DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sercinyo, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Corleone93 askere gidem dedim neler oluyor memlekette yaw

Bence dünyada gündemi en fazla karışık , en fazla hareketli olan ülke Türkiye'dir.

• @denizci10 ıgdırda askerim sınır diyemi korona diyemi artık bilemiyom

• ⭐⭐⭐⭐

@Sercinyo askerdeykende çıkartabilirsiniz pasaport ne engeli var ki size

• ⭐⭐⭐⭐

@Sercinyo 6 ay değil mi izin hakkın var 15 gün onu kullan

• Arkadaşlar merhaba ben forumda yeniyim 2023 için greencard tarihleri ne zaman acaba söyleyebilir misiniz ilk defa bir başvuruyu yapmış olalım

• @batup, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Arkadaşlar merhaba ben forumda yeniyim 2023 için greencard tarihleri ne zaman acaba söyleyebilir misiniz ilk defa bir başvuruyu yapmış olalım

Bir değişiklik olmazsa Ekim ayında başlıyor başvurular, ertesi yıl Mayıs ayında da sonuçlar açıklanıyor.

• @Rhonster dışarı çıkamıyoz valla izinler korona yüzünden açılmadı komutanlarınki bile açık degil astçavuşlarda cıkamıyor

• @denizci10 yok 6 gün izin 1 gün olsunda salsınlar ona bile razıyım 😄

@denizci10 yok 6 gün izin 1 gün olsunda salsınlar ona bile razıyım 😄

Komutana anlat durumu çıkarırlar elbet. Tam gün olmasa da belki dışarı giden araçla işleri halledip dönersin.

• @Concorde anlattım durumu bakacaklar bayramdan sonra korona vaka sayısı iki katına çıktı çogalmadan halledem diyom umarım izin alabilirim

• ⭐⭐⭐⭐

@Sercinyo tamam 6 gün olsun. 3 ayı bitirdiğin zaman izin vermeliler. Ben anlamadım açıkçası. Sen söyle yurtdışına iş başvurusu yapacağım de pasaport numarası istiyorlar de izin verirler. Müracaat defteri falan varsa doldur bence.

• bu ay sonu 83 gün oluyor bu sefer teğmene gitcem bakacaz yazarım belki

bu ay sonu 83 gün oluyor bu sefer teğmene gitcem bakacaz yazarım belki

Bölük komutanına filan git söyle, muhabbet etmiyor mu sizle. Dediğim dedik insanlar değillerdir diye düşünüyorum. Ama erteleme fazla vakalar artıyor, ankaradan emir gelir ilerideki dönemde, rica etsen bile çıkamazsın.

• İlk kez başvuracaklar iyice çoğalmaya başladı 🙂

• @Concorde göremiyoruz ki karakoldayız biz ayda bir gelir denetler gider karakol komutanı konuşcak benim birde aşılarımda tamamlandı söyliycek komutan ben olursa yazarım

• @Corleone93 dogru bu yıl abim nişanlısıda basvurcak

• ⭐⭐

@Corleone93 4 yıldır bu grencard işini araştırıyorum tabii o zamanlar 16 yaşındaydım kısmet bu yıla olacak başvuru yapacağım umarım o ilk defa da alanların şansı bizdede olur 🤗🤗

• @Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Corleone93 4 yıldır bu grencard işini araştırıyorum tabii o zamanlar 16 yaşındaydım kısmet bu yıla olacak başvuru yapacağım umarım o ilk defa da alanların şansı bizdede olur 🤗🤗

İki sene önce başvurmak aklıma gelmişti o zamanlar başvuru tarihi geçmişti. Geçen sene başvurmak aklıma gelmedi açıkçası. Ama son bir yıldır hayat iyice zorlaşmaya başladı o yüzden artık ciddi bir adım atmanın vakti geldi dedim. Dediğin gibi o kadar çok ilk seferde çıkan var ki inşallah bizde o şanslı kişilerden olabiliriz 🙂 Allah gönülden isteyen herkese nasip eder inşallah.

• @Corleone93 Herkes bir kaçış yolu arıyor :))

• Çıkış yolu arıyoruz dersek daha doğru olur 🙂 Dünyaya bir kere geldik ve günlük hayatımızda çok fazla stres yaşıyoruz. Geleceğimize güvenle bakamıyoruz. Maalesef bizi bu duruma düşürdüler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

213

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.9k

| | | |