Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

ayrıca dün yazdığınız yazı da yanlış bir yaklaşım gerekirse içinden seçecekler dediğiniz şimdi farkettim. DV lottery tamamen çekiliş ve adındanda anlaşıldığı gibi bir lotoryadır liseyi yeni bitirmiş 16 yaşındaki biride kazanıp gidebilir 70 yaşında emekli haliyle de kazanıp gidebilir kişiler ki 70 yaşının örneği forumda var karı koca 68 ve 72 yaşında emekli elektrik elektronik mühendisi 2 senedir abd de yaşıyorlardı.

• Ben sadece örnek verdim Amerika kendi çıkarına olacak birşeyi bir yolunu bulup yapar hatta öyle cumhuriyetçi demokrat ayırt etmeden yapar sende haberlerde izlersin dersin adamlar ortak çıkarlar için nasılda çalışıyor

• Bu ileti silindi!

• @Rhonster gc kazandınız yazısının kesinlikle gc alacaksınız anlamına gelmediğini umarım biliyorsunuzdur seçecekler dediğim o kısmı

• ⭐⭐⭐⭐

@Ahmet-VAROL, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben sadece örnek verdim Amerika kendi çıkarına olacak birşeyi bir yolunu bulup yapar hatta öyle cumhuriyetçi demokrat ayırt etmeden yapar sende haberlerde izlersin dersin adamlar ortak çıkarlar için nasılda çalışıyor

daha dün halka yapılacak yardımı reddettiler değiştirip tekrar sunacaklar bu onların çıkarı değilmiydi ? malesef çok yanlış düşünüyorsunuz amerika'da herşey net bu konularda ayrıca kalifiye eleman alacak olsalar kaç çeşit vize var say say bitmez vasıflı gelecek şahısları oradan alırlar ki alıyorlarda.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster gc kazandınız yazısının kesinlikle gc alacaksınız anlamına gelmediğini umarım biliyorsunuzdur seçecekler dediğim o kısmı

evet biliyorum ama 100 bin kişiden seçecekler demenize anlam veremedim gerekli şartları sağladıktan sonra hiç bir sıkıntı yok.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster gc kazandınız yazısının kesinlikle gc alacaksınız anlamına gelmediğini umarım biliyorsunuzdur seçecekler dediğim o kısmı

100 bin kişiden kastınız 55 bin asıl talihli 55 bin de yedek ise onda sıra mevcut bu 110bin talihliden her yıl ortalama 20 25 bin civarı vize alıp gidiyor ilk 55 bin deyim diyipte gidemiyorsunuz malesef çünkü 55 bin toplam basılacak vize sayısı evli bireyler tek numaraya sahip olsalarda ortalama 3 vize basılıyor onlara eş ve 1 çocukla beraber buda o senelerin 22 binler 28 binler gibi case numberlarda bitmesine neden oluyor.

• @Rhonster açıklamama ihtiyaç duymadan aklınıza gelmiş fazla düşünmeye gerek yok haziranda belli olacak.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster açıklamama ihtiyaç duymadan aklınıza gelmiş fazla düşünmeye gerek yok haziranda belli olacak.

başta seçecekler filan diyince anlam verememiştim sonra acaba bunu mu kast ediyorsunuz diye yazdım ama dediğim gibi aradan ayıklama yok sırası gelen mülakata giriyor şartları gereklilikleri yerine getirebiliyorsa alıyor vizeyi gidiyor. atıyorum benim no 60 70 binlerde ama ben lisans mezunu hemşireyim aa bak burada hemşire var onu öne alalım gibisinden birşey yok demek istediğim. ne kadar hemşire ihtiyaçları olsa da yapamıyorlar keşke yapsalar 😃 süreci hızlandırırdık en azından 😃 zaten gc yi kazanamasam da bir iki yıla amerikaya giderim diye düşünüyorum aksilik filan yaşamazsak tabi 😃

• @MySea cekilis yapildi zaten. sadece schedule etmisler belirlenen zamanda site acilacak. sorgulama yapilabilecek.

• @sncr inş çıkmıştır bence kazanmak için güzel sene

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

r 28 binler gibi case numberlarda bitmesine neden oluyor.

55k kisiye verilecek vizenin kazananlari arasinda yuksek dogrulukla en az 2/3 unun evli ve/veya cocuklu oldugunu tahmin edersek ilk 18k nin icerisinde bir numaraya sahip kisi neredeyse kesin gidiyorum gozuyle bakabilir.

• ⭐⭐⭐⭐

@sncr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

r 28 binler gibi case numberlarda bitmesine neden oluyor.

55k kisiye verilecek vizenin kazananlari arasinda yuksek dogrulukla en az 2/3 unun evli ve/veya cocuklu oldugunu tahmin edersek ilk 18k nin icerisinde bir numaraya sahip kisi neredeyse kesin gidiyorum gozuyle bakabilir.

geçmiş yılların kapandığı case numberlara bakarsanız 20k ve altı kesin gözüyle bakabilir evet her yıl değişebiliyor tabi 30k 35k bu sene olduğu gibi tüm numaralar currentte olabilir. current olması numarası yüksek olanlar için büyük lütuf current olduktan sonra ds260 gönderim tarihine göre randevu geliyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@sncr inş çıkmıştır bence kazanmak için güzel sene

tam vakti kazanmak için 😃 her geçen gün tl değersizleşiyor çünkü.

• @Ahmet-VAROL evet. umarim gercekten isteyen herkese cikmistir. kazanmak icin guzel bir yil. kazanirsam eger bu sureci buradaki arkadaslarla ogrenerek ve yardim alarak tamamlayacak olmak bile beni heyecanlandiriyor.talihlisi olsam ilerleyen yillarda gelecek diger tum arkadaslara destek veririm.

• @Rhonster trump , her ne kadar puanli sistem getirme yada green kart lotosunu kaldirma gibi seyler soylese de benim tahminim bunlar medyatik soylemler ile oy devsirmeye calismak. green kart cekilisi olmasa amerikada is yapacak adam bulamazsiniz. amerikalinin aracinindan inmeden siparisini verip yedigi pizzalarin hamburgerlerin domateslerini soganlarini birileri kesecek dograyacak. birileri onlari kurye olarak goturecek. birileri yerleri silecek. amerikali bunlari yapmaz.

ben amerikaya gidip domates patates soyarak saatlik en az 10 -11 dolardan aylik 180 saat calisarak 2000 dolara yakin parayi tasasiz , stressiz ve asiri sorumluluk almadan kazanmayi bir rehabilitasyon olarak dusunuyorum. bir kac yil agir sorumluluktan , stresten ve dertten uzak biriktirdigim para ile gelecekte neler yapabilirim diye plan yapmak guzel olurdu.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster trump , her ne kadar puanli sistem getirme yada green kart lotosunu kaldirma gibi seyler soylese de benim tahminim bunlar medyatik soylemler ile oy devsirmeye calismak. green kart cekilisi olmasa amerikada is yapacak adam bulamazsiniz. amerikalinin aracinindan inmeden siparisini verip yedigi pizzalarin hamburgerlerin domateslerini soganlarini birileri kesecek dograyacak. birileri onlari kurye olarak goturecek. birileri yerleri silecek. amerikali bunlari yapmaz.

ben amerikaya gidip domates patates soyarak saatlik en az 10 -11 dolardan aylik 180 saat calisarak 2000 dolara yakin parayi tasasiz , stressiz ve asiri sorumluluk almadan kazanmayi bir rehabilitasyon olarak dusunuyorum. bir kac yil agir sorumluluktan , stresten ve dertten uzak biriktirdigim para ile gelecekte neler yapabilirim diye plan yapmak guzel olurdu.

öyle zaten.

• @sncr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@MySea cekilis yapildi zaten. sadece schedule etmisler belirlenen zamanda site acilacak. sorgulama yapilabilecek.

Bilgi kaynagi?

• @MySea gecersiz basvurularin degerlendirilmesi , cekilisin yapilmasi , cekilis sonuclandirilmasi ve milyon uzerindeki kisisel bilginin bir cok sisteme paylastirilmasi gibi bir cok asama iceren islemlerin cekilisin yapilacagi gun yapildigini dusunmek yanlis olur.

otomatize edilmis bir sistemin zamani geldiginde calisarak yapilmasi gerekenleri bitirip rapor verdigini dusunun. bu yil ertelenmesi cekilis ile dogrudan ilgili olmadigi icin hazirlanilan sistem 5 mayista verilmesi gereken ciktilari coktan olusturmustur. sistemin nasil calistigi ile ilgili teknik bir kaynagim yok

su linkte cekilislerin basvuru alimlari kapandiktan sonra Kentucky Consular Centre da yapildigi ve tamamen rastgele olmadigi konusuluyor. ulkelere gore verilecek vize sayisinin ayarlanmasi gibi kurallar cercevesinde bir rastgelelik.

ayrica cekilislerin cok onceden yapiliyor olmasina yonelik dusuncem cekilis sonucu green kart alabilecek kisilerin varsa amerika gecmisleri veya ulustlararasi bilgiler cercevesindeki gecmislerini incelemek icin olabilir. sonucta bu uygulama 1995 yilindan beri bir cok yonuyle amerika icerisinde elestiriliyor. ulustlararasi suclu olan birisi , yada amerikaya daha once seyahat etmis ceza almis , borcunu odememis yada suca karismis birisi de degerlendirmelere girecektir.

ayrica sistem olculeri ozenle ayarlanmis bir fotograf yuklenmesi istiyor.yuklenmis fotografta yuzumuzun taninmiyor olmasi da cekilisten diskalifiye olma sebebi. bu fotograflar ile sosyal medya da dahil bir cok veri tabaninda background check yaptiklarini dusunuyorum. rastgele olan cekilis olsa da cekilis havuzunun belli kurallari vardir elbet.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea gecersiz basvurularin degerlendirilmesi , cekilisin yapilmasi , cekilis sonuclandirilmasi ve milyon uzerindeki kisisel bilginin bir cok sisteme paylastirilmasi gibi bir cok asama iceren islemlerin cekilisin yapilacagi gun yapildigini dusunmek yanlis olur.

otomatize edilmis bir sistemin zamani geldiginde calisarak yapilmasi gerekenleri bitirip rapor verdigini dusunun. bu yil ertelenmesi cekilis ile dogrudan ilgili olmadigi icin hazirlanilan sistem 5 mayista verilmesi gereken ciktilari coktan olusturmustur. sistemin nasil calistigi ile ilgili teknik bir kaynagim yok

su linkte cekilislerin basvuru alimlari kapandiktan sonra Kentucky Consular Centre da yapildigi ve tamamen rastgele olmadigi konusuluyor. ulkelere gore verilecek vize sayisinin ayarlanmasi gibi kurallar cercevesinde bir rastgelelik.

ayrica cekilislerin cok onceden yapiliyor olmasina yonelik dusuncem cekilis sonucu green kart alabilecek kisilerin varsa amerika gecmisleri veya ulustlararasi bilgiler cercevesindeki gecmislerini incelemek icin olabilir. sonucta bu uygulama 1995 yilindan beri bir cok yonuyle amerika icerisinde elestiriliyor. ulustlararasi suclu olan birisi , yada amerikaya daha once seyahat etmis ceza almis , borcunu odememis yada suca karismis birisi de degerlendirmelere girecektir.

ayrica sistem olculeri ozenle ayarlanmis bir fotograf yuklenmesi istiyor.yuklenmis fotografta yuzumuzun taninmiyor olmasi da cekilisten diskalifiye olma sebebi. bu fotograflar ile sosyal medya da dahil bir cok veri tabaninda background check yaptiklarini dusunuyorum. rastgele olan cekilis olsa da cekilis havuzunun belli kurallari vardir elbet.

çekilişin ne zaman yapıldığı hakkında bir fikrim yok ama tamamen rastgele olduğundan eminim forumdaki önceki senelerin kazananları olsun mülakat deneyimleri bekleme sayfası filan olsun okursanız bunu çok iyi onlarsınız. mülakat bu yüzden var zaten sistemin taramadığı kısımları mülakatta konsolos değerlendiriyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |