DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@cnpist bonus olarak çalışma izni veriyorum diyecek vergi borcu sileceğim diyecek offf oofff yemede yanında yat gelen paranın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cnpist WE TO WE US YETERİZ ingilizce yeteriz çeviremedim

• @ayvalik10 we die for you diyelim 🙂 ya da I am the hair in your but. diyelim 🙂

• @berry, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Merhaba.Biz de işsiz kalanlardanız.Dahası ne Trump yardımı ne de işsizlik maaşını alamadık henüz.Sorum şu; New York'te flex tarzı işlerle 3 kişilik bir ailenin barınma ve yaşma şansı var mıdır?

ben en son san franciscodaydim orada 5 gun uber yapiyordum sknti olmuyordu. flex tarzi isler derken su anda yeni flex driveri alimi hic gormedim. hatta uber lyft doordash grubhup gib sirketlerde yeni hesaplar acmiyorlardi. hesabiniz yoksa sknti olabilir. hesabiniz varsa sknti yok ama yeni hesap acma bazi yerlerde sknti oluyor.

• @gkhanfeez hesabımız var.Merak ettiğim getirisi haftalık net ne kadar ortalama?Geçimimizi sağlar mı bir süre?

• @berry, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@gkhanfeez hesabımız var.Merak ettiğim getirisi haftalık net ne kadar ortalama?Geçimimizi sağlar mı bir süre?

bu islerin genel bir ortalamasi var aslinda buyuk sehirlerde 800-1200 arasi oynar benzinden sonra gelen para. hani daha kucuk sehirlerde 500-700 olabilir ama oda yemek isinde daha cok artabilir.

• @gkhanfeez teşekkür ederim 🙏🏻

• Bu hafta ABD hükümetinin ekonomik planının, Fed'in açıklamalarının, avro bölgesinin ve ABD'nin ekonomik büyüme göstergelerinin sunumuna odaklanacak.
    Finansal piyasalardaki son durum-
    ABD'de artan ekonomik belirsizlik ve hükümet tarafından bu hafta başlatılacak yeni bir ekonomik program hakkındaki kongre tartışmaları nedeniyle beklentiler, doların büyük para birimlerine karşı değer kaybetmesine neden oluyor. Hızla yükselen EUR / USD döviz kuru yükselebilir.
    Aynı zamanda, Perşembe günü yayınlanacak olan ABD ve Euro bölgesinin ekonomik kalkınması hakkında önemli temel göstergeler önemli bir rol oynayacak. ABD Federal Rezervinin ekonomik beklentilerinin Çarşamba günü açıklanması yatırımcıların da büyük ilgiyle bekleniyor.

• ⭐⭐⭐

@FreeWoRLD, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

3 aylik tamamen evden calisma sonrasinda, yeniden tam zamanli olarak ofis islerimize donmustuk.

4 - 5 haftalik tam zamanli calismanin ardindan, fabrikanin uretim / operasyon kisminda vakalar cikmaya baslayinca, yeniden ekiplerimizi donusumlu olarak evden calistirma karari almak zorunda kaldik.

Maalesef NC eyaletinde de vakalar artiyor.

Ve yine full time evden calismaya donduk...

• @crazycells Etik kurallara biraz daha esnetilerek belki biraz daha zamani kisaltabilirler; ama bati ulkelerinden bu konuda cok umutlu olmayin... Ilk olumlu haberleri etik kurallarinin cok daha rahat esnetildigi Cin gibi ulkelerden duyabiliriz 🙂

Bu görüşünüze çok paralel olarak Rusya'dan Ağustos ayında aşının onaylanması Eylül ayında da üretimin başlanıcağına dair devletin en üst kademelerinden açıklama geldi. Ruslar bu gelişmeyi yeni bir Sputnik anı olarak yansıtmaya çalışsalarda, henüz hiç bir çalışamasının yayınlanmadığı aşı çalışmalarına dünya mesafeli. Bu kadar hızlı ve güvenirliği tartışmalı olacak olan aşısının pandemiye nasıl bir etkisi olacağını kestirmek zor. Ayrıca daha önce Rusya ve Türkiye'nin aşı çalışmalarında iş birliğine gidileceği ve üretimin beraber yapılacağı medyaya yansımıştı bu nedenle bu aşıların ilk kullanıcak ülkelerden birininde Türkiye olmasını beklemekteyim.

kaynaklar :

• ⭐⭐⭐⭐

Başkan Trump Kasım 2020 seçimlerinin ertelenmesi konusunda biraz önce tweet attı. Covid konusunu gerekçe gösteriyor.

• Almanya'nin aralarinda Turkiye'nin de oldugu bazi ulkelere karsi koydugu seyahat yasagini Agustos sonuna kadar uzattigina dair bazi yazilar okudum. Dogrulugundan tam olarak emin degilim!

• @redsat2000 Sanirim bunu ancak kongre yapabilir. Simdilik boyle birsey yapacaklarini sanmiyorum. Biden anketlerde onde gidiyor ve Trump zaman kazanmak istiyor olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea dün bir abimle konuşurken bayram için gelenlerin hep ingiltere gurbetçileri olduğunu farkettiğimi söyledim niyeyse hiç almancı göremedim dedim haberlere çıkmış mı bilmiyorum ama almanya türkiye ye giderseniz vatandaşlıktan çıkartırız demiş galiba ( sebebi covid galiba risk bölgesine gidecekler için) doğruluğu var mı bilmiyorum bakmak lazım 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea kesinlikle haklısın .Bu zaman kazanma ve gücünü toplama taktiği

• Almanya, Turkiye'den donen gurbetcilerin covid positive oranlarinin artmasi uzerine, giriste mecburi test sarti getiriyor.

• @MySea Almanya’nın , Antalya İzmir Muğla aydın illerine seyehat izni verdiğini yazmayı unutmuşun😉

• 11 Eylüle verilen vize randevum iptal edildi. 😞

• @Burcu-Boz hangi vize turu icindi randevunuz?

• @Semihmete, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@MySea Almanya’nın , Antalya İzmir Muğla aydın illerine seyehat izni verdiğini yazmayı unutmuşun😉

Evet bu haberi sonradan gordum. Ama ote yandan AB guncelleme yapti seyahat yasaklari listesinde ve aralarinda ABD, Rusya ve Turkiye'nin de oldugu ulkeler hala yasakli.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.4k

| | | |