Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @MegaShintai esimin yasinin bir onemi olurmu cunku 25 yas ustune daha uygun bir fiyat oluyor diye duymustum

• Yaş yükseldikçe fiyatın düştüğü doğrudur.

• ⭐⭐

Merhabalar ,

Acil yardima ihtiyacim var. 2 aracimiz var biri full coverage, digeri daha az kapsamli. Daha az kapsamli olanla esim uber ,uberx felan yapiyor. Sigorta kagidini yenileyin diyince aradim geico yu dedim uber yeni sigorta kagidini istiyor arada esim yapiyor ,hay nerden dedim ,surekli form istiyorlar birsey olursa karsilamayiz diye ,eger declaration etmezseniz hesaplari sigortaniz iptal olacak bilmem ne . Hani durst olmak iyiydi ,burada 😄 simdi sorum acil olarak sigorta firmami degistirmek istiyorum yoksa onlar birsey oldugunda karsilamazlar diye korkuyorum. Ne yapabilirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2 alper beyle görüş sana yardımcı olacaktır kendisi floridada +1 561-510-1442 arayabilirsin ayrıca aşağıdaki 2 tane video seyret sizin olaylar için çekildi

ilker yıldız bu numaradan ulaşabilirsin (949) 387-3242

• @HockeyUmpire2 Sigorta firmasini istediginiz zaman degistirebilirsiniz. Online olarak degisik firmalardan estimate alin. Hangisi kafaniza yatarsa, orasi ile yeni sigortayi baslatin.

Eskisini iptal etmek icin: Yeni firma size, eski firmaya verilmek uzere bir termination, iptal formu verebilir veya siz kendinizde bir dilekce gibi yazabilirsiniz veya telefonda da iptal edebilirsiniz.

Iptal edince, eski firma size eger alacaginiz varsa, onu 1-2 hafta icinde check ile gondermek zorunda.

• Merhaba sigortayla ilgili kafam karisik yeni gelen arkadaslar sigortayi 200 e yapanlar varmis ben kontrol ettigimde aylik 600 sigorta cikti daha uyguna sigorta almak mumkun mu

• @Manwe6265 Arabanin ozelliklerinin yani sira, yas, ne kadardir ehliyetiniz oldugu, evli-bekar olmak, baska araba varligi, tahmini trafikte olma suresi/mile, sizin sorumlu oldugunuz kaza gibi verileri de degerlendiriyorlar. Arac sifir ve kredi ile alindiysa 600$ olabilir. Kapsami ayni sigortalardan bahsediyorsak cep telefonu uygulamasi ile bir sure surus verisi toplayip size fiyat veren sigortalar da var. Ben bu sene 106$/ay olacak sekilde yaptirdim. Arac 2017 Ford Focus SE. 2. el bir aracta 600$ cikmasi yeni ehliyet, surus gecmisi olmamasi, kucuk yas, suclu kaza gecmisi gibi sebeplerle olabilir ancak.
    Aktif kullandiginiz telefonunuzu/emailinizi vermeden fiyat almaya calisin. Sigortanin kapsami apayri bir konu, o da size kalmis. Cok kapsamli policeler fiyati arttiriyor. Riski siz belirleyeceksiniz.

• @caglaror ehliyetim bi kac gun once tam 1 sene doldu

• ⭐⭐⭐

@Manwe6265 en azindan hangi sigorta sirketi ve kapsam detaylarini paylasabilir misiniz? Bu arada kazaniz var mi?

• @Manwe6265 $600 çok yüksek bir rakam. İlk geldiğim zamanlarda $105 civarı ödüyordum ama sadece liability ve araç değeri de $1000 falandı.
    Farklı firmalardan araştırın, umarım daha uygun bir teklif alırsınız.

Ekleme: Geçen sene yeni aldığım $25000'lık binek araç için Geico firmasına full coverage $125 civarı ödüyorum şu an, tek kişi, +35 yaş, 4 yıllık ehliyet, tahmini yıllık mileage 2000 (home-office çalışma sebebiyle).

• @keysnambır, içinde söyledi: ABD'de Araba Sigortası

@Manwe6265 en azindan hangi sigorta sirketi ve kapsam detaylarini paylasabilir misiniz? Bu arada kazaniz var mi?

hayir kazam yok, sadece 49 cc scooter var, hangi sirket oldugunu hatirlamiyorum bi siteden abim bakmisti orda 600 cikmisti,

• ⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2 standart olarak delivery ve rideshare kapsayan sigorta gormedim (gorenler varsa paylasirsa sevinirim). Sigorta policelerinde “ Transportation Network Companies (TNC)” diye belirtirler bu delivery ve rideshare sirketlerini. Bir yerde bu sekilde kullanim yapmayacaginiz bilgisini sizden alip, bundan sonra da buna istinaden policeyi iptal etme hakkini kendilerinde sakli tutarlar.

• @Manwe6265 Yaşadığı durum bende de var. Şöyle anlatayım, internetteki teklif formlarını New York City için doldurduğum zaman aylık 400 dolardan aşağı fiyat göremedim ki en boş paketten bahsediyorum, kasko dahil değil. Ama aynı bilgiler ile Cleveland'dan rastgele bir adres denedim 100 dolarlara kadar düşen teklifler gördüm. Tanıdığım bir arkadaşımın daha ehliyeti 1 yıl olmamasına rağmen 160 dolar gibi bir ücret ödüyor. Her türlü araç modeli denedim yine de çok değişen bir şey olmuyor @Manwe6265 de Miami için bakıyor sanırım.

• @CacaoChan evet yas 28, kazam yok ehliyetim 1 senesi doldu, bekarim, cocuk yok, eyalet florida

• ⭐⭐

@keysnambır evet haklisiniz . Bu isleri yapan kimse bildirmiyor.ben sigorta firmami degistirdim. Bir izleme ve suruslerimi kaydetmemi gerektiren app yuklemwm gerekti bu yeni firma icin.

• ⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2 root insurance mi acaba yeni firmaniz?

• ⭐⭐

@keysnambır progressive. 2 araba, 1 i full coverage 150$.

• ⭐⭐

Arkadaslar birsey danismak istiyorum. Ne zaman araba sigortasi icin arastirma yapsam adima 3 araba gosteriyor. 2 si benim ama 3. Tesla nerden cikiyor anlamiyorum ! Sorun nedir acaba ?

• @HockeyUmpire2 Tesla'niz hayirli olsun! 😁🧿

• ⭐⭐

@MySea 🤣 abi bu durum nedir cidden ?

Benzer Başlıklar

• 1
  • 5
  • 3
  • 8
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |