DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @b2cberrak teşekkürler, inşallah hepimiz için öyle olur 🙂 okulumu yeni bitirdiğim için önce maddi olarak kendimi toparlamam gerekiyor. birden fazla yolu deneyeceğim.kişisel sebeplerden dolayı en garanti yol gc olmasından dolayı çıkması fazlasıyla rahatlatır tabii ki

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd halen gençsin ya ona birşey demedim ama o halin bu halinden daha genç 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Halil-İbrahim-Kamacı başkanınız burda merak etmeyin 😃

• @mexido bizde eşimle 40'lı yaşlardayız ,durmak yok yola devam,hayırlısı olsun..

• @b2cberrak, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@mexido bizde eşimle 40'lı yaşlardayız ,durmak yok yola devam,hayırlısı olsun..

kac yildir basvuruyorsunuz?

• @mexido benim 6. Olmuş eşimin 3.

• ⭐⭐

@serhıldan
    Adres için gerekli bilgi buradan ulaşabilirsiniz

@olay, içinde söyledi: Green Card ile ABD'ye giriş yapmadan ev kiralamak/adres belirlemek

Mulakatta facebook grubundan buldugum bir hanimefendinin adresini bildirdi, ancak aslında kendilerini tanımıyorum ve yük olmayı hiç istemem. .Bu hafta amerika'ya gidiyorum. 3 ay sonra turkiye'ye geri gelip 1-2 ay kalmam gerekiyor. Ben de airbnb'de 3 aylik yer kiraladım. Airbnb adresini green kart posta adresi olarak kullanmak istediğimi de mesajla bildirdim. Olmaz dediler. Internette airbnb adresini kullanıp dolandiricilik yapanlardan bahsediliyor, bu yüzden airbnb ev sahipleri bu topa girmek istemiyor. Eğer airbnb adresi vermeyi düşünüyorsanız kiralamadan önce mesajla onay almanızı öneririm.

Po box kabul edilmiyor yazıyor her yerde, airbnb de hayal oldu. Keşke green card ücretini ödemeseydim de ikinci girişimde kart kalacağım adrese ulaşsaydı:/

Güncelleme: amerikaya geldim ve evi yöneten kişi "aman boşver ev sahibini, kullan adresi" dedi. Şimdi de bana ilk verilen adresin ev değil iş adresi olduğunu öğrendim. USPS posta yollamış adres degisikliginizi yapamayiz diye, simdi de bu sorunu halletmeye calisiyorum.

Güncelleme: USPS adres değişikliği yerine ilk adresi yanlış yazmışım gibi form doldurup sorunu çözdü. Tüm belgelerim 3 aydır kaldigim Airbnb evine geldi. State id için adrese dair belge vermek lazım, ona da green card ve ssn zarflarını goturdum, devlet bana bu adresten ulaşıyor diye gösterdim kabul ettiler. Yalnız sadece son 30gun içinde devletten böyle posta aldıysan kabul ediyorlar yoksa elektrik faturası vs götürmeden adreste yaşadığını kanitlayamiyorsun. Yanı airbnb güzel ama zorlukları da var.

• Daha yolun basindasiniz ozaman 🙂 Onca sene basvurunca insan ister istemez soguyor ve ilk gun ki heyecani kalmiyor malesef. Sizede simdiden bol sanslar.

• @Ramazan, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@serhıldan
    Adres için gerekli bilgi buradan ulaşabilirsiniz

@olay, içinde söyledi: Green Card ile ABD'ye giriş yapmadan ev kiralamak/adres belirlemek

Mulakatta facebook grubundan buldugum bir hanimefendinin adresini bildirdi, ancak aslında kendilerini tanımıyorum ve yük olmayı hiç istemem. .Bu hafta amerika'ya gidiyorum. 3 ay sonra turkiye'ye geri gelip 1-2 ay kalmam gerekiyor. Ben de airbnb'de 3 aylik yer kiraladım. Airbnb adresini green kart posta adresi olarak kullanmak istediğimi de mesajla bildirdim. Olmaz dediler. Internette airbnb adresini kullanıp dolandiricilik yapanlardan bahsediliyor, bu yüzden airbnb ev sahipleri bu topa girmek istemiyor. Eğer airbnb adresi vermeyi düşünüyorsanız kiralamadan önce mesajla onay almanızı öneririm.

Po box kabul edilmiyor yazıyor her yerde, airbnb de hayal oldu. Keşke green card ücretini ödemeseydim de ikinci girişimde kart kalacağım adrese ulaşsaydı:/

Güncelleme: amerikaya geldim ve evi yöneten kişi "aman boşver ev sahibini, kullan adresi" dedi. Şimdi de bana ilk verilen adresin ev değil iş adresi olduğunu öğrendim. USPS posta yollamış adres degisikliginizi yapamayiz diye, simdi de bu sorunu halletmeye calisiyorum.

Güncelleme: USPS adres değişikliği yerine ilk adresi yanlış yazmışım gibi form doldurup sorunu çözdü. Tüm belgelerim 3 aydır kaldigim Airbnb evine geldi. State id için adrese dair belge vermek lazım, ona da green card ve ssn zarflarını goturdum, devlet bana bu adresten ulaşıyor diye gösterdim kabul ettiler. Yalnız sadece son 30gun içinde devletten böyle posta aldıysan kabul ediyorlar yoksa elektrik faturası vs götürmeden adreste yaşadığını kanitlayamiyorsun. Yanı airbnb güzel ama zorlukları da var.

teşekkürler hocam en sağlamı birini bulmak sanırım iyi ki bu forum var 🙂

• ⭐⭐

@serhıldan Hangi eyaleti düşünüyorsunuz ilk girişte

• 3 gün sonra bu saatler... Hayalimiz Amerika ya hepimize birden verseler şu kartı ne olurdu sanki 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya fethiye de yaptıkları kısır kısır değil söyleyeyim size boş verin siz uğraşmayın kısırı annem yapar 😃

Ben bilmem ferhiyede nasıl yapıyorlar hiç yemedim ama annen yaparsa iyi yeriz hee😀

• @mexido evet size göre yolun başinda sayiliriz ama ilk heveslerin kalmaması çoktan gerçekleşti ,ilk 2 başvurudan ve hüsrandan sonra hemen toparlanıp işimize gücümüze bakmaya başladık..

• ⭐⭐⭐

@denizci10 remzi kulenin direk cevabını atıyorum abi ;
    ABD içinden e2 icin uygun. Bununla ilgili videolarımı seyredebilirsiniz.

30bin dolara hediyelik eşya dükkanı dedim. Bu cevabı verdi. Sonra sordum türkiyeden yetmiyor yani öylemi doğru mu anladım?

Mutlaka E2 videolarıma bakın orada örneklerle anlattım. İyi günler

Dedi

Yani turist vizesi ile gidip sürece orda başlasak yetecek mi anlamadım kafada deli sorular 😂

• Benim 2. başvurum. Sanki başvuru sayısı arttıkça şansım azalıyormuş gibi hissediyorum. Burada paylaşılan geçen senenin kazananlar listesinde de bu şekilde gözüküyordu 😕

• @Ramazan açıkcası net değilim olurda çıkarsa teknoloji işi yaptığım için daha çok florida, boston, chicago, veya georgia gibi yerleri tercih edeceğim sanırım bi çıksın da tüm kıtayı yalarım ben 😃

• ⭐⭐

@bezelye Tabiki başvuran kişi sayısı arttıkça çıkma şansımız azalıyor.

• Yasaklı

Beni yine efkar bastı büfelerde kapalı 2 tane gazoz içemiyoz çıkarsa Balatayı sıyırmazsak iyidir...

• @Ramazan Pardon biraz yanlış anlattım. Demek istediğim 3. 4. başvurularında çıkan insan sayısı 1. başvuruda çıkanlara göre azınlıkta kalıyor

• @Ramazan bu sene başvuran sayısı daha azmış diye duymuştum bakalım şansımız artacak mı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

390

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

428.3k

| | | |