Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ilkerdmrr Katılıyorum sana hiçbir şey için geç değil. Ben 20 yaşındayım bu green card olayını ilk defa 2018de youtubeda görmüştüm o zamanlar niye başvurmadım diyorum.

• @Concorde kayıt videosu izlemiştim orada +90 şeklinde yazın diyordu.

• @efe-boyunda kesinlikle bende 2016 dan beri gitme hayali kuruyorum keşke dolar ucuzken plan yapsaymışım 😞

• @Engin Bende benim yaşlarımda olup hala hevesle cesaret edebilen var mı diye düşünüyordum.

• @ihavedreamed, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Şu kart çıksın, 50 eyalattin her birinde en az 2 şer hafta kalacağım, gezeceğim.🧡💚💙

Güzel fikir, fikri çaldım 2'şer hafta çok 1 hafta yeter 🙈

• @Boss_Usa hayal etmeden, umutlanmadan olmaz zaten. İnancinizi yuksek tutun. Size cikacakmis gibi hazirlik yapin. Bol sanslar diliyorum. Umarim mayis ayinda yazdiklarimi hakli cikararak ben kazandim diye yazarsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serpico34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@knnrn peki diyelim ki GC sahibi olundu fakat yıllar içerisinde TR'de yaşantının devam etmesi kişi için daha mantıklı hale geldiği için GC geri alındı/kaybedildi; bu ve bunun gibi durumlar daha sonraki yıllarda tekrar yapılabilecek yeni başvuruları olumsuz etkiler mi?
    Malum hayatın insan için ne getireceği belli olmuyor. O yüzden böyle bir ihtimalde nasıl olur diye sormak istedim.
    Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Böyle bir örnek görmedim, yani uzun yıllar ABD'de green card ile yaşayıp sonra kartı iade etmiş birini. Ama başvuru şartlarında böyle bir ifade olmadığı için sonraki başvuruları olumsuz etkileyeceğini düşünmüyorum.

• @knnrn bende etkilemeyeceğini düşünüyorum.tekrardan cevap için teşekkür ederim.

• Arkadaşlar merhaba
    Forumu uzun zamandır takip ediyorum 2021 bize çıkmadı sansimizi 2022 de deneyeceğiz benim soyle bir sorum olacaktı kizimin adi doga miray isim kısmında middle name kısmına miray mi yazmam gerekiyor yoksa first name kısmına doga miray mi yazmam gerekiyor

• @Melike-Colak-Kara, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar merhaba
    Forumu uzun zamandır takip ediyorum 2021 bize çıkmadı sansimizi 2022 de deneyeceğiz benim soyle bir sorum olacaktı kizimin adi doga miray isim kısmında middle name kısmına miray mi yazmam gerekiyor yoksa first name kısmına doga miray mi yazmam gerekiyor

Her iki türlü de kabul ediliyor fark yok.

• @Melike-Colak-Kara First Name: Doğa Middle Name: Miray yazmalısınız.

• 24 yaşındayım, şu yaşa kadar yapabildiğim birikimi dolara çevirince öyle komik bir rakam çıkıyor ki, sinirden gülüyorum resmen. Oldu ki greencard çıktı, daha Türkiye'den ayrılmadan tüm birikim bitecek neredeyse. 🙂 Geçen hafta paranın %90'ını dolara yatırdım. En azından çekiliş açıklana kadar değerini korusun bari. Keşke şu yaşımda 2010'lu yılların başında olsaydım. 🙂

• @mrtcrlu bu kadar karamsar olma dostum. Daha çok gençsin, önüne nice fırsatlar çıkacaktır. Umarım bunlardan biride bu seneki green card olur. Umut zor tükenen bir şeydir. Karamsarlığa kapılma. 💪✊

• @mrtcrlu Malesef bende aynı sorunu yaşıyorum aile şirketin'den gelen para ile Türkiye'de çalışmıyor olsam bile çok lüks içinde yaşaya bilirim buna kendi maaşımı vs. eklesem bile parayı dolara çevirince malesef elimde çok düşük bir para kalıyor

• @ugurfbtr, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ihavedreamed, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Şu kart çıksın, 50 eyalattin her birinde en az 2 şer hafta kalacağım, gezeceğim.🧡💚💙

Güzel fikir, fikri çaldım 2'şer hafta çok 1 hafta yeter 🙈

E hafta içi 5 gün mesai olacak, çalışacağız anca akşamları, hafta sonları gezilir. Hatta 3-4 haftaya çıkarmak gerek 😁 😁

• Bugün itibariyle 3. başvurumuzu yaptık eşim ve benim adıma o ilk heyecan yok ama olsun..
    İnşallah bize çıkar ben bizi tutuyorum 🙂

• Başvuruyu yaptım mayıs 8'de görüşmek üzere.

• ⭐⭐⭐

@efe-boyunda, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ilkerdmrr Katılıyorum sana hiçbir şey için geç değil. Ben 20 yaşındayım bu green card olayını ilk defa 2018de youtubeda görmüştüm o zamanlar niye başvurmadım diyorum.

Ooo sen dur bi 😁 Biz napalım 34 yaşında başlamışız başvurmaya 🙈 Önemli olan birgün hayallerini yaşama hevesi ve umudu hadi bakalım şansımız bol olsun 🙏

• Merhabalar.. Benim bir sualim olucak.. Başvuruyu yaptım ancak eşim kapalı. Sizce bu bize çıkma olasılığını engel bir durum mu ? Diğer bir sorum ise başvurudan 6 7 ay sonra neden açıklıyorlar yani çıkan talihli arkadaşları neye göre seçiyor olabilirler ??

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |