Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

vaktiniz olunca dmv sisteminden sorgulatmanız en sağlıklı yol olur.

• @HockeyUmpire2 Eger daha once Tesla sahibi olmadiysaniz, sizin adresde yasamis olan birisinin Teslasi varmis ve kendi sigorta sirketi hangi sigorta ise artik oradan araci dusmemis veya adres degisikligi yapmamis. O yuzden sanki sizin Teslaniz varmis gibi gorunuyordur. Sigorta sirketleri adres uzerinden sistemlerinde sorgulama yaptiklarinda, o arac da sanki sizinle ayni adresde yasiyor gibi gorunuyordur. 😁

Biraz karmasik bir durum. Biz onceden apartment da yasarken de ayni adresde baska bir arac daha gorunuyordu ve her seferinde o arac sizin mi diye soruyorlardi. Ben de hayir hic bilgim yok diye cevap veriyordum. Herhangi bir sorun yasamadim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2, içinde söyledi: ABD'de Araba Sigortası

Arkadaslar birsey danismak istiyorum. Ne zaman araba sigortasi icin arastirma yapsam adima 3 araba gosteriyor. 2 si benim ama 3. Tesla nerden cikiyor anlamiyorum ! Sorun nedir acaba ?

Biz apartmanda yaşarken bizde de o şekilde bizimle ilgisi olmayan araçlar çıkıyordu. Şimdi ise benim takasla verdiğim arabalar hala görünüyor. Sıkıntıya yol açacak bir şey değil. @MySea yazdığı gibi sigorta sisteminin adrese dayalı olmasıyla ilgili bir durum.

• ⭐⭐

@MySea @knnrn tesekkur ederim 💐

• @ahmetemre selamlar, araci aldiniz mi acaba? 1 Aylik ehliyet icin ne kadar sigorta cikti ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

ll.jpg

• Merhabalar su an kullandigim insurance firmasi geico ve son tarihi ocak 15 . allstate firmasina gectim ama baslangic tarihi Subat 21 bunu nasil duzeltirim yani arada zaman olmamasi gerekir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kursat68 21 şubat başlangıcı neye göre yapmışlar başlangıç tarihi gelmeyen poliçeler pasiftir yürürlüğe girmediğinden başlangıcından iptal yaptırabilirsin

• @kursat68 Iptal ettirip, tekrar dogru tarihten baslatin!

• Merhabalar,

Elimde Türk ehliyetim var, bunun yanında Connecticuttan aldığım Learner's Permit var. Fakat learners permit ile insurance yapan bir yer bulamadım. Bu konuda bilgisi olan var mıdır? Teşekkürler.

• @TAMURA Normalde learners permit icin ayri insurance yapmazlar. Learners permit olanlar normal ehliyetli bir aile bireyinin insurance policesine dahil edilirler.

• @MySea Merhabalat, öncelikle teşekkür ederim. Cevap içim çözüm yolu bekliyordum ve çözümü sigortayı Türk ehliyeti ile yaparak buldum.

• @TAMURA Amerikan ehliyetinizi alınca güncellemeyi unutmayın, bende ciddi anlamda fiyat düşüşü olmuştu.

• @ozN Öyle yapayım bakalım ne kadar ddüşürecekler, teşekkürler.

• Insurance isini napiyoruz diye sormaya geldim ama goruyorum ki herkesin kafasi karisik halihazirda :*(

• Ben genellikle 6 aylik insurance yaptiriyorum renewal zamani gelince mevcut providerim root un fiyati yuzde 33 arttirdigini farkettim, bu 6 aylik periyotta herhangi bir ticket veya kaza vs… olmamisti. Nerdwallet sitesi vasitasiyla diger providerlardan fiyat aldim ve progressive insurance gecmeye karar verdim. Farkli firmalardan fiyat almak onemli, bir hayli fiyat farki olabiliyor. Deneyimim dallas icin gecerli.

• Washington State de yaşıyorsanız Pemco dan yaptırın bence en ucuz ve dolu olan bu sirket.

• Sigortasız araba kullanmanın cezası var mıdır?

• Eyaletlere göre değişmekle birlikte genel olarak ehliyet iptali, araç kaydının ve plakasının iptali, para ve hapis cezası gibi birden fazla ağır yaptırımları var.

• En düşük fiyatı Progressive şirketinden aldım arkadaşlar Pemco dan bir halt olmaz, Aylık $45'e hallettim sigorta işini.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |