Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ibrahimasar ibrahim gerçekten asıl talihli diye öyle bir kural varmı.çünkü aile fertlerinin hepsinin pasaportuna vize basılıyor.

Asıl talihlinin vizesi DV-1, diğer aile fertlerinin vizesi DV2. DV2 ler, DV1 giriş yapmadan giriş yapamazlar. DV1 tek başına giriş yapabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fifadan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Başvuru yaptım ama lise mezunu değilim Arabistan'da çalıştığımdan dolayı onlara sunacak bir iş ispatı SGK tarzı evrakta yok. @crazycells

acik ogretim lise diplomalari da kabul ediliyor. Bu durumda size tavsiyem, bu secenegi arastirmaniz olur. Yasiniza ve/veya liseyi ne zaman biraktiginiza bagli olarak kisa surede diploma almaniz mumkun olabilir.

• Günaydın arkadaşlar. Herkese iyi hafta sonları dilerim.

• @crazycells açık lise diplomasını bir senede almam mümkün mü acaba bilginiz varmı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fifadan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells açık lise diplomasını bir senede almam mümkün mü acaba bilginiz varmı

Eger liseye hic baslamadiysaniz bu kadar kisa surede alamayabilirsiniz. Ben ayrintilari bilmiyorum, kendi sitelerinden danismanizi tavsiye ederim.

• @crazycells site linkini bilmiyorum😕

• ⭐⭐

• @Drywall teşekkür ederim 🙏🏻

• Herkese günaydın, iyi pazarlar diliyorum. 30 gün yani tam 1 ay kaldı açıklanmasına. Umarım hiç bir sorun yaşanmaz ve her şey tam vaktinde gerçekleşir. Gerçekten isteyen herkesin kazanması dileğiyle

• @fifadan 1 yılda lise diploması alamazsın ...

• 15.000 ABD Doları eşittir
    100.972,50 Türk Lirası

Kim di o ama konsolos bosuna ıstemıyor amerika ya gitmek için bu para lazım öyle düşünmeyin diyen anlık kur ile rakam bu sevgiler 🙂

• @nothing34 e yalan da değil.. Kosolosluklar kendilerine istemiyorlar ya bu parayı.. sen ister 5 dolarla git ister 500bin dolarla onları etkileyen bir şey yok.. ama sonuçta o para kazanan insanlara orada lazım.. dolar kurunun TL karşısında arşa çıkması malesef bizim sorunumuz, onların değil.. 🤷🏻♂

• @hayallerabd Malesef oyle ama konsolosluk bunu şart kosuyor yada edınılen bılgılerde boyle dıyor gonul ısterkı ben 1000 dolarla gıdıp basımın caresıne bakacagım ama konsolosluk ızın vermıyor malesef doların hıcbır zaman 3 lıraya gerılemıyecegı gıbı green kart bır yerde gıt gıde hayal oluyor cunku artık konsolosluk sagdan soldan borc alınan parayıda kabul etmıyormus

• @nothing34 keşke gönlümüzce olabilse ama biz kendi ülkemizde dahi 1000 lira ile başımızın çaresine bakamazken ABD gibi sıfırdan başladığımız bir yerde nasıl başa çıkalım? kaldı ki onlar da sanıyorum çok katı değiller artık, yanılmıyorsam 7000 dolar ile vizesini alan olmuştu.. ama ülkelerinin bir nevi temsilcileri olarak, gidecek kişilerin devlete yük olmayacakalarını bilmek isterler.. Biz de Türkiye'ye gelen insanlar donanımlı olsun, devlete yük olmasın istemiyor muyuz?
    kısaca sayın @nothing34 inşallah her şey gönlümüze göre olur ama kurun önünü alamıyoruz.. 😃

• ⭐⭐⭐

Bu videoyu carviser YouTube kanalına koyalı 2 yıl geçmiş ancak hala değer taşınıdığına inanıyorum
    @hayallerabd @nothing34 eğer izlemediyseniz tavsiye ederim

• @hayallerabd Şimdiye kadar para konusunda sıkıntı yaşayan olduğunu duymadım açıkçası, olduysa bile ben bilmiyorum. 5-6 bin dolar gösteripte alan var ama hatta çok sık karşılaşılan bir olay. Asıl önemli olan sizin Amerikaya ne kadar hazır olduğunuz, ne kadar istediğiniz

• @nothing34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

15.000 ABD Doları eşittir
    100.972,50 Türk Lirası

Kim di o ama konsolos bosuna ıstemıyor amerika ya gitmek için bu para lazım öyle düşünmeyin diyen anlık kur ile rakam bu sevgiler 🙂

Vay be paraya bak 1 kisi icin. Dolar 7 ye dogru gidiyor daha da fazla yapacak bu durumda hatta daha da yukselirse ozaman vay ki ne vay. Euro 7,5 a sterlin 8,5 a geldigine gore dolar da 7 ler de kalirsa kotunun iyisi olur artik. Aile olarak 2 -3-4 ve daha fazla olan kisilere Allah kolaylik versin cok zor bir durum kesinlikle. Birde 15bin ile sinirli kalinirsalar iyi ekonominin bozulmasiyla daha fazla isterseler ozaman yandik ki ne yandik.

• ⭐⭐

@tuncayarat Biz duyduk. Hemde çok. Para miktarı ve maddi yetersizlik yüzünden AP ye kalan çok oldu. Özellikle 2020 talihlilerinde. Forumun geçmiş sayfalarına göz atarsanız mülakat deneyimlerinde neler yasandigini göreceksiniz. 5-6 bin dolara ancak sponsor+iyi ingilizce+yapacağı işin iyi bir iş olması halinde kabul edilebilir belki. Bunun dışında salt 5-6 bin dolar ile kabul edilmesi çok zor. İnsanları yanlış yonlendirmeyelim lütfen. Bu kriz sonrası ne olur onuda bilmiyoruz. Daha zorlaşacağını düşünüyorum.

• @Drywall İnsanları yanlış yönlendirdiğim falan yok sadece duyduğum şeyi söylüyorum, kesin böyle böyle olacak demiyorum. Siz duymuş olabilirsiniz, dediğim gibi ben duymadım ve olduysa haberim yok. Hiç olmadı merak etmeyin diyen yok. Benim çevremde 6 bin dolar göstererek giden oldu mesela fakat çıktığını öğrendiği anda iş başvurularında bulundu vs. konsoloslukta da bu çabasını gördükleri için para konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadı

• ⭐⭐⭐

Hesaptaki para miktarı ile gidilmeyi istenilen eyalet arasındaki uyumada bakılıyor diye okumuştum. 5 bin dolar ile La de olmaz ama ne bileyim belki wyomingte olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |