Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar istenen belirli miktarda nakit para, bankadan çektiğimiz kredi ile gösterebilir miyiz? Yoksa her türlü kuruluş/kişi den bağımsız olarak bize mi ait olmalı? yani aslında çektiğimiz kredi de şahısa ait olacak da, şahısa da borç olacak 🙂

• Kesinlikle başvuru ücretli olmalı işallah bir gün oda gelir pasaport işi iyi oldu - birde normal vize ücreti kadar ücret alınsa çok iyi olacak ama işte bakalım belki bir gün.

• @johncan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar istenen belirli miktarda nakit para, bankadan çektiğimiz kredi ile gösterebilir miyiz? Yoksa her türlü kuruluş/kişi den bağımsız olarak bize mi ait olmalı? yani aslında çektiğimiz kredi de şahısa ait olacak da, şahısa da borç olacak 🙂

kredi ile gösterebilirsin. senin nereden kredi çektiğini tespit edemeyeceği için sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

• @jure, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@johncan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar istenen belirli miktarda nakit para, bankadan çektiğimiz kredi ile gösterebilir miyiz? Yoksa her türlü kuruluş/kişi den bağımsız olarak bize mi ait olmalı? yani aslında çektiğimiz kredi de şahısa ait olacak da, şahısa da borç olacak 🙂

kredi ile gösterebilirsin. senin nereden kredi çektiğini tespit edemeyeceği için sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Teşekkürler, bende böyle düşünmüştüm

• @jure trumpın yeni çıkardı yasa ile birlikte yeni bir form ortaya çıktı

artık borçlarınızıda soruyor

o eski dönem sona erdi. kendi paranızla gelin yoksa bana yük olmayın diyor kısaca

• Bugün günlerden Kentucky. 🙂 At yarışları, kömürcülük ile bilinen bir eyalet. Bazılarının tabiriyle "Bluegrass State"

alt text

• ⭐⭐⭐⭐

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bugün günlerden Kentucky. 🙂 At yarışları, kömürcülük ile bilinen bir eyalet. Bazılarının tabiriyle "Bluegrass State"

Bir de meşhur ve dünyaca ünlü Green Card Lottery si ile ünlüdür. 🙂

• @ibrahimasar KFC chickens var birde 😊

• ⭐⭐

Aldığım resmi iş teklifi ile Nisan 13 ünde başlamam gereken işe Covid yüzünden gidemediğim yerdir. 😞

• @Tuğrul-Eğdemir bence gereksiz zaten gitmek isteyen kişi pasaport çıkarttı.Ben 19 yaşındayım pasaportla başvurulduğunu öğrendim, gittim pasaport çıkarttım başvurumu yaptım.

• Geçen senelerde kabul için 7-10K dolar yeter diyorlardı bu dönemde bir farklılık olur mu acaba?

• ⭐⭐⭐

@Final-Approach biriside yok ki amerikada tarım yapıyorum diyen soralım ne oluyor nasıl oluyor 💆🏻♀️ Eş ziraat mühendisi olduğundan ben bi nebreskayı bi ataştırayım en iyisimi 🤓

• @Ragnarsona, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Geçen senelerde kabul için 7-10K dolar yeter diyorlardı bu dönemde bir farklılık olur mu acaba?

7-10k $ yetersiz olabilir diye dusunuyorum en az 15k$ olmasi iyi olur. Sartlarin zorlastigini dusunursek +sponsor veya is teklifi de istenenebilir ne yazikki.

• DV2021 açıklanma tarihi 6 Haziran’a ertelendi gibi gözüküyor. Travel-State Gov Department’in resmî Twitter hesabı Konu ile ilgili sorulan soruya şu cevabı verdi.

We are postponing the opening of the Entrant Status Check for DV-2021 applicants to June 6, 2020. The delayed opening will not negatively impact our ability to pre-process and schedule DV-2021 interviews, which are scheduled to begin on October 1, 2020.

• @kushajj bende aynı şeyi sizinle aynı anda paylaştım siz paylaştınız diye sildim.
    Kaybettikleri birşey yok DV-2021lerin en azından 1 Ekimde başlayacağını kesinleştirmişler. DV-2020 süreci çok yorucu ve uzun oldu. Visa bulletin sen hala haber yok:(

• Üzdü. Keşke sonuçları planlanan zamanda açıklayıp kazananların yapması gereken işlemleri haziran ayından itibaren başlatsalardı.

alt text

• @kushajj hayırlı olsun, çok uzun bir erteleme değil

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana doğum günü hediyesi niyetine olcaktı tüüh üzüldüm valla 😢🙄🙄

• @ahsenaydgdu hayırlısı olsun, evet 1ay daha beklenilecek ama geç olsun güç olmasın çıksında, zaten mayıs - Ekim arası sadece bekleniyor,anca ağustos gibi ilk evrak talep emaillere gelmeye başlayınca o zaman heyecanlı oluyor işte ☺

• @Muhtaradana biz napalım sadece 1 ay daha beklcekler. Bizlerde en azından bir açıklama yapılsa. Olumlu bir haber olsa keşke..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |