Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sayın @gucarslan ın da önceden bahsettiği Curtis Morrison'dan davacı olarak bilgilerinizi kontrol edin mailini aldım az önce. Bilgilendirmek istedim. Sanırım herkese gitmiştir.

• Selamlar, Mehta'nın atanmasına cok sevindim öncelikle. Rezerv vize durumu tekrarlanabilir bence 2020'de olduğu gibi. Çünkü tahminlerimce dava sonlandıktan sonra pek fazla vakit kalmayacak mülakatlar için. Umarım yüksek CN'li ben ve benim gibi olan diğer arkadaşlar güzel sonuçlar alırız. Sayının çok fazla olması beni düşündürüyor.

• @Berk-Şendil bizlerle sizleri ayri bir paket yapip 2023 te direk mulakatla alsinlar. En temizi bu 🙂

• @mstf hahahah valla okeyim ben 😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ceronimo, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

Sayın @gucarslan ın da önceden bahsettiği Curtis Morrison'dan davacı olarak bilgilerinizi kontrol edin mailini aldım az önce. Bilgilendirmek istedim. Sanırım herkese gitmiştir.

hayırlı uğurlu olsun. inşallah güzel sonuçlar alınan bir dava olur herkes için..

• Mailini düzenli kontrol etmeyenler için buraya yazıyorum. Sabah 5te Özlem Cebeci'den (Avukat asistanı, Ahmet Er'den Özlem Cebeci'ye geçti diye mail gelmişti) bu maili aldım. Sanırım tek tek kendisine bilgi vermemiz gerekiyor.

Lütfen belgelerinizi KCC'ye gönderip göndermediğiniz konusunda beni bilgilendirin.

İstenen dokümanları henüz KCC ye ibraz etmediyseniz;
    Dv2021 ler için son gün 30 Eylül 2021 ve çok az bir zaman kaldı. Bu yüzden, KCC den doküman istek mektubu almamış olsanız bile, gerekli olan tüm dokümanlarınızı göndermenizi öneririz, Tüm dokümanlar .jpeg ya da .pdf formatında olmalı ve [email protected] adresine gönderilmelidir.

Lütfen konu kısmına KCC Dosya (case) numaranızı ekleyin. Gerekli dökümanlar listesini şuradan kontrol edebilirsiniz:

Lütfen dokümanlarınızın yukarıdaki bağlantıda belirtilen kılavuza uyduğuna ve sabıka kaydı gerekliliklerine dikkat edin. Kılavuzda belirtildiği gibi, birden fazla ülkeden sabıka kaydı almanız gerekebilir.

Dışişleri Bakanlığı talimatlarından:
    Tüm dokümanlar e-postaya ek olarak gönderilmelidir.
    Dosyalarınızı adlandırmak ve eklemek için aşağıdaki yöntemi kullanmalısınız:

• DV dosya (case) numaranız;
    • Belgesini taradığın başvuru sahibinin tam adı ve
    • Doküman adı veya form numarası.

Dosya (Case) Numarası_İsim_Soyisim_DokümanAdı

Örneğin:
    2020AF00938653_John_Doe_Passport.pdf 2020AF00938653_Jane_Doe_Birth_Certificate.pdf

E-postanın konusu olarak dosya (case) numaranızı kullanın.

Maksimum e-posta boyutu 30MB'tır. Eklerinizin toplam boyutu 30 MB'tan büyükse, her e-postanın konusu olarak dosya (case) numaranızı kullanarak birden fazla e-posta gönderin.

Lütfen maili “Tümünü yanıtla” şeklinde cevaplamayın.

Sincerely,

Ozlem Cebeci ‎
    Paralegal

• @isik dostum kccye evrak yollamamış olanlar için geçerlim bu mail anladığım kadarıyla

• @huseyinbarni yollayın bilgi verin demek heralde. Artık yollaması lazım herkesin zaten bence.

• Bana bir mail gelmedi herhalde belgelerimin onaylı olduğu içindir. Sormakta istemiyorum boş yere meşgul etmemek için.

• @Orhan-Cabarov Benim de onaylı. Acaba sadece bazıları mi Özlem Cebeyi'ye atandı? O konuda mail gelmiş miydi?

Edit: Unuttum Azeriydiniz. Size başkası bakıyorsa ondandır.

• @isik Bana ondan da cevap gelmedi. Azeriyim ama mülakata Türkiye den gireceğim. Bir de bana da ahmet bey bakıyor, ilk ondan mail gelmişti.

• @isik, içinde söyledi: DV2021 Goodluck V Biden Davası (Mayıs 2021)

@Orhan-Cabarov Benim de onaylı. Acaba sadece bazıları mi Özlem Cebeyi'ye atandı? O konuda mail gelmiş miydi?

Edit: Unuttum Azeriydiniz. Size başkası bakıyorsa ondandır.

Merhaba, evet, dediğiniz gibi. Davacılar Ahmet bey ve Özlem hanım arasında paylaşıldı.

• Sayin Davaci Forum Kullanicilari,

Cok yakinimdaki insanlar geregi hukuk sisteminde ki sirkulasyonu ve is bolusumunu bilen biri olarak, isimlere cok takilmamam gerektigini dusunuyorum. Bugun Ali, Ahmet, yarin yerine Ayse, Mehmet gelir. Sadece sizlerinde ongoreceginiz sekilde, bu davada katilimci sayisi cok yuksek, bu sebeple cok elzem olmadikca atilacak her mailin islerini yapmalarini geciktirecegi kanisindayim.

Bana kimin atandigi konusunda kimseden mail almadim, belki de spamde. Acikcasi ilk mailler disinda (odeme, anlasma ve evraklariniz tamamlandi) hic birsey almadim. Endislenmeli miyim? Acikcasi endiselenecek bir seye gerek olmadigini dusunuyorum. Tek yaptigim katilmadan once onlarin ellerini guclendirecek verileri tespit edip bilgi vermekti (konuyu neden hukuka tasidigimla ilgili sebepler) bunun disinda simdi durusma gunu ne olur onun bilgisini bekliyorum.

Kentucky'nin karsidaki muhattaplari, talihlileri talihsize donusturmeye calistigi bir ortamda, insanlarin hayatini boylesine etkileyen sureclerde ellerinde yeterince delil ve sebep var kazanmalari icin. Ozetle, bundan sonrasi ne kadar iyi avukat olduklari ve bizim sansimizla ilgili.

Temennim, emek veren ve daha onemlisi hakkinda guzel sonuclar doguracak herkes vizesini alir.

Sevgiler,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Merhaba, Dava telegram grubuna alabilir misiniz? @gucarslan Bey
    Teşekkür ederim.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ybiyikli özel mesajla bilgi verdim size.

• bugün ihtiyati tedbir başvurusu yapılmış, hayırlısı

• Curtis biz davacılara attığı maili Twitter'da da paylaşmış. Konunun ne olduğu belli ama ben sizlerin yorumlarını merak ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ceronimo

ilk olarak tweeti paylaşalım 🙂

kısaca hükümet avukatları, hali hazırda devam eden RaivBiden (schengen ban için açılan) davası varken "bu davaya ne gerek var, bekletelim bunu" diye teklifle gitmişler curtis'e. saçma olduğu kadar mantıksız da bir teklif olmuş. çünkü iki davanın da amaçları başka..

klasik hükümet hareketleri diyip yolumuza bakalım demiş zaten curtis de 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

44

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |