Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells hocam ingilizcesi olmayanlar nasıl Kcc yi arayacak?🙈.
    KCCnin istenilen belgeleri bu adrese([email protected]) gönderdik. Adres doğru mu?

• Bu arada sıralamam 36.xxx konsolosluk sayfasından bakaldığında en son Mayıs ayında 30.000 de kalmış sonraki aylarda güncel yazıyor bülten tarihi olarak hangisini yazmam gerekiyor

• Merhaba arkadaslar. KCC ile bir gorusme sagladim. Iyi haber su dava surecine katilmis arkadaslar oncelikli olarak dosyalari isliyorlar. Kotu haber ise su zaman kalirsa geriye kalanlari isleyecekler. Seneye tekrar basvurursunuz dedi. 🤷🏻♂️ Kismet diyoruz ve devam ediyoruz.

• ⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠

Arkadaşlar nisan mülakatı iptal olan arkadaşlarımız içim ais sistemi açıldı çok şükür (davacı yada davacı farketmiyor iptallerde hepsi dahil) arkadaşlarımız bir bir mülakat tarihi alıyor, hadi güzel günler bizim için başlıyor, hepimize hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠

Arkadaşlar nisan mülakatı iptal olan arkadaşlarımız içim ais sistemi açıldı çok şükür (davacı yada davacı farketmiyor iptallerde hepsi dahil) arkadaşlarımız bir bir mülakat tarihi alıyor, hadi güzel günler bizim için başlıyor, hepimize hayırlı olsun

Oh maşallah, çok güzel haberler geliyor. İnşallah 21'inde gelecek daha güzel haberler ile yüzlerimiz daha da gülecek.

• @Muhtaradana lottery çıktığında bile bu kadar sevinmemiştim. Verdiğiniz güzel haber için çok teşekkürler. Arkadaşlar ais'e girip kendileri yeni randevu mu oluşturmuş yoksa onlara mail mi gelmiş?

• @Sono ben daha dün ds260 formunu doldurdum ama pasaport bılgılerini girmedim çünkü pasaportum yok bugun basvurdum onumuzdekı hafta gelecek acaba degerlendırmeye alırlarmı bu sekılde

• @crazycells davaya biz de katılabilir miyiz? Konu ile ilgili nasıl iletişime geçebiliriz? (Case number 38xxx)

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠

Hocam AIS'in açılıp açılmadığını kendimiz için nasıl öğreneceğiz? Mail mi geliyor? Nisan'da mülakatım iptal olmadı ama Mayıs'taydı.

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠

Mülakat tarihi belli olup iptal olanlar mülakat tarihlerini ais üzerinden kendileri mi belirliyor? Mülakatları KCC tarafından belirlenmeyecek mi?

• Merhaba,

AIS sayfasına girdiğimde hala "Seçtiğiniz lokasyonda mevcut randevu yok. Lütfen daha sonra tekrar deneyin." uyarısı veriyor. Randevu alanlar nasıl aldı, bilgilendirebilir mi? Teşekkülrer

• @dirilo hangi seçeneği seçerek ilerlediniz?

• @pawlover Randevu zamanı al seçeneğinden ilerledim

• Aker/Gomez avukatlarının yargıç Mehta’ya bakanlığın Schengen yasağı dahil kararla ilgili iyi niyet sergileyemediği, konsoloslukların randevuları geri çevirdiği ve KCC’nin sadece davacıların işlem göreceğini söylemesi konularıyla ilgili acil durum konferansı başvurusuyla ilgili tweet:

• @iwrdr hocam dava derken mahkeme icin avukata başvuran kişilere mi kastettiniz? Yani avukatla görüsenler...bu konuda tam kavramış değilim.

• @iwrdr, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba arkadaslar. KCC ile bir gorusme sagladim. Iyi haber su dava surecine katilmis arkadaslar oncelikli olarak dosyalari isliyorlar. Kotu haber ise su zaman kalirsa geriye kalanlari isleyecekler. Seneye tekrar basvurursunuz dedi. ‍️ Kismet diyoruz ve devam ediyoruz.

Böyle saçmalık olamaz! Gerçekten “seneye tekrar başvurursunuz” dedi mi? KCC’ye yapılan aramalar kaydedililiyor biliyorsunuz. Bunu lütfen kötü niyet delili olarak avukatlara bildiriniz. Philip Kuck’ın mailine atabilirsiniz: [email protected]

• Merhabalar,
    Ben aisten randevu aldım. Fakat ilk randevu aldığımda hata yapmıştım. Mail atıp düzelttirmiştim fakat ais te 2 ayrı bölüm oluştu.
    Bugün kendime randevu aldım. Zaten talihli ben olduğum için eşim ve kızıma randevu almama gerek yok. Ancak onların durumu hala (randevu zamanı al) da gözüküyor.
    Bu bir sorun oluşturur mu?

• Herkese merhaba,

Salı günü konsolosluğu arayarak 4 Eylül'de alınan karara istinaden yeniden randevu almak istediğimizi belirttim. Yetkili kişi, eşim ve benim pasaport numaralarımızı sorarak talebimizi yeniden oluşturduğunu ve mail beklememiz gerektiğini söyledi. Herhangi bir zaman dilimi de belirtmedi. Ais sistemine girdiğimizde "Randevu Al" seçeneği çıkmamakta, "Randevumu Kaçırdım" diyerek devam ettiğimde ise aşağıdaki uyarı çıkmakta. Nisanda randevu tarihi iptal olan arkadaşlardan farklı bir tablo ile karşılaşıp paylaşan olursa sevinirim.

Kaçırılan randevu talebi Konsolosluk Bölümüne zaten iletilmiş. Lütfen, konsolosluk Memurundan kararı bildiren bir e-posta almayı bekleyin. Cevap verilmesi normalde 5 işgünü kadar sürecektir.

Çağrı merkezi ile irtibat kurmayın. Size yardımcı olamazlar. 5 işgünü içinde bir cevap alamazsanız [email protected] adresine bir e-posta gönderebilirsiniz.

• @Orkun-De Abi Aiste randevu almak için girdiğinizde Seçtiğiniz lokasyonda mevcut randevu yok. Lütfen daha sonra tekrar deneyin uyarısı Çıkmadı mı ?

• @tolgamg, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@iwrdr, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba arkadaslar. KCC ile bir gorusme sagladim. Iyi haber su dava surecine katilmis arkadaslar oncelikli olarak dosyalari isliyorlar. Kotu haber ise su zaman kalirsa geriye kalanlari isleyecekler. Seneye tekrar basvurursunuz dedi. ‍️ Kismet diyoruz ve devam ediyoruz.

Böyle saçmalık olamaz! Gerçekten “seneye tekrar başvurursunuz” dedi mi? KCC’ye yapılan aramalar kaydedililiyor biliyorsunuz. Bunu lütfen kötü niyet delili olarak avukatlara bildiriniz. Philip Kuck’ın mailine atabilirsiniz: [email protected]

@iwrdr Bakın tesadüfen hemen sizinkiyle aynı durumda olan birini buldum: Yohannes. KCC ona da “siz ve sizin gibiler seneye yine başvurursunuz artık yaa” diyerek ukalalık yapmış. Philip Kuck da olayı bana hemen maille bildirin demiş:

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |