Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@İpek-Dedemen-Erdur Evrak onayı bir mailden ibaret, o aşama inanın çok problem değil. Önce evrak onay maili gelir, arkasından da mülakat maili. Ama yeter ki Ankara istesin.

Ağustos ayında perşembe ve cuma günleri kabaca 20-10 olacak şekilde bir planlama yaptılar. Eğer cuma günleri de perşembeleri gibi normal yoğunlukta çalışırlarsa, ağustostaki 211 sayısını 300'e kadar çıkartabilirler.

Hep dediğimiz gibi, yeter ki Ankara istesin. Ve bazen isteyebiliyorlar: bkz. Ağustos 2021 mülakatları.

• @Sono inşallah , Ankara ile ilgili gelişmeleri sizlerden takip ediyoruz ilerleyen süreçler de o halde.. teşekkür ederim 😊

• @Sono peki Ankara neden istemez? Sebep siyasi mi? Diyorum size bir toplanıp ziyaret edelim Ankarayı diye 🙂 ne kaybederiz.
    Davayı sürdüren arkadaşlar bizler için bunları yaptı, mahkemelerde avukatlara destek verildi. Ben DV2022 yim ama inanın çok üzülüyorum zamanında isteyen herkes vizesini alamayacak diye..
    Tabiiki umutluyuz , umudumuzu yitirmeyelim ama elimizden geleni de yapalım istiyorum çünkü bu bir Amerikan rüyası.. Her yıl göremiyoruz maalesef..

• ⭐⭐⭐

@lkilic Sebep siyasi olsa, ya da sebep iş yoğunluğu olsa ağustos ayında DV'ler için bu denli yoğun çalışmazlardı.

Bence dava durumları netleştiğine göre, KCC de konuyla ilgili bilgilendirildiğine göre, inşallah yakındır güzel haberleri duymamız.

• Merhabalar. Benim 2 eylül de randevum vardı. Ama eski pasaportumu götürmediğimden AP kalmıştım. Ben de hemen ertesi günü konsolosluğun verdiği kağıtla beraber eski ve yeni pasaportumu kargoladım. Yani 3 Eylül de. Ama hala bir cevap gelmedi. Hem ais ten takip ediyorum hem emaili mi kontrol ediyorum malesef bir değişiklik yok. Aacaba bu kadar zaman cevap verilmemesi normal mi ? Bu durumu yaşayıp da çözüm yolu bulan var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@berkcan, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar. Benim 2 eylül de randevum vardı. Ama eski pasaportumu götürmediğimden AP kalmıştım. Ben de hemen ertesi günü konsolosluğun verdiği kağıtla beraber eski ve yeni pasaportumu kargoladım. Yani 3 Eylül de. Ama hala bir cevap gelmedi. Hem ais ten takip ediyorum hem emaili mi kontrol ediyorum malesef bir değişiklik yok. Aacaba bu kadar zaman cevap verilmemesi normal mi ? Bu durumu yaşayıp da çözüm yolu bulan var mı?

dosya numaraniz 2020 mi? 2021 mi?

Genelde cevap vermeleri uzun suruyor maalesef ama son tarihin farkinda olduklari icin son haftalarda oncelik veriyorlar bu tur durumlara. O nedenle tum belgeleriniz tamamsa er ya da gec vizenizi gondereceklerdir.

• @crazycells Teşekkürler. 2021 talihlisiyim.Insallah kısa zamanda gönderirler.

• ⭐⭐⭐

@berkcan 2021 talihlisi olduğunuza göre imzanızdaki dosya numaranızın başındaki 2020 ifadesini günceller misiniz?

• @crazycells meraba ben 23 yaşındayım bir genç olarak bende katılmak istiyorum fakat fazla birikmiş veya ekstra bankada param yok sizce katılmalı miyim çekilişe fikrinize ihtiyacım var pasaport çıkaracağım katil derseniz teşekkürler .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• DV 2021 LOTTERY talihlileri yine kazandi!!!

• @hasbelkader @gucarslan bu video yu izlediniz mi ? burada davacı olmayanların da hala var sansi yargıç karar verecek diyor. Siz ne diyorsunuz ? Evrak onayı almadığımız ve davacı olmadığımız halde hala şansımız var mı rezerv vizeler için 30 eylül sonrası ? Gerçi bu video 1 hafta oncesininmis

• Yasaklı

Arkadaşlar herkese selamlar. Sonunda mülakat çağırdılar. 24 Eylül Ankara saat 09:00

Şu an çok doluyum ne yazacağımı bilmiyorum herkese teşekkür ederim.

• @Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar herkese selamlar. Sonunda mülakat çağırdılar. 24 Eylül Ankara saat 09:00

Hayırlısı olsun

• ⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@Orhan-Cabarov , sana demiştim mülakat alacaksın diye 🙂
    Gözün aydın, çok güzel bir haber bu. En az senin kadar sevindim.

• @Orhan-Cabarov tebrikler. İnşallah kolaylıkla ve çabucak olumlu sonuçlanır mülakatınız!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

harika haber. Gozunuz aydin...

hemen saglik raporu icin tarih alin 🙂 tum belgeleri gozden gecirin...

• @Orhan-Cabarov harika bir haber, bu haberi kaç aydır bekliyoruz geç olsun güç olmasın. Tebrikler. 🕺👏

• ⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov Tebrikler, gözün aydin ☺

• Yasaklı

@nadogus @smartcells @nzbl @crazycells @47th_President @Sono

Hepinize çok teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |