Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

çok giden olmaz arkadaşlar niye mi kimisi eşten kimisi okuldan kimisi korona korkusundan kimisi almanyaya bir yıl oldu yerleştim gc çıktı ne yapsam diyenden (face de yazmış baktım kaldım yazıya) zaten heryıl 2 bin küsür kazanıyor bin bin beşyüz kişi sonuçlandırıyor

Arkadaş ben anlamıyorum okulun bitmediyse, ailen istemiyorsa niye başvurursun yaa. Şartlarını oluştur ne yapıyorsan yap. Ben olsam bir de kalkıp bunu söylemeye utanırım yeminle.

• ⭐⭐

internette dv2021 yönerge yaz türkçesi var orada meslek ile ilgili bölümde bağlantı var ilgili meslekler puanları araştırırsınız

• ⭐⭐

@bidünya seneye buradan biz gideceğiz merak etme amerikada artık bi kahve ısmarlarsınız arkadaşlar 🙂

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ söz arkadaş söz kahve en kolayı börekler açarız lokma dağıtırız😀bir de barbekü sözü olanlar vardı onu da hatırlatalım yeniden😉

• DV2020 de beklentiye girip çok üzülmüştüm DV2021 o kadar etkilemedi 🙂 DV2022 için yerimi şimdiden aldım

• ⭐⭐⭐

@baron40 https://www.onetonline.org/
    siteye girip meslek puanını kontrol edebilirsiniz svp 7 ve üstü olması gerekiyor

• Bizde kazanamadik bu sene pes etmek yok bizde de herkesin hakkinda hayirlisi olsun

• ⭐⭐⭐

facebook grubu gerçekten sıkıntılı burada kalmak daha güvenli akıl sağlığı açısında😀

• ⭐⭐⭐⭐

@Emir600RR, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar Abi senide büyük bir üzüntü ile buraya davet ediyorum 😃 Yapacak birşey yok bekleyeceğiz 😃

Ben senden once geldim olm. 😂😂😂

• Acaba Turkiyeden kaç kişi kazandı bu sene pasaport zorunluluğu getirilmesi ile başvuru sayısı az olduğundan kontenjan az mı verildi ozbekistan ve iran gibi ülkelerde kazananlarin sayısı Türkiye'den fazla mı

• dün arkadaşlarım da bizdeydi. oturup içiyorduk bir yandan da.. ilk başvurumdu. bana da kardeşime de çıkmadı. çok koymadı gerçi.. 1 senedir bu forumda, facebook grubunda araştırıyorum. her yerini karıştırdım hem forumun hem facebook grubunun.. tek koyan şey, burayı hiç bilmeyip, greencard'ı kazanınca facebook grubuna girip "ben kazandım" diyenler.

sanırım kendimizi çok merkeze koyuyoruz. neyse seneye artık.

• @baron40, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Şans arkadaşlar bana çıkmadı adına başvurduğum abime çıkdı numarası da çok iyi ve muhtemelen lise diploması olmadığı için gidemeyebilir 20 yıldır inşaat ustası ve
    inşaat ile ilgili sertifikası ve belgeleri var mı mülakat süreci nasıl olur

@baron40 Abiniz gidemeyebilirse neden başvurdu ? Birde "şans arkadaşlar" demişsin, hocam şans değil. Abin başvurmasaydı, belki sana çıkacaktı, belki de gerçekten yıllardır gitmek isteyen, hayallerini, umutlarını buna bağlamış insanlara çıkacaktı. Böyle "başvurdu ama gidemeyecek" ler yüzünden zaten hayatımız kararıyor... Kusura bakma.

• ⭐⭐

2021 kaç kişi başvurdu ve kaç kişiye çıktı, ne zaman açıklanacak bilen var mı? İstatistikler

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

çok giden olmaz arkadaşlar niye mi kimisi eşten kimisi okuldan kimisi korona korkusundan kimisi almanyaya bir yıl oldu yerleştim gc çıktı ne yapsam diyenden (face de yazmış baktım kaldım yazıya) zaten heryıl 2 bin küsür kazanıyor bin bin beşyüz kişi sonuçlandırıyor

O Almanya yazısını yazanı ben de gördüm. Gerçekten inanılmaz şans ve saçma sapan kafalar. Yazması da çok ayıp.

• @bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

facebook grubu gerçekten sıkıntılı burada kalmak daha güvenli akıl sağlığı açısında😀

Facebook grubunda denk geldim biraz önce, harbi sıkıntılı yer ortalık karışmış 🙂
    IMG_0668.JPG

• ⭐⭐⭐⭐

@LordBolton, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

2021 kaç kişi başvurdu ve kaç kişiye çıktı, ne zaman açıklanacak bilen var mı? İstatistikler

Temmuzda - agustosta belli oluyor bu sayilar.

• ⭐⭐⭐⭐

@FreeMen, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Facebook grubunda denk geldim biraz önce, harbi sıkıntılı yer ortalık karışmış 🙂
    IMG_0668.JPG

Mala degnek lazimsa kullansinlar bunu. Rezillik.

• @LordBolton, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Yalnışım varsa düzeltin, DV2022 yönergeleri açıklanınca o da açıklanıyordu sanırım, yani bir kaç ay sonra öğreniriz gibi.

• @ibrahimasar İnsanlar ne kadar sıkıldıysa artık ülkeden biraz da dışa vurum ve ironi yapmış aslında 🙂

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Çıkmayınca ağlarım zannediyodum.. aşırı kaptırmıştım çünkü... İlk önce eşime baktım çıkmamış ilk bir kaç dk içinde siteye girdim ve gördüm. Başvuru sırasında hamileydim dua etmiştim doğumhanede bile dua etmiştim diye kendimi sona bıraktım 😂 Neye sona bırakıyosam zaten 2 başvuru yapmıştık neyse...
    Net gitti site kastı etti 1 saat giremedim.. heh dedim kesin çıktı ondan, sonra denerken denerken bi açıldı site has not been. Bi şok bi şaşkınlık eşimi aradım olmadı bee off dedim bi sigara yaktım. Sonra yemeği karıştırdım falan salatayı yaptım o şokta öylee geçti gitti.. 😌 ömür yettiğince devam, önümüzdeki maçlara bakıcaz.. 🤷🏻♀🤷🏻♀

Ben komşumu yemeğe çağırdım dedim evde bir bayram havası olsun hep beraber wuuu çıkmış diyelim halay uzun olsun çoluk çocuk sevinelim sonra anamm bir yüzüm düştü yok ya üzülmedim diyorum bir buruk içim diyorum dün gece sigarayı içmedim yedim resmen 🙂 halbuki totemim çıkarsa sigarayı birakcam di ABD değil ama tekel kazandı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |