Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Biden'in Göçmenlik Reformu Yasa Tasarısı (20 Ocak 2021)

• @crazycells kimsenin avukatlığını yapmıyorum .kimseye karşı kişisel bir problemimde yok konu sadece spor değil bir kaç sayfa okursanız ne demek isteğimi anlayacağınızı düşünüyorum. tahammulsüzlük olayına gelince süreç sakız gibi uzadığı için istemsizce konuya her girişimizde alakasız şeylerin konuşuluyor olmasını dile getirdim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@black, içinde söyledi: Biden'in Göçmenlik Reformu Yasa Tasarısı (20 Ocak 2021)

@crazycells kimsenin avukatlığını yapmıyorum .kimseye karşı kişisel bir problemimde yok konu sadece spor değil bir kaç sayfa okursanız ne demek isteğimi anlayacağınızı düşünüyorum. tahammulsüzlük olayına gelince süreç sakız gibi uzadığı için istemsizce konuya her girişimizde alakasız şeylerin konuşuluyor olmasını dile getirdim.

tamamdir, not aldim. ilk firsatta okuyup ilgili kisileri uyaracagim.

• @crazycells Merhaba. Eger elcilikler acilmaz ise veya DV2021 icin mulakat tarihleri verilemezse EN GEC hangi tarihte turist B1-B2 vizesi ile gelip AOS icin Amerika icinde muracaat yapabiliriz? Tesekkur ederim.

• ...........

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ONDI, içinde söyledi: Biden'in Göçmenlik Reformu Yasa Tasarısı (20 Ocak 2021)

@crazycells Merhaba. Eger elcilikler acilmaz ise veya DV2021 icin mulakat tarihleri verilemezse EN GEC hangi tarihte turist B1-B2 vizesi ile gelip AOS icin Amerika icinde muracaat yapabiliriz? Tesekkur ederim.

Eger boyle bir amaciniz varsa hemen yapmalisiniz, ama bu amacla turist vizesi alamazsiniz veya turist vizesiyle bu amacla ABD'ye giris yapamazsiniz.

Ancak baska bir nedenle vizenizi kullaniyorsaniz ve ABD'de en az 90 gun gecirirseniz sonrasinda bu amacla AOS basvurusu yapmaniz dogru olabilir. Aksi durumda vizeleri amacina kullanmamakla suclanabilirsiniz ve diger basvurularinizda problem yasayabilirsiniz.

• Merhabalar,

PP10014 nin kalkmasi ile ilgili herhangi bir gelisme var mi ?

• @ebc Malesef suanlik yok. Ben gunluk yabanci basin takip ediyorum. Trumpin azli gerceklesmedi. Biden oy oranini artirmak icin Trump azli de gerceklesmedi bari gocmen secmeni artirayim vatandasligida uce dusursem bidahaki secime rahat ederiz kafasinda olmasindan baska bir dilegimiz yok.:D

• bu aksam biden cnn'e yayina cikacak. Buyuk ihtimal bugun bu konuda da birseyler konusacak. Ayrica demokratlarin web sayfasina da zevkine yazdim. Bu yuzden destekledik sizi vs diye. Eger meksikali siginmacilara buldugu vakti bize harcamayip bizleri 31 marta kadar bekletirse sonunda en koyu republican ben olacagim.
    Asagi demokratlara can sikintisindan yazmak isteyen olursa diye link birakiyorum. Bir copy paste burayada yapabilirsiniz. Ayrica yasak kalksa bile gunluk bakacaklari kisi sayisi sosyal mesafe vb sebeplerle zaten az olacak.

• Arkadaşlar pek takip edebileceğim yer yok ya da ben bilmiyorum. Yeni güzel gelişmeler var mı acaba ?

• Tasari uzerinde calismalar.

• En basit yapacağınız PP10014 twitter postlarını latesta göre bakmak ya da Ap news vb web sitelerini ziyaret haberlerde aratmak @emrekuzgun

• Yasaklı

Bari martın 31'den sonra kesin açılacağı kesin mi arkadaşlar ?

• ⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov Bu sorunun cevabını ı güne kadar hiç kimse net bilmiyor ne yazık ki. Mahkemelere sundukları bilgilere göre "yönetimin PP'yi inceliyor"; ama kalkacak, uzatılacak yorumu yapılmıyor maalesef ki. Beklemekten başka bir çaremiz yok.

• Göçmen yasa tasarısı hakkında yeni sunumlar yapılacakmış. Twitterda Amerikalı birçok kişi F2A vize sahiplerinin eş ve çocuklarının bekleme süresi olmadan V visa verileceğini konuşuyor. Bilgi sahibi olan var mı? Metni ingilizcesi iyi olan biri açıklayabilir mi? 🙂 Görsel twitterda avukatların sayfasında dolaşıyordu.
    alt metni

• @historian Evet belirtmis olduğunuz şekilde bir tasarı senatoya gönderildi ancak ne zaman senatodan geçecek yada hangi haliyle gönderilecek henüz belli degil maalesef ,ailelerin birleşmesini çok istiyorlarsa önce şu yasakları kaldırsınlar f2a başvuru sahipleri için

• @redur47 🙂 Sizin imzanız ve tarihleriniz beni çok korkutuyor

• @hulyaek Benim durumum çok farklı, inşAllah vizeyi alınca paylaşırım olanları:) çok şanssızlığa denk geldim ben

• Yasaklı

@Sono Teşekkür ederim. Umarım artık uzatmazlar. Trump göçmen düşmanıydı o uzattı ama biden tekrar uzatmamalı diye tahmin ediyorum.

• @redur47 🙂 aman bitsin de artik, oldukca beklemissiniz. Ilk sizin randevunuzun gelmesi gerekecek forumda F2A olarak tahminim 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |