Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tolgasatir 9 nisan 15:47deki yazdığım iletiye bakabilirsin

• Yasaklı

@Bekoray

Paşam, arkadaşın anlatım dili biraz farklı ama, anlatmak istediği şey bu değil. Araba zerre umrunda değil. İroni yapmış.
    Ben mesela kapısında doblo veya passat olan eve kız istemeye gitmem. 😃 😃 😃
    O evden kız almazsın. O eve maddi durumun veya eğitim seviyen ne olursa olsun, içgüvey gidersin. 😃 Kızla değil sülale ile evlenirsin.

Araba üzerinden duyar kasmış arkadaş ama sen anlayamamışsın bence 😉

Edit: Ben arkadaşın iç sesine, aslında söylemek istediği şeye açıklama getirmek istedim. 😃

• @Ping-PONG valla yine pek anlayamadım ama neyse.

• Yasaklı

@Bekoray
    Ben de pek anlamadım salla. Biraz karışık cümleleri, bir muhabbetten girip başka bir muhabbetten çıkmış. Belki de sen haklısın ben hatalıyım. Her şey olabilir 😛 😃

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Bekoray

Paşam, arkadaşın anlatım dili biraz farklı ama, anlatmak istediği şey bu değil. Araba zerre umrunda değil. İroni yapmış.
    Ben mesela kapısında doblo veya passat olan eve kız istemeye gitmem. 😃 😃 😃
    O evden kız almazsın. O eve maddi durumun veya eğitim seviyen ne olursa olsun, içgüvey gidersin. 😃 Kızla değil sülale ile evlenirsin.

Araba üzerinden duyar kasmış arkadaş ama sen anlayamamışsın bence 😉

Edit: Ben arkadaşın iç sesine, aslında söylemek istediği şeye açıklama getirmek istedim. 😃

Bizde kapinin onunde Passat var. Ne demek istiyorsunuz, aciklayin? 😁

Note: Kizimiz yok! Olsaydi bile, greencardi olmayana vermezdik 😂

• @MySea Passat'ın ve Doblo'nun statü haline gelmesi üzerine tez yazılır. Some statu tools:
    1- Nargile
    2- Starbucks
    3- Doblo,passat
    .
    .

• @letsdothis USA piyasası 10k $ ile 70k $ arası değişiyor durmuna modeline göre daha önce çok gördüm ama hiç deneyim ettiğim bir araba değil sanırım escalade ile aynı GM motorunu paylaşıyor 6.0 ve 6.2 Vortec motor yakıt tüketimi çok yüksek ama havalı bir araba keyif için alınabilir tabi para varsa 🙂

• @Youngpiglet Mecbur gidiş dönüş alıp açık bilete çevireceğiz. Aktarmasız gitmek şart köpek telef olur.

• WAT iptal olmus yanlis gormediysem.

Edit; evet konsolosluktan yapilan resmi aciklama ..

• Yasaklı

@MySea
    Green Card ı veya Vatandaşlığı olmayan kızı almam için senin gibi babası olması lazım abimmm 😃

• Yasaklı

Ya adamlar 2021 talihlilerini yakacaklar bu gidişle. Bu da yanlış demokrasi yüzünden. Boşu boşuna eve kitlendik o kadar. Mitindir pitingdir dağattılar her yere virüsü. Kapının önünde virüs geziyor. Evden çıkmak bile tehlike haline geldi.

• Turkiye disinda Work and Travel vizesi almak mumkun mu? Su anda Ukrayna'dayim.

• Yasaklı

Ulan, 1 tane maddi, 2 tane manevi güzel haber aldım bugün. 2021 talihlilerinin odayı görünce bütün sevincim içime kaçtı.
    Ben 1 senedir evdeyim. Tiril tiril gezenlere istediğim gibi giydirebilirim. Hem 2021 talihlilerine hem de insanlığa karşı içim rahat.
    60+ yı aşıladılar diye, bulaştırmadıklarını ve onlara bir daha bulaşmayacağını düşünerek sokakta geziyorlar.

İtalya Başkanının bir cümlesi vardı.
    "Ben her sabah bu sahilde koşardım ve bir kişiyi koşarken görmedim. Şimdi 7 den 70 e herkes koşmaya geliyor. Neden sokağa çıkmayın dedik."

Evde birbirine kafa atan, evlilikleri osuruk muhabbetine dönmüş cahil bir güruh var bu memlekette. Hepsi bülbül olmuş sokaklarda yürüyüşe çıkıyorlar.
    Allah muhabbetlerini arttırsında! Be güzel insanlar ömrü hayatınızda yürüyüş yapmamışsınız. Size verilen saatin dışında bile yürüyüşe çıkıyorsunuz.

Çocukların kafasına vurup ekmek almaya gönderen millet, sırf sokağa çıkacağım diye ekmek adı altında tiril tiril geziyor.

Sövsem 3 kelimede biterdi. Sövemeyince yazdıkça yazası geliyor insanın.

• 2021 talihlilerinin acısını kalbimizde hissetmekte, üzüntülerini en içten duygularla paylaşmaktayız. @Joey

• olacak şey değildi ya 😕

• sekizkarakter

• @Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

nyc.jpg

Geri sayım başlasın! Hergün en az bir eyalet paylaşmaya çalışacağım.

Bugün günlerden New York.

Central Park'a ev sahipliği yapan ve Amerika Birleşik Devletleri'nin en kalabalık şehri ve dünyanın en kalabalık metropolitan alanlarından New York metropolitan bölgesinin merkezidir. Şehir bir parçası olduğu New York Eyaleti ile karıştırıldığı için İngilizcede New York City (kısaca NYC) olarak isimlendirilir. Önemli bir uluslararası diplomasi merkezi olan kent, Birleşmiş Milletler Genel Merkezine ev sahipliği yapar ve dünyanın kültür başkenti olarak tanımlanır. New York bir göçmen kentidir. Kentte yaklaşık 170 ayrı dil konuşulmaktadır ve her üç kişiden biri ABD dışında bir ülke doğumludur. Finans dünyasının kalbinin attığı Wall Street caddesi, New York'un Manhattan bölümünde yer alır. New York borsası (New York Stock Exchange) burada bulunmaktadır. Özgürlük Heykeli (Statue of Liberty) New York limanındaki küçük bir adadadır. Tiyatro ve müzikaller Broadway caddesinin etrafında toplanmıştır. John F. Kennedy Uluslararası Havaalanı dünyanın en çok yolcu trafiği taşıyan havaalanlarından biridir. Metropolitan Museum of Art, Modern Sanat Müzesi, Guggenheim Müzesi gibi müzeleri dünyanın en değerli sanat koleksiyonlarına sahiptir. Şehrin gazetelerinden New York Times dünyanın en saygın gazetelerinden biridir. Amerika'nın üç büyük televizyon kanalı olan ABC, CBS ve NBC'nin merkezleri New York'ta yer alır.
    istek eyalette bulunabiliyor muyuz çünkü her gün bir paylaşım ise, 50 den az gün kaldı hepsi yetişmez ^^

• @GrayCollarDude Bazı günler 2 tane atabilirim sabah ve akşam birer tane olmak üzere tüm eyaletleri yetiştirmeye çalışacağım. 🙂 Ama tabii ki istek eyalet olabilir, ilk sıralarda paylaşırım. 🙂

• @Chandler Indiana ve Arkansas'ı biraz öne alabilir miyiz? 😃

• @ahmetty Tabii ki, not alıyorum hemen 🙂 Bugün yazdıklarım biraz aceleye geldi ama ilerleyen günlerde daha detaylı araştırmalar yapıp yazacağım :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |