Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @rodeoman178 rabbim gönlüne göre versin 🙃

• Buyukler anlatirdi yag kuyrugu onu bunu..
    simdi zincir marketlerde goruyorsun ayni sorunu.
    Yazilcak cok sey var lakin bitmez ..
    Nasipse gideriz daha iyi bir yasam daha guzel bir gelecek adina.

• @Ping-PONG Düzelttim 👍🏻

• Yasaklı

@Ali-Ege-Can-0, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG Düzelttim 👍🏻

Sadece belirttim. Tepki değildi.
    🙃

• ⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@EzgiLera Nasıl anlaşılıyor o

2023le başlayan Confirmation number var ya. İşte 5. sıradaki sayıyı soruyorum.

• ⭐⭐

@uzaysan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@EzgiLera, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Özellikle son gün son saatlerde başvuru yapanlara bir sorum var.

Confirmation numberınızdaki 2023ten sonra 9 mu geliyor yoksa 8 mi?

Sanki bu sene başvuru sayısı daha az gibi geldi de bana.

İmzanızda 2021EU15XXX ve 2022EU14XXX yazıyor. İki sene üst üste size çıktı mı?

Evet 2 sene üst üste ancak hala vizeyi alamadığım için 3.yü kazanma yolundayım 🙂

• Yasaklı

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@EzgiLera Nasıl anlaşılıyor o

2023le başlayan Confirmation number var ya. İşte 5. sıradaki sayıyı soruyorum.

Son gün başvuran birisi için 7 cevabı verildi.

• ⭐⭐

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@EzgiLera
    İlk gün başvuru başladıktan bi kaç saat sonra yapılan başvuru "20234WK..."
    05/11 de cuma günü yapılan başvuru "20236JZ..."

bundan bi çıkarım yapılabilir mi ki

Evet yapılabilir. Başvuru arttıkça karakter ilerliyor. Mesela dv2021 için son saatte başvuru yaptığımda 20219xxx idi Confirmation number.

2022 için 1 hafta önceden yaptığım başvurular 20227xxx iken son gün 20228xxx idi.

Bu sene 24 saatten daha az kala yaptığım başvuruda numara 202379xxx diye devam ediyor. Üstelik site neredeyse hiç bağlantı sıkıntısı yaşatmadı 5 ayrı başvuru yapmama rağmen. O yüzden bu sene başvuru sayısının daha az olabileceğini düşünüyorum. Teyit amaçlı benden daha geç başvuru yapanlara soruyorum zaten.

• ⭐⭐

@Şahan-Küçükbingöl, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@EzgiLera Son saat bir dostuma yardımcı oldum ve kendisinin Confirmation Number'ındaki 2023'ten sonrasında 7 gelmekte.

Gerçekten bu sene daha az başvuru var sanırım. Daha az başvuru demek daha yüksek şans demek.

• @EzgiLera bir sonraki sene benim adımada başvurmanı rica etsemm 🙂🙃 gerçekten iyi bir şans✔🇺🇸

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Atlantis00 Eğer Ezgi hanımın çıkarımını tam anlayabildiysem muhtemelen başvuru sayısının yüksekliğini/düşüklüğünü anlamamızda yardımcı oluyor , en doğrusunu Ezgi hanım anlatacaktır.

Ben kesinlikle 200.000 in üzerinde olacağını düşünmüyorum. Hatta 150.000 in altında olacağını düşünüyorum.

Nedense bu sene bana yüne çıkmayacağını da hissediyorum. 😂

Seçilen sayısı mı? Eğer kota 55k iken 150k seçilirse çok çok stresli bir süreç olur. İdeali 80k-110k bence.

• ⭐⭐

@Emtee, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@EzgiLera bir sonraki sene benim adımada başvurmanı rica etsemm 🙂🙃 gerçekten iyi bir şans✔🇺🇸

Çok da şans olmayabilir 🙂
    Geçen sene yaptığım 7 başvurudan sadece 1i kazandı 🙄
    7 farklı kişi tabi. Kendim için 7 başvuru değil 😅

• ⭐⭐

Trump dönünceye kadar kazansak iyiydi . İleride ne olacağı belli değil

• ⭐⭐⭐⭐

@gokhanbagatur konuşma şekli, üslubu. Bakış açısı.. daha öncesinde @crazycells ’de şikayetini bildirdim. Ancak bi durum çıkmadı. 2 gün öncede beni çileden çıkardı. Admin beni uyardı. Neyse artık ayvalık mıdır nedir o şahısla muhattap olmam. Gereksiz insan benim için.

Forumun engelleme özelliği sırf bu konuda hizmet sunuyor. Kullanın, pişman olmazsınız. 🙂 Ben de inatla herkesin her yazdığını göreyim diye uğraşıyodum. Ömür törpüsü oluyor bu çaba. En güzeli istemediğiniz kişi görmemek.

• @ibrahimasar Bu konuda başlangıç yaptım 🙃

• @EzgiLera olsun eğer kabul edersen beni mutlu edersin 😏😺

• @GizemYılmazz Gizem Hanım, bu bahsi geçen arkadaşımız net sıkıntılı. Geçen gün başka bir konuda “ Abd’ye gidince ilk etapta Uber/Lyft gibi işler denemeyi düşünüyorum “ yazdığım yoruma gelip “ yav arkadaş sizin de ne kadar özgüveniniz düşük niye başka işler bakmıyorsunuz bi mesleğiniz de mi yok “ tarzında bir şeyler saçmalamış. Sanırsın tanışıyoruz de 20 senelik arkadaşız.
    Sadece kendisi biliyor herhalde forum kullanmayı. Ben zamanında kaç tane forumda yöneticilik yaptım, son yöneticiliğini yaptığım ve kendi isteğimle bıraktığım forumun Twitter’da 1.8 milyon takipçisi var şuan. Niye bıraktım, bunun gibi tipler yüzünden işte.

Ben hayatım boyunca kimseyle şahsi münakaşaya girmedim, girmem de. Kişiselleştirmenin de gerçekten alemi yok, ama bu forum çok değerli bilgileri , insanları ve ilişkileri barındırıyor, meydan bunun gibi 3-5 kişiye kalmasın diye hederlendim hepsi bu. Sonra trafikler azalıyor işte. Böyle böyle terk ediyor insanlar forumları.

Ayrıca burası bir sohbet başlığı , adı üzerinde. Her türlü konu döner yeri gelirse ne olacak atla deve değil ki? Herkes bizim gibi forum müdavimi değil, aradığını bulamamış olabilir insan, o an zamanı olmamış olabilir, hata yapmamak adına emin olmak istemiş olabilir her şey olabilir. İnsanın insana soru sorabilmesi ve iletişim kurması güzel olan şey zaten, bazı şeyleri kutsal bir ritüelmişcesine ele almaya gerek var mı ki? Ölümlü dünya yahu en nihayetine gerek var mı kimseyi üzmeye 🙂

• @Hopasej bu anlattıklarını inan kimse okumaz ve umursamaz. Son kelimesine kadar haklısınki ! Bu siteye üye olduğumda ilk notum kendime RESPECT demek oldu.. halada öle 🙂 JUST RESPECT 📌🇺🇸

• ⭐⭐

@EzgiLera olsun eğer kabul edersen beni mutlu edersin 😏😺

Bence en iyisi sonraki seneye gerek kalmaması 🙂
    Ama gerek olursa yardımcı olurum tabi ki.

• Yasaklı

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Atlantis00 Eğer Ezgi hanımın çıkarımını tam anlayabildiysem muhtemelen başvuru sayısının yüksekliğini/düşüklüğünü anlamamızda yardımcı oluyor , en doğrusunu Ezgi hanım anlatacaktır.

Ben kesinlikle 200.000 in üzerinde olacağını düşünmüyorum. Hatta 150.000 in altında olacağını düşünüyorum.

Nedense bu sene bana yüne çıkmayacağını da hissediyorum. 😂

Seçilen sayısı mı? Eğer kota 55k iken 150k seçilirse çok çok stresli bir süreç olur. İdeali 80k-110k bence.

Hayır toplam başvuru sayısı TR den 🙃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

40

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |