiş diye. TLC kanalından başka kanal seyretmiyor ondan rahat bırak. Üzme tatlı canını

hayırdır dedim amerika videosunu seyrediyorsun ne iş dedim beğendim ne var bunda diyor

• Yasaklı

@marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Keşke Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve İskandinav ülkeleri de çekiliş yapsa şansımız artsa 🤩

Yapılıyor zaten ama skilled.

• @ayvalik10 abi inan ki krizlere giriyprum, şuan dahi ikna etmek için uğraşıyorum. çıldıracağım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@birisi 7 mayıs çıktığı zaman ben onu söylücem 3 gün içinde karar ver diye ds260 formu açılana kadar vakti var baktım ki hala aynı kafada ozaman tek başıma ds 260 doldurucam bu kadar basit. Ben sonuçta ayrıcalığın olmaması acısını 30 yıldır çekiyorum. Almanya doğumluyum 1984 yılında kesin dönüş yaptık babam tüm haklarımızı sildirmiş ondan dolayı almanya oturum izni alamıyorum. Babamın başvuru yapması gerekiyor oda yapmıyor. Bu sebepten dolayı benim çocuklar da ileri ki zamanlarda bana aynı duyguları hissetmesin

• @Ping-PONG ben gc alınırken olduğu gibi demek istemiştim

• @ayvalik10 tlc ben de çok severim hele o şu duvarı yıkalım olayları yok mu beni benden alıyor bizim malum betonarme öyle şansımız olmadığı için çok özeniyorum

• @Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Selamlar,
    Bir kaç gündür çıkmayacak düşüncesi var kafamda. Çokta üzülmemek için kötüye alıştırıyorum sanırım kendimi.

Az önce kız arkadaşım ile telefonda bir konu hakkında konuşuyorduk; " aman nasıl olsa gideceğiz değil mi" dedi. Daha önce muhabbetini açınca, kapatan birisi olması dışında sorun yok. 🙂 Şaşırttı.

İstemeyip de şimdi isteyen eşler var mı?

@december sizde değişiklik var mı

Hocam bizim durumlar niye seninle hep aynı acaba =))

Benim de başvuru gününden itibaren inancım çok yüksek olmasına rağmen artık eski inancım kalmadı. Bir umutsuzluk hali yapıştı kaldı bünyeme. Başka başka yolları zorlamaya başladım gidebilmek adına, herbiri de birbirinden zor ama bakalım kısmetimiz hangisiyse artık.

Eşim en başından beri istemiyordu. Tek çocuk olduğu için ailesini arkada bırakmaya sıcak bakmıyordu haliyle. Yavaş yavaş işledim, sağ olsun devletimiz de bize sunduğu yaşam şartlarıyla çok yardımcı oldu eşimi ikna etmem noktasında=) Bir süredir artık o da benim gibi sadece gitmeyi düşünür oldu.

• bu sene çıkarsa akülü arabamla walmartta sı**rak alışveriş yapacağım redneckler gibi. sözüm olsun.

• @ayvalik10 çok haklısın çocukların geleceği herşeyden önemli. ne yapacağız bilmiyorum

• @avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@avar ikisi de olabilir farketmez

İos için bilmem.

Android için. Chromedan siteye girdiğinizde sağ üstteki 3 noktaya basın. altta "Ana sayfaya ekle" gibi bişey olmazsı lazım. Şimdilik en iyi yöntem bu.

iOS için de geçerli, ben de öyle kullanıyorum memnunum 👍🏻

• ⭐⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ayvalik10 öncelikle hoş buldum ah keşke forumda geçirdiğim süreyi size göstere bilsem 🙂 günümün %50 burada geçiyor diyebilirim okuyorum öğreniyorum bir çok kişinin tecrübesini okudum ama hepsinin bir tanıdığı var veya eşi ile gidiyor hiç ben tek başıma geldim tanıdık kimse yok diye yazdığını görmedim. Çok yeni olduğum için de soruların cevaplarını bildiklerimi tabi ki cevap veriyorum ama bir çoğunu bilmediğim için otomatik olarak cevap veremiyorum ne yazık ki ama cevapları öğrenince yine burada olacağım hatta benim gibi tanıdığı olmayana bile elimden geldikçe tanıdık olacağım 🙂

Çok kişi var forumdan, tek bir tanıdığı olmadan giden. En yakın Orhan-Cabarov var deneyimlerini aktarıyor okuyabilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@yenihayaletadam öncelikle sana hoşgeldin diyelim. Önce kibar olalım sonra fırçamızı çekelim. Bu foruma geldin önce bir forumun içeriğini bir araştır tembellik yapma. Herşeyi hazır bekleme. Diğer forumlar gibi değil burası sadece bilgi öğren sonra çekip git yok bizim bu forumda herkes aile üyesi gibidir. Herkes birbirine yardımcı olmak için can atar. Sen bu yüzden bir soruyu sormadan başlıkları bir incele. Hemen soruyu sorma kendince bir araştırma yap bakalım. Ondan sonra tekrar sorarsın. Giden her üye arkasından gelen her üyeye kol kanat gerer her konuda bu yüzden tanıdık yok gibi cümleler bu forumda kullanılması yasaktır. Tekrar hoşgeldin sefa getirdin

Bu gelen yeni arkadaşın torpili nedir anlamadım ben. Forumu sanırım 1buçuk senedir falan okuyorum. @ayvalik10 tarafından azarlanmanın ne demek olduğunu 500 kere falan gördüm.(500 kere ben azarlanmadım. 500 farklı kişiydi. zaten 3 azara dayanabilen bordo bereli)
    hepimiz biliyoruz ki bu forumda kalmanın yolu azarı kaldırmaktan geçer. bu sınavı verebilen kalır. Veremeyen hızla yok olur.
    Şimdi sorum şu. Herkes çok çetin sınavlar verirken bu kişinin azarı neden bu kadar yumuşak oldu??
    🙂

HHahhaaa ayy sesli güldüm 🤣🤣🤣

• @december, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz belki varır ama geç kalmış oluruz o zaman da yaş 41 ve oğlum bu yıl 16, az bir zaman var bence şansımızı denemek adına. ilk başvuruda çıkması lazım 🙂

Bence umutsuzluğa kapılmayın, kimin ne zaman fikri değişir hiç belli olmaz.
    Ben yıllardır eşime hep yurtdışında şansımızı deneyelim der dururdum ama hiç sıcak bakmazdı. İngiltere için Ankara anlaşmasını çok istemiştim ikimizin de mesleği uygundu ama hiç yanaşmadı ben de artık umudu kesmiştim. Nasıl olduysa bu yaz eşim birden Florida’daki satılık evlerin linkini gönderip ah vah demeye başladı 😅 ‘Sen hayırdır noluyor’ deyince ‘bir yolunu bulup gidelim’ dedi ben de hayhay o zaman hemen bu sene greencarda başvuruyoruz dedim ve hemen pasaportumuzu çıkardık. Ben de forumu zaten uzaktan takip ediyordum üye oldum ve o zamandan beri Amerika hayalleriyle yatıp kalkıyoruz. Hatta eşim benden bile hevesli ki greencard olmazsa hemen E2 işlemlerine başlayalım diyor 😅😬

Yani uzun lafın kısası zaman ne gösterir belli olmaz. Sizin de ne kadar istekli olduğunuzu yazdıklarınızdan anlıyorum umarım eşiniz de kendiliğinden ikna olur ve siz de hayalleriniz için adım atmaya başlarsınız🙏🏻

• @dytmelek özellikle bu sene insanlar o kadar soğudu ki ülkeden nasıl kaçsak diye eskisinden daha çok uğraşıyorlar sizin adınıza çok sevindim umarım çıkar🍀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.6k

| | | |