Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ayvalik10 Çözümü Başkan Trump söyledi. , “ Vücuda Dezenfektan enjekte etsinler ve deterjan içsinler “ biz ne söylesek boş 😊

• Bu ileti silindi!

• Az once Jersey City de parklarin acildigini gordum,bir surude insan vardi.

• @Semihmete, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@ayvalik10 Çözümü Başkan Trump söyledi. , “ Vücuda Dezenfektan enjekte etsinler ve deterjan içsinler “ biz ne söylesek boş 😊

Kesinlikle Trump Amerika'yi tekrar GREAT yapacak! 😁

• @ayvalik10, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

aşağıdaki para miktarlarını tekrar kazanabilecek bir formül bulun size direk vatandaşlık verirler. Ağlayıp sızlayanlar özellikle sizin neyin sitemini ediyorsunuz. Sadece spor dünyası bu ihracat - IT kısmı - fuar sergi hariç
    hatta aşağıya geleceğiniz uçağın resminide koyucam
    beyzbol kayıp 2 milyar dolar
    NBA’in kaybı 1.2 milyar
    NCAA’in kaybı 1 milyar dolar
    Nascar kaybı 800 milyon dolar
    Amerikan futbolu ve futbol müsabakaları kaybı 1 milyar dolar

bu da dursun

• @MySea, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@MySea, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Haberturk kanalinin haberine gore, Isvicre'dende bir aile covid-19 yakalanmis, tedavi edilmek icin saglik bakanligindan yardim istemisler. Ayni Isvec'deki hasta ve ailesi gibi onlara da ambulans ucak gondermeleri gerekiyor diye dusunuyorum.

Bunun sonu olmayacak. Yurtdisinda hastalanan herkes haber kanallari ve sosyal medya araciligi ile yardim isteyecekler.

Bunun takipcisiyim, henuz bu aileyi ambulans ucakla getirmediler. 😠

Son 24 saatte hala bu aile icin ucak gondermediler.

• @MySea niye takipçisi siniz bu arada sorabilir miyim

• Isvec'deki hastayi ambulans ucakla getirdiler. Haberturk, ayni gun Isvicre'dede bir aile daha oldugunu, hasta olduklarini ve Turkiye'ye getirilmek icin yardim istediklerini haber yapti. 4 gun oluyor, hala onlara ambulans ucak gondermediler.

• @MySea konuya sonradan dahil oluyorum. show yapıyorlar tek diyebileceğim bu.

• @MySea Olayın senaryo olduğu ortaya çıktı, İsveç Hükümeti TR için kınama yayınlama hazırlığında, konuya müdahil Trol aile içinde Sınırı Dışı konuşuluyor.

• @Old-Traveler Hastanın Türkiye, Batman ilinde yaşayan abisi şöyle demiş "14 günü geçti bu hastalıkla mücadele ediyor. Çocuğu koronavirüs olduktan sonra kendisi virüsü kaptı. İsveç hastanelerine kaldırdılar, kontrol ettiler. Bu hastalık çıkınca 2 saat sonra kızını aramışlar, 'hastalık akciğere inmeden hastanede yatırmıyoruz,gelin babanızı eve götürün' demişler. Çocukları beni aradılar ve ne yapmaları gerektiğini sordular. Biz de konsolosluğu aramalarını söyledik. Bundan sonra kızı bir konuşma yaptı sosyal medyada.”

• @Semihmete Hastanin kizi da Isvec makamlari sorusturma baslatinca, aslinda babam Isvec'de hastaneye yatmak istemedi, Turkiye'ye gitmek istedi diye aciklamada bulunmus.

Onemli olan hastanin Isvecdeki durumundan cok, Turkiye'ye buyuk bir show ile getirilmesi. Bunun emsal olmasi ve diger tahliye isteyen tum yurtdisindaki Turklere uygulanmasi gerekmiyor mu? Isvicre'de, Ingiltere'de, KKTC'de tahliye isteyen hastalar var. Ucus olmadigi icin gelemiyorlar. Hepsi ambulans ucak bekliyor Turkiye'den...

• Sağlık Bakanı şöyle dedi “Emrullah Gülüşken ile hiçbir akrabalığımız yok. Sadece onu da getirmedik. Geçen gün Moskova'dan bir öğrencimizi getirdik. Fransa'da solunum cihazından çıkarılması istenen bir hastaydı. Bu anlamda biz, şunun altını çiziyorum. Dünyada devlet tarafından ücreti karşılanarak, vatandaştan hiçbir para alınmadan hava ambulansı hizmeti veren tek ülkeyiz.” ABD de hasta olupta Türkiye’de tedavi olmak isteyen varsa onuda getiriyorlar. Show yapılıyor diye düşünüp ,Yurtdışında aman kimse sağlığından olmasın. Bakan canlı yayında söyledi.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea Çifte standart bu işte. Ne kadar yandaşsan o kadar yanındalar. Geçen hafta 4 gün tatil olduğu için marketlere salı ve çarşamba akşam 23:00 e kadar çalışma izni verdiler. Bu hafta da cuma tatil diye bakayım dedim hangi gün kaça kadar çalışabileceğiz. Ööööyle yazdım google da, 29-30 nisan market çalışma saatleri diye. Takvim in haberi çıktı en başta. Açtım. ''BİM ve A-101 Perşembe 23:00 e kadar açık'' Zaten kitleleri elbette sadece o marketlere gidiyor, biliyoruz da, yani reklamın, göze sokmanın, parlatmanın bu kadarı. Vergi almaya gelince hepimizden alıyorlar. Parlatmaya gelince ellerindeki imkanlarla kendi marketlerini parlatıyorlar. Biz alkol satıyoruz diye üvey evlatız. Karşımda Bim var. 11 e kadar boş boş oturuyor o çocuklar. Minibüs otobüs yok. 11 den sonra neyle eve gider bunlar diye düşünen yok. En başta kendi sermayesine hizmet eden emekçisini eziyor. Biz de bunlardan insaf ve adalet bekliyoruz. Ayrıca tek başıma 5/1 i kadar ciro yaptığım Bimden en az 2-3 kat fazla vergi ödüyorumdur. Adaletsizlik bütün dünyada var. Ama Türkiyede daha acımasızca var. Gözünün önünde senin hakkını yiyerek palazlanıyor birileri. Yağlanıyor, zenginleşiyor, güçleniyor. Sen sesini bile çıkartamıyorsun. Tek yapabileceğin çekip gitmek...

• @Semihmete Yurtdisindan baska hasta getirselerdi eger, tum yandas TV ve gazeteler canli haber yaparlardi! Ayrica, bakana kalirsa, 20-65 yas arasi herkese maske de gonderilmis. Bize ne kod geldi ne maske diye 1.5 aydir hala aglayanlar var tum Turkiye'de.

• bana eşime ve anneme maske geldi bir hafta sonra kod geldi eczaneye sordum maske bekliyoruz dediler gelmiş almaya gitmedim .
    sosyal medyada alamadığını söyleye kişiler var .ptt eçzane ile olacak iş değil belediyeler dağıtmalı.muhtarlar seçimde kendi seçim kağıdını dağıtmayı biliyorlar
    maskeyide listeye göre rahat dağıtırlar.

• @MySea Rusyadan bi ogrenci getirmislerdi yalnis hatirlamiyorsam.Dogrusunu soylemek gerekirse cok umursamiyorumda.Allah kimseyi boyle bir duruma dusurmesin.Herkes bir organizasyon eksikligi oldugunda hemfikir zaten.Umarim daha iyi oluruz.Show yapmalari da cok umrumda degil bir sekilde hizmet ediliyor ve herkes neyin ne oldugunu biliyor.

• @birumut Banada SMS kod geleli çok oldu. Gidip eczaneye almadım maske falan. Evde kendim yaptım kendi maskemi😊 Dağıtılan maske zaten çok dandik😊Türkiye’de Basit bir maske için millet neden bu kadar stres yaptı anlam veremedim😊Hergün Tv lerde maske konuşuyorlar.Muhalefet ve iktidarın maske tartışmaları 🤣🤣Çok sığ tartışma..

• @aliarmgn Katılıyorum.Sonuçta bakan bey böyle bir hizmetimiz var diyor.bundan sonrası hastanın kişisel tercihine kalmış😊

• Maske tartismasi sig diyelim o zaman toplu tasimada, eczaneye, markete girerken maske zorunlulugu kalksin @Semihmete . Lafi edeken arkani saglam tutacaksin. Ben dagitirim , ben yaparim diyerek olmuyor isler ; yaptigin gorulecek.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |