Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Müberra-Dikici genelde yılsonuna doğru herkes yenilemek veya harçlar zamlanmadan yeni pasaport çıkartmak için başvurduğundan geçen sene 1 sene süresi kalanlara yenileme hakkı vermemişlerdi. O nedenle görevlilere @Banu-Çavdar hanımın attığı linki gösterebilirsiniz.
    Ama önce randevu alabiliyor musunuz onu kontrol edin.
    Şayet alamıyorsanız evin yakınındaki nüfüs müdürlüğü ile gidip müdürüyle konuşun.Bana zorluk çıkartmışlardı böyle yaparak çözdüm. 🙂

• @selamibasaran randevu aldım zaten, yarın randevum. Eğer direniilerse delmek için, o yazıyı gösteririm artık. Çok teşekkür ederim cevap için 🙏

• @Müberra-Dikici olabilir. Ya da sık seyahat ediyorum bundan sebep diyebilirsiniz

• Merhaba, Amerika konsolosluklarindan yakin zamanda TC pasaportu icin basvurmus olan var mi? Ne kadar zamanda geliyor? 20 Kasim'da Washington'dan basvurdum 21 Kasim'da pasaportunuz onaylandi diye e-mail geldi fakat sonrasinda hic ses yok.

• @blaxseed merhaba, ben de benzer bir durumdayım. Yurtdışına çıkacağım fakat pasaportum dediğiniz halde ve yeniletmek için zamanım olmayabilir yetişememe riski var. Siz Türk mü Amerikan konsolosluk çalışanları ile mi irtibat kurdunuz? Ben bu konuda ne yapabilirim, yardımcı olur musunuz

Benzer Başlıklar

• 40
  • 8
  • 9
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |