DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@heleniki DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

@crazycells 👏 ne kadar görünüyor bilmiyorum ama başkanı alkışlıyorum.bu arada emoji konusunu okudum indirdim bakalım yazınca görünüyor mu

@heleniki DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

eeee minnak bişey oldu bu başkan @crazycells

gorunuyor gorunuyor merak etmeyin, bu sekilde harflerin boyuna uygun olarak cikiyor, maalesef boyuta etki edemiyoruz 🙂

• Şu kafamı bir toparlayım içsel huzura birazcık varayım bu arkadaşlara bir cevabım olacak (: Şimdi iş güç kafamı dağıtmaya çalışıyorum. Yazılanları okuyorum. Ben ve ailem toparlanmaya çalışıyoruz hayallerimizi bir nebze geçici olarak unutmak istiyoruz ama süreçtende kopmak istemiyoruz.
    Malesef insanoğlunun fıtratında var böbürlenme. Rab yüreğimi biliyor ya çıkan herkese seviniyorum aynı bana çıkmış gibi, ne bileyim derdimizin arasında teselli oluyoruz kıskanmadan iç çekmeden yada isyan etmeden. Vardır rabbimin bir bildiği deyip susuyoruz. Sürecin başından beri takip eden ben gibi burada bir çok arkadaşlarımın kazanamadığını görmekte kahrediyor bir yandan. Çünkü benim kurduğum hayallerin aynılarını onlarda kurdular, belkide daha fazlasını.
    sonuç açıklanmadan önceki diğer konularda yazdıkları kelimelerinin aralarındaki her cümlede hayallerinin kırıntılarını bırakıyorlardı. Kader yolu ya.. bu kaderi isteyen herkes anlıyordu o kelimelerin arasındaki kırıntıları.Onun içindi çıkacağına inanmak istememiz. Bu büyüyü bozmak istememizdi mesele.
    Çıkan arkadaşlardan ricamız bildiklerini forumda bir sonraki gelenlerin yararı için forumda tecrübelerini paylaşmalı. Bilen bilmeyene anlatmalı. Çünkü bir kişinin hayallerinin gerçekleşmesini görmek sevinç duygusunu onunla birlikte hissetmek ve bu yolda ona yardımcı olmak bence hem çok önemli hemde çok mutluluk verici. Bu mutluluğu yakaladığı için tekrar tebrik ediyorum crazycellsi ve herkese mutluluklar diliyorum.

• @crazycells sayfayı yenile yapınca görünüyor olduğunu gördüm 🙈 yazarken minnak çıkıyormuş 😋 ben mesajı silene kadar siz görüp yazmışsınız 😛

• @heleniki 2018 mülakat deneyimlerinde bir şey okudum ve dedim ki boşuna mı yormuşuz kendimizi laf anlatmak için:)))))))))

• biten bir şeyi tekrar açmayı pek sevmemde .akıl yaşta değil baştadır sözünün kantısınız herhalde.canınız sıkıldıda saracak bir şey arıyorsunuz sanırım .bu arada insanların fikirlerine yaşları kadar değer veriyorsanız diyeceğim bir şey yok. çünkü o zaman sizin dedikleriniz hiç kaale alınmazdı

• @metert @crazycells e söz verdim size cevap yazmayacağım .Mülakat gününüzde bol şanslar ...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Hickimse daha genc, daha yasli, daha toy ya da daha olgun oldugu icin fikirleri daha gecerli ya da daha dogrudur diyemeyiz. Bir konu hakkinda yorum yapan herkes hayatinin farkli bir fazinda olabilir, farkli bir gun geciriyor olabilir ve olaylara cok farkli acidan bakiyor olabilir. O nedenle farkli bakis acilarina karsi onyargili olmak yerine lutfen daha anlayisli davranalim. Tesekkurler.

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Bu ileti silindi!

• Türkiyedeyiz devam ediyorum şaçma sapan ülkede yaşamaya devam.
    Gelecek yılı bekliyorum - Green kartın başvurusunun ücretili olması bakımından umutlarım var umarım oyle olur ki onune gelen başvurmaz.

• @serkanist sen baya bunalmışsın anlaşılan.

• Kesinlikle ücretli olmalı çıkan kişiler gitmiyor böylece hak yeniyor ben buna sinirleniyorum devlet sana bunu veriyor o zaman git gitmeyeceksen başvurma.

• @orhant biraz oyle kusura bakmayın. pardon.

• @serkanist biraz daha moralini bozayım ozmaan 🙂 Türkiye'de kazananların % 60 ı gitmiyor 🙂

• bunun nedeni açık aslında.insanlar bi umutla bazı şeyler izleyerek hayal kuruyorlar ama çıkınca aslında bi çok maddi ve manevi zorluklar birden beliriyor kimisi ki çoğu vazgeçiyor göze almıyor alamıyor veya alsa bile süreci devam ettirecek maddi birikimi olmuyor.ama bence çıkıpta gitmek isteyenlerin %99 uda bi "acaba" demiştir diye düşünüyorum ama insan yinede denemeli ...

• İlgilenenlere ...

Thy yetiştirilmek üzere 2.pilot adayları alacak linkte şartlar ve en altta başvuru formu var

https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kariyer/is-ilanlari-duyurular/thy-ao-yetistirilmek-uzere-2-inci-pilot-aday-adayi-ariyor/index.html

• @yekta boz dostum usa giderken uçakta bir hanımefendiyle tanıştım oda çıkmış gidip gidip geliyor dedim neden yerleşmiyornuz artık dedi işlerim iyi oldu para g.antepte yaşıyordu kendisi. insanlar ilginç dostum çok hemde.
    o kadar mıymış 🙂

@metert : plan program yok bir yola baş koyuyorsan planını ona göre yapacaksın - bizim herşeyimiz hazır ama kart yok :I)

@tanti : başarılar dilerim türkiyede pilot olacağıma amerikada bulaşık yıkarım . ama gireceklere başarılar maaşlar zamlandı bu yıl % 30 40 civarı sanırım. hostes arkdaşım var kabin şefi 7 8 alıyor sanırım .

• @yekta Yekta sen GC dimi NJ gideceksın ilk once .

• @serkanist evet . ViZe alır almaz öteki gün nj 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |