Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @aoakkaya, içinde söyledi: ilişkilerde kültür çatışması (Anna & Mürsel)

Yakında Mürsel beyi formumuzda görürüz hangi formları doldurmak gerek hangi evrakları hazırlamalıyım diye yazmaya başlar.

Belkide coktan buradadir. Hangi nick kullaniyor acaba? 😁

• Bu arada firsatini bulunca ne cok dedikodu yaptiniz! Ben bu ciftten ilk defa bu konu basligi altinda habedar oldum 😃

Eee ayrildilarsa, arilar ve bal ne olacak?

• Yasaklı

mursel akilli adamdir, oturumu almadan ayrilmaz.

• ⭐⭐

@stoneage Mürsel akıllı adam gerçekten. Ayrılmaz, ayrılması için sebep yok. Bence birbirlerine yakışıyorlar

• Maalesef bu beyenfendinin veya o programa katilan birinin green kart almasi cok zor bizim green kart mulakatimiz da ki gorevli bunu bana bizzat soyledi.Bize de ayni programdan bolum basi para karsiligi teklif gelmisti su an esim o zaman nisanlimin bilgilerine basvurdugumuz ajans uzerinden ulastiklarini dusunuyorum.Benim ve esimin bu program hakkin da gorusleri tabi ki olumsuz adi ustun de tv show oldugu icin dramanin bini bin para gercek bir iliskinin bu programa konu edilebilecegini dusunmuyorum.Ki o sebepten biz teklifi red ettik. Yoksa etmedik mi ? Mursel ben miyim ? @crazycells 🙂
    Green kart gorusmemiz de gorevli soyle bir program var biliyor musunuz diye sordu esim de evet bize de evlenmeden once teklif etmislerdi ama biz kabul etmedik dedi.Sonra gorevli bana donup peki neden kabul etmediniz bakin ne guzel bir secenek hem para alacaktiniz hem de masraflarinizi karsilyacaklarmis diye sordu ben de samimi dusuncelerimi soyledim.En sonun da gorevli sizi tebrik ederim Uscis bu konu da cok kati ve bu programi takip ediyor ve inanin bu program ile baglantili kisilerin basvurulari olumsuz sonuclaniyor diye belirtmisti.Umarim haklarin da hayirlisi olur.

• Üşenmedim dün boş vaktimi Mürsel ve Anna'nın 90 gününü (bazen sara sara) izlemeye adadım. 🙂 Sn. @crazycells in özetine ek olarak, Anna'nın 3 tane erkek çocuğu var. En büyük oğlu bu ilişkiye en baştan beri hiç sıcak bakmadı. Hatta Mürsel ile ufak tefek atışmaları da oldu. Mürsel efendi, tam olarak ne istiyor pek anlayamasam da Anna yenge çok delikanlı bir kadın, Mürsel'e gerçekten yüzlerce konuda karşılıksız fedakarlıklar yaptı. Kadın Mürselin İngilizce öğrenemeyeceğini düşünüp kendisi Türkçe öğrendi, işin kötüsü bizim oğlanın Türkçesi de biraz şey. Bizim oğlan Colorado'lu Anna yengeyi, Erzincanlı Mahide abla gibi sanıyor. (Hanım, yumurta yap, Hanım çoraplarımı çıkar gibi... Hele ingilizce reaksiyonlarını bizim Türkçe fonotiğiyle söylemiyor mu bitiyorum 🙂 Oookkkeey Annnaaağ! yani tamam anladık demenin ingilizcesi olsa gerek.) Anna ve çocukları bu tür durumlara şok olmasına rağmen "Türk kültürü zahar" deyip geçiştirdiler. (Evet, bütün Abd artık bizi böyle sanıyor olmalı) Gel gelelim bizim oğlan bombayı patlattı, Anna, çocukları ve Mürsel güzel Amerikan bahçelerinde huzurla otururken, Mürsel efendi dedi ki "çocukların olduğunu aileme söyleyemem Anna!" Anna, zaten önceden biliyordu ama çocuklar şok! Büyük oğlan, sürekli Mürsel'i anlamaya çalışıyor aslında. Bu duruma çok bozuldu, nedenlerini sordu. Mürsel, "biz Türküz yeğenim, ailem beni evlatlıktan reddeder, miras desen hak getire" dedi. Sonra Anna ile Mürsel bi ayrılık sürecine girdiler, Anna Mürsele "Peki ailene çocuklarımı ne zaman söyleyeceksin?" diye sordu. Bizim Mürsel hiç de kıvrak olmayan zekasıyla Türk esprisi yapmaya çalıştı ve "10 yıl sonra anca" dedi. Amerikalı yenge bunu ciddiye aldı, garibim kadın röportajlarında "10 yıl ne demek?"filan diye sorguluyor. Oysa bilmiyor ki bizde çok kullanılır, "ohoo o işin bi on yılı var yeğenim" gibi bi tabir. Neyse sonra Mürsel Türkiyeye geldi. (tam orda bıraktım, evet böyle de bir işsizim 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@stardium, içinde söyledi: ilişkilerde kültür çatışması (Anna & Mürsel)

Üşenmedim dün boş vaktimi Mürsel ve Anna'nın 90 gününü (bazen sara sara) izlemeye adadım. 🙂 Sn. @crazycells in özetine ek olarak, Anna'nın 3 tane erkek çocuğu var. En büyük oğlu bu ilişkiye en baştan beri hiç sıcak bakmadı. Hatta Mürsel ile ufak tefek atışmaları da oldu. Mürsel efendi, tam olarak ne istiyor pek anlayamasam da Anna yenge çok delikanlı bir kadın, Mürsel'e gerçekten yüzlerce konuda karşılıksız fedakarlıklar yaptı. Kadın Mürselin İngilizce öğrenemeyeceğini düşünüp kendisi Türkçe öğrendi, işin kötüsü bizim oğlanın Türkçesi de biraz şey. Bizim oğlan Colorado'lu Anna yengeyi, Erzincanlı Mahide abla gibi sanıyor. (Hanım, yumurta yap, Hanım çoraplarımı çıkar gibi... Hele ingilizce reaksiyonlarını bizim Türkçe fonotiğiyle söylemiyor mu bitiyorum 🙂 Oookkkeey Annnaaağ! yani tamam anladık demenin ingilizcesi olsa gerek.) Anna ve çocukları bu tür durumlara şok olmasına rağmen "Türk kültürü zaar" deyip geçiştirdiler. (Evet, bütün Abd artık bizi böyle sanıyor olmalı) Gel gelelim bizim oğlan bombayı patlattı, Anna, çocukları ve Mürsel güzel Amerikan bahçelerinde huzurla otururken, Mürsel efendi dedi ki "çocukların olduğunu aileme söyleyemem Anna!" Anna, zaten önceden biliyordu ama çocuklar şok! Büyük oğlan, sürekli Mürsel'i anlamaya çalışıyor aslında. Bu duruma çok bozuldu, nedenlerini sordu. Mürsel, "biz Türküz yeğenim, ailem beni evlatlıktan reddeder, miras desen hak getire" dedi. Sonra Anna ile Mürsel bi ayrılık sürecine girdiler, Anna Mürsele "Peki ailene çocuklarımı ne zaman söyleyeceksin?" diye sordu. Bizim Mürsel hiç de kıvrak olmayan zekasıyla Türk esprisi yapmaya çalıştı ve "10 yıl sonra anca" dedi. Amerikalı yenge bunu ciddiye aldı, garibim kadın röportajlarında "10 yıl ne demek?"filan diye sorguluyor. Oysa bilmiyor ki bizde çok kullanılır, "ohoo o işin bi on yılı var yeğenim" gibi bi tabir. Neyse sonra Mürsel Türkiyeye geldi. (tam orda bıraktım, evet böyle de bir işsizim 😃

ayrıldılar mı ? 😃

• Anna hanımefendiyi ve Mürsel beyi Discord a konuk olarak alayım mı ? 😃 😃

• @Rhonster Spoiler olacak ama evlendiler 😃 şuan ne durumdalar bilmiyorum, program evlendikleri gün bitmiş.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster Spoiler olacak ama evlendiler 😃 şuan ne durumdalar bilmiyorum, program evlendikleri gün bitmiş.

izlemiyorum np 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@vakkas-altiner, içinde söyledi: ilişkilerde kültür çatışması (Anna & Mürsel)

Anna hanımefendiyi ve Mürsel beyi Discord a konuk olarak alayım mı ? 😃 😃

kalsın abi sağol 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster Spoiler olacak ama evlendiler 😃 şuan ne durumdalar bilmiyorum, program evlendikleri gün bitmiş.

tabiri caizse yemişim öyle evliliği adam bildiğin halk dilinde ilişkideki "öküz". odun odun. bir kaç saniyelik sahne izlemiştim yetti.

• ⭐⭐⭐⭐

@stardium şu yeterli değil mi 😃 aynı tepkiyi vermiştim bende 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster katılıyorum gerçek bir odun😀yalandan yok çocuklarını söyleyemem bilmem ne
    ne gittin o zaman bilmiyor muydun giderken evlencek tabi😂

• ⭐⭐⭐

ama çok uzun süreceğini sanmıyorum 🤔

• Şimdi burada asıl sormak istediğim soru @crazycells Amerika'daki kadınlar bu tarz bir olayla gündem olmayı mı yoksa sadık bir erkek aradıkları için bu tarz bir evlilik düşünüyorlar ?

• @crazycells nereden bilecek? Uzmanlik falan? 😁

• @Rhonster hiç sorma 😃 bir de her şeye bu Türk kültürü filan demiyor mu...

• Eski is yerimde Barbara diye bir kadin vardi. Kocasi Giresunluydu. Cok aniden asik olduk evlendik falan dedi. Turkiye'den de evlidir o, cok kapilma diye takildim birkac defa. 😁 Oyle sey olmaz, biz cok mutluyuz derdi hep...

Bir sure sonra yanima geldi, benimki Turkiye'ye anne-babasini ziyarete gitti ama geri gelmiyor dedi. Niye geri gelmiyor diye sordum, bilmiyorum daha sonra gelecegini soyluyor ama birkac ay oldu gelmiyor dedi.

Ben buradaki Giresunlulardan biraz arastirma yapinca, adamin Turkiye'de evli ve cocuklu oldugunu ogrendim! Barbara'ya soyleyemedim ama sadece ya umudunu kes yada git Turkiye'de bul kendisini dedim. Sonra ben oradan ayrildim, ne oldu bilmiyorum...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

hayirli olsun diyelim o halde 🙂

Benzer Başlıklar

• 349
  • 141
  • 8
  • 28
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |