DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@denizci10 Acaba Ankara'daki ABD konsoloslugu yeni binaya mi tasiniyor?

Ekim ayi icin gocmen vizelerde de benzer bir performans dusuklugu vardi Ankara'da... Gocmen olmayan vizeleri de iptal ettilerse tum konsoloslugu tasiyacaklar sanirim...

Üstad bendeki son haber Şubat 2022 de taşınacakları bilgisiydi. Sebebi de pandemi demişlerdi. Belki taşınma kararı almış olabilirler. Yakında kokusu çıkar bence. En azından bi taraf özellikle de İstanbul vermeye başlasa turist vizelerini rahatlarız.

• ⭐⭐⭐⭐

Screenshot_20211004-042736_Chrome.jpg

Ais e baktım. Böyle bir uyarı vermeye başlamış. Ben ilk kez gördüm. Neredeyse 6 aydır her gün bakıyorum. Bakalım inşalllah umut dolu haberler alırız en kısa zamanda...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 en sağlıklı bilgiyi @fetihy gelirse bize cevabını verecektir

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@denizci10 en sağlıklı bilgiyi @fetihy gelirse bize cevabını verecektir

İnşallah güzel bir haber verir...

• Dün randevu ekranında 26 Ekim 2021 saat 10 boş gözüktü randevuyu oraya taşıdım işlemi tamamladım sonra İstanbul için mevcut randevu yok hatası verdi sayfayı yeniledim randevuyu kitlememiş dolayısıyla erkene çekememiş oldum

• Bu ileti silindi!

• İki gün önce başvurup ocak 2023 e randevu aldım. Az önce siteye girdiğimde istanbul için ekim 2021 tarihi boştu ve randevuyu kaptım. İyi mi yaptım bilmiyorum panik oldum :))

• Sistemsel Bi hata oluyor heralde boş gözüken güne saate kayıt alıp tamamlayamıyor

• Ben tamamladım arkadaşlar.Bugün sistemde 21 ve 27 ekim 2021 de boşluk vardı İstanbul için.Hala da var hızlı olan alabilir.Alabildiğime dair mail de geldi.Sistemsel bir sıkıntı değildir inşallah.Hala şoktayım.

• Ekim ayı randevularını iptal etmeye başladılar da acaba o arada sistemde boşluk olarak mı gözüküyor öyleyse kötü önceki randevu tarihiniz de gider

• @u-fuk önceki zaten çook uzaklardaydı.Sonunu düşünen kahraman olamaz deyip atladık bakalım sonumuz hayrolsun.

• Şu an İstanbul 21 mart 2022 boş mesela.Bu hareketlerden turist vizelerinde bir kıpırdanma var diyebiliriz belki.Fazla da umutlanmamak gerek belki.Çünkü hayal kırıklığı riski de mevcut.Yakın zamanda turist vizesi için randevusuna gidebilen bir arkadaşımız olursa umutlarımız yeşerir.

• ⭐⭐⭐⭐

İnşallah görüşmeler açılır da en kısa zamanda vizelerimizi alırız. Benim mart 2022 de görüşmem şu an cesaret edip alamadım.

• Su anda baya bi bos randevu var 2022 icin

• ⭐⭐⭐⭐

@mst2163, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Su anda baya bi bos randevu var 2022 icin

Hatta şöyle diyeyim az önce 13 eylül 2022 saat 07.45 randevusu vardı alayım diye çok düşündüm. Yani mart 2022 den eylül 2022 ye kaydırsam mı diye. Sonra vazgeçtim.

• @denizci10 ben gorseydim alirdim herhalde, riski almak lazim

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@mst2163, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Su anda baya bi bos randevu var 2022 icin

Hatta şöyle diyeyim az önce 13 eylül 2022 saat 07.45 randevusu vardı alayım diye çok düşündüm. Yani mart 2022 den eylül 2022 ye kaydırsam mı diye. Sonra vazgeçtim.

Benim randevum 2022 Nisan ve sonrası olsaydı ben risk alır Ekim randevusunu yapıştırırdım. Kaybedecek neyim var ki gibisinden. Benim randevu tarihim de Aralık 2021. Guzel tarih ama insallah iptaller devam etmez.

• @MuRtY İnsallah artik butun riskleri aldik

• Ais deki randevu tarihi kısmı düşündüğümüz gibi birileri randevularını iptal ediyorda takvimde yer açılıyor şeklinde çalışmıyor gecenin 5 inde girip bakıyorum önce Nisan-mayıs-haziran-temmuzda boş yerler gösteriyor ağustos-Eylül bir sürü yer boş gösteriyor 10 dk sonra tekrar İstanbul seçip takvime bakmak istediğimde seçtiğiniz lokasyonda mevcut randevu yok hatası veriyor ne yani bütün vize başvurusu yapıp ds160 da İstanbul seçenler gece 5 e alarm kurup Bi anda randevular mı yağmalıyoruz yada 2023 e randevu gösterirken sistem bir anda insanlar Nisan 2022 ve sonrası onlarca randevusunu o anda iptal mi ediyor? Bambaşka bir sistem var bu takvimin işleyişinde

• Bilen arkadaşlara bir sorum olacak.Turist vizesi için ds160 formunu 2020 ekimde oldurmuştum.Yeni aldığım randevu tekrar iptal edilmez ise bu ay içerisinde( ekim 2021)Gitmeyi planladığım tarih ve fotoğramızın üzerinden 1 yıl geçti.Bunları nasıl güncelleyebiliriz? Değiştirmesek sıkıntı olacak muhtemelen.Değerli bilgileriniz için şimdiden teşekür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.3k

| | | |