Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şimdi arkadaşlar doğru numarayı bulduk aradık demişler ki 20 eylülde dosya sisteme girdi ama hala case number vermedik, dosya ankaraya gidince case number vereceğiz demişler. Ama kafam karıştı siz daha öncesinde öğrenmiştiniz galiba case numberı 😕

• Merhaba arkadaşlar an itibariyle noa2 mız onaylandı darısı noa2 bekleyen arkadaşların başına

• @Güven-Carmen-Tek tebrikleeeeer ☺️Biraz stres yapmıştınız ,sevindim sizin adınıza🎊darısı bizlerin başına inşallah.

• @Tdream çok teşekkür ederim evet gerçekten çok büyük stres yapmıştım 🤗🤗 umarım en kısa zamanda sizde onay alırsınız

• @Rmyss bizim dosya numarasi almamiz tam 37 gunu bulmustu endiselenmeyin onemli olan dosyanizin NVC'ye ulasmis olmasi. dosyaniz transite gectikten sonra mail gonderecekler dosya numarasiyla birlikte. transit gunleri 2 haftada bir oluyor o zaman numaranizi da ogrenirsiniz 🙂

• @Güven-Carmen-Tek tebrik ederim çok sevindim, şubattan onaylananları görmek çok güzel 😄😄🎊🎉🎊🎉

• Arkadaşlar case status ‘u kontrol ettiğimizde case was received on January 29 yazıyordu.Noa1 tarihi o değil mi? şubata geçmişler bizimki ile ilgili hala aynı şey yazıyor.Nişanlıma gönderilen kağıtta receive date January 29 ama notice date march 15 yazıyordu acaba o mu Noa 1 tarihi?Şimdiden teşekkürler çok endişelenmeye başladım

• @malymoris, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@Rmyss bizim dosya numarasi almamiz tam 37 gunu bulmustu endiselenmeyin onemli olan dosyanizin NVC'ye ulasmis olmasi. dosyaniz transite gectikten sonra mail gonderecekler dosya numarasiyla birlikte. transit gunleri 2 haftada bir oluyor o zaman numaranizi da ogrenirsiniz 🙂

Sabırla bekliyorum pekii😊

• @carefreething teşekkür ederim inşallah en kısa sürede sizde onay alırsınız

• İlgili arkadaslarin dikkatine; I almost had a serious problem with paperwork because the department of the federal government that pays the is untrained in the procedures of the Apostille.
    I was unable to obtain from them a signed proof of income letter.
    So, I called Washington and the secretary of state, who is the local Apostille, and they said if my bank notarizes it they can prepare it for the federal Apostille

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Güven-Carmen-Tek, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Merhaba arkadaşlar an itibariyle noa2 mız onaylandı darısı noa2 bekleyen arkadaşların başına

gozunuz aydin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yesimt, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Arkadaşlar case status ‘u kontrol ettiğimizde case was received on January 29 yazıyordu.Noa1 tarihi o değil mi? şubata geçmişler bizimki ile ilgili hala aynı şey yazıyor.Nişanlıma gönderilen kağıtta receive date January 29 ama notice date march 15 yazıyordu acaba o mu Noa 1 tarihi?Şimdiden teşekkürler çok endişelenmeye başladım

evet, USCIS'in dosyayi aldigi tarih olmus oluyor...

Pandemi doneminde bu tur bildirimler cogunlukla gec gonderildi, o nedenle telaslanmanizi gerektiren bir durum degil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rmyss, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Şimdi arkadaşlar doğru numarayı bulduk aradık demişler ki 20 eylülde dosya sisteme girdi ama hala case number vermedik, dosya ankaraya gidince case number vereceğiz demişler. Ama kafam karıştı siz daha öncesinde öğrenmiştiniz galiba case numberı 😕

Sadece beklemeniz yeterli olacak.

• @Güven-Carmen-Tek ben de teşekkür ederim. 😊😊

• @crazycells çok teşekkür ederim Kral

• ⭐⭐

@yesimt aynı saçmalık benim başıma da gelmişti eve gelen kağıdın ne zaman geldiği önemsiz esas noa1 tarihiniz 29 Ocak bunu bilin size tavsiyem 240 günü geçerse ve hala dosyanız incelenmezse lütfen. Uscise dilekçe gönderin Ayrıca Ocak ayından 559 dosya daha sizin dosyanız gibi incelenmeyi bekliyor 3 4 gün daha sabredin eğer incelemezse lütfen uscise dilekçe gönderin

• @emirgenco https://www.visajourney.com/static/images/uploads/monthly_2018_09/i-797C_censored_ed.png.d777be924509fd41558f73e061121dce.png şöyle bir görsel gördüm burada NOA1 zamanı olarak o kağıtta yazan Notice Day olduğu yazıyor o yüzden.Bu şekilde olabiliyor mu yani şubat ayında ki dosyalar açılırken Ocak ayında hala dosya kalmış oluyor mu?Biz avukat tutmuştuk o bir çok şeyi halletti ama ona sorduğumuzda bugüne kadar beklemekten başka yapacak bir şey olmadığını,bizim kontrolümüzde olmadığını söylüyor.

• Göçmenlik muayenesinden geçmiş veya bu konuda bilgili olanlara bir sorum var. Sağlık geçmişinde psikolojik tedavi olması ve halen de devam etmesi, muayenede negatif bir rapora sebep olur mu? Unganlar bununla ilgili bir soru soruyorlar mı? Ona göre psikiyatriye gideceğim bilgilendirirseniz sevinirim 😕

• Merhaba mülakat sonrası pasaportumla gönderilen zarfın üzerinde ismim yanlış yazılmış soy ismim doğru. Sorun yaratır mı daha önce bu durumu yaşayan var mı?

• @aysagroglu Havaalanındaki polis benim zarfımı çok incelememişti üstündeki isme falan bakmadan direkt yırtıp içindeki evrakları almıştı. Zarfın içindeki evraklarda ismin doğru olması asıl önemli olan. Durumu konsolosluğa mail atarak bir sorun. Bu zarfla giriş yaptığınız takdirde gümrükte bir sorun yaşayıp yaşamayacağınızı sorarsanız Ankara sizi yönlendirir zaten.

Benzer Başlıklar

• 114
  • 50
  • 644
  • 10446
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |