Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@uzaysan, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Ping-PONG, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@greenHasanHuseyin, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

yabancilarin erdogan ve faiz indirimleri hakkindaki fikirleri icin videonun yorumlarini okuyabilirsiniz. rezil olduk ya...

Have you seen the palace Tayyip built for himself? Its magnificent !
    🥲

Magnificent Tayyip. Tayyip erdoğanın 66 yıllık hayatının 46 yılını at üstünde geçirdiğini biliyor muydunuz?

Adamı at bile sırtında tutmuyor. Gözlerimizle gördük. Bir at kadar olamadık. 😂

Hayvanın türü farklı. Koyun olunca, hali ile bir at gibi davranılmasını bekleyemezsin onu seçenlerden.

• ⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@uzaysan, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Ping-PONG, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@uzaysan National Geographic de inanılmaz makineler programında Lockheed C-5 Galaxy belgeseli var şu an.
    Yoğun duygusal değişimler geçiyorum izlerken.
    50 yıllık teknoloji ve günümüzde bizim hala başaramadıklarımızı görünce. 🥲

Metalurji alanında zaten çok geriyiz. Ve tersine mühendislik yapılacak bir alan da değil. Deneme yanılma yaparak bulmak lazım teknik destek almıyorsak. Uzay mekiğindeki seramik ısı yalıtım kaplamalarını hala üretemiyoruz mesela. Bu adamlar şimdi aynı malzeme ile süpersonik füze falan yapıyorlar. Bizde en son şu proje vardı.

Şuan ne durumda bilmiyorum. Sen bunu yakalasan bile karşındaki adam da boş durmuyor. Fark devam ediyor. Bir dünya savaşı olur da Nato olarak üretim tesisleri kurulursa ancak öyle yakalarız gibi.

Tübitak bağlantısını zikirmatik projesine açılacak sandım bi an. 🙂

Aslında güzel bir rickroll olurmuş ama kaçırdık şansı.

• Tahminimce seneye cok fazla para basip sirf goz boyamak icin dagitacaklar memura emekliye ciftciye sonucuda daha vahim olacak

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Sizce onumuzdeki aylarda bankadan doviz cekimine ya da doviz havave/eft islemlerine kota gelir mi ? İsciye maas zammı, devlet gorevlilerine maas zammı, emekliye maas zammi yapacaklar ve ciddi oranlarda olacak orası kesin. Insanları TLde kalmaya bir sekilde zorlarlar mı acaba ?

• ⭐⭐

parali yollardan koprulerden tunellerden gecenler yandi,gecis ucretleri iki misli olur.

• Yasaklı

17 direnci de kırıldığına göre 30 u görmemesi için hiç bir neden kalmadı. Sonumuz hayr olsun.

• ⭐⭐⭐⭐

@sir-altan, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

parali yollardan koprulerden tunellerden gecenler yandi,gecis ucretleri iki misli olur.

Geçmeyenler de yandı sayın abim. Yılın sonunda dolar cinsinden geçiş garantisi ödendiğinden o da bizim cebimizen çıkıyor. Bi kanal açıp Avustralyaya yerleştiremediniz bizi, hükümet yerleştiriyo bize 🙂

• ⭐⭐

Araplarla yapılan Swap anlaşmasında doları 22 den baz almışlar demek ki orayı çok rahat görücez 😃 önceden swap anlaşması yaptığımız ülkeler şu an zarardaymış bu gidişle swap anlaşması yapacak ülkede bulamayacağız

• ⭐⭐

@kursat68, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Tahminimce seneye cok fazla para basip sirf goz boyamak icin dagitacaklar memura emekliye ciftciye sonucuda daha vahim olacak

Şu an zaten sürekli para basıyorlar dün bankamatikten para çektim hepsi gıcır gıcır sıralı seri numaralı paralar. Asgari ücrete yapılan zam, memurlara verilen müjdeler, emekliye yapılacak iyileştirme çabaları, öğretmenlere verilecek 3600 ek gösterge hepsi 2022 yılının seçimsiz geçmeyeceğini gösteriyor. Artık tek çözüm erken seçim zaten bu saatten sonra faiz artırımına da gidilse kimse elindeki doları bozmaz. Merkez bankası dolara müdahale ettikçe millet alttan dolar topluyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG torba yasası geçince katardan para gelecek ozaman dolar düşecek. Bu arada torba yasası ne var. Antalya limanı 25 yıllık ayrıca tüm antalya sahili bedelsiz olarak devir olacak. Ozaman 40 milyar sonra da 90 milyar dolar gelecek. Bu arada haftasonu cibiliyetsiz cümlesinin yankıları daha çıkmadı. Bir kere de olsa Atatürk haksız çıksın.

"Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. "

• @ayvalik10, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Ping-PONG torba yasası geçince katardan para gelecek ozaman dolar düşecek. Bu arada torba yasası ne var. Antalya limanı 25 yıllık ayrıca tüm antalya sahili bedelsiz olarak devir olacak. Ozaman 40 milyar sonra da 90 milyar dolar gelecek. Bu arada haftasonu cibiliyetsiz cümlesinin yankıları daha çıkmadı. Bir kere de olsa Atatürk haksız çıksın.

"Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. "

Bir süredir adım attığım her yerde abartısız ve istisnasız Arap profilli insanlar görüyordum(geleneksel kıyafetli, yabancı plakalı(genellikle Irak ve Katar ne hikmetse) araçlar da cabası... Sonumuz hayrolsun.

• $1 = 17.95 TL

• @MySea An itibariyle 18 TL'yi geçti. Uçuyoruz ama uçurumdan aşağı.

• ⭐⭐⭐⭐

Dolarla maas alip gecinmeye calisan birisi olarak cok endiseliyim . Basimizdaki zati muhteremin son beyanatinda kurani ekonominin gidis icin isaret etmesi iyiye alamet degil, Turkiyede kimsenin bu beyandaki tehlikeden farkinda olmamasi yada susmasina diyecek sozum yok.

• 2010'da Fenerbahce - Trabzonspor macinda fenerbahce kendini sampiyon sanip sevinmisti. Daha sonra sampiyon olmadiklarini ogrendiler sahayi atese verip aglamaya, buyuk bir hayrete dusmeye basladilar. Bugun Turkiyenin sonu olaydaki Fenerbahce gibi olacak. Umarim sampiyonluga gitmedigimizi birileri fark eder...

• Yasaklı

@greenHasanHuseyin
    Kusura bakma kardeşim ama benzetmeni sevmediğim için dislike çakmak zorundayım. 🙃

• Yasaklı

Adam bir açıklama yaptı her ne kadar şu an 14.80 olsa da 12 ye düşürdü.

Hüloooğğğğğ 😂

• Yasaklı

Arkadaşlar size teorimi söyleyeyim.
    Bu saatten sonra doların aşağı yönlü hareket veya sabitleme ihtimalinin 90% olduğunu düşünüyorum. Neden mi?

Bugün yaptığı açıklamada mevduata yatırılan paraların dolar bazında zararını katışılayacaklarını taahhüt etti.

Eğer herkes parasını mevduata yatırırsa ki yatıracak. Dolar artarsa artan her kuruş devletin cebinden gidecek.

Ben şu dakikadan sonra seçimlere kadar yükselmeyeceğini hatta düşme ihtimali olduğunu düşünüyorum.

Erken veya zamanlı, seçime kadar bu şekilde ilerleyeceğini tahmin ediyorum.

Yatırımlarınıza çok dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

YTD

Seçimi kaybederlerse başa gelenin vay haline…

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |