Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ........

• ........

• Özür dilerim.

• ........

• NJ'de adamin birisine, market calisaninin yuzune bilerek oksurmekten dolayi, terrorism threat adi altinda felony duzeyde dava acildi. 7 yila kadar hapis ve $26 bin para cezasi isteniyor.

• Çin yurt dışından virüs gelmesin diye yurt dışından gelenlere ülkesini kapatmış 😊 Dalga geçiyorlar Dünyayla sanki.

• @MySea Offff iyi ceza🙈

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

NJ'de adamin birisine, market calisaninin yuzune bilerek oksurmekten dolayi, terrorism threat adi altinda felony duzeyde dava acildi. 7 yila kadar hapis ve $26 bin para cezasi isteniyor.

@MySea müşteri ile birebir iletişim içerisinde olan biri olarak ceza doğru bir karar. Bizim hispaniklerle de aynı derdimiz var. Adamın üzerine üzerine geliyorlar social distance uyan yok. Vali avaz avaz bağırıyor Yakında bu social distance dan dolayı dava sayısı artabilir.

• WhatsApp Image 2020-03-20 at 23.53.29.jpeg

Cin-tonik severlere müjde!
    Toniklerde kinin var.Önlem amaçlı içilebilir
    Dr.öneri ve tavsiyesi -kendiside stoklamış-
    Şu anda piyasada yok,bulunmuyor.
    Bilgi yada tüyo bir şekilde sızıyor.
    Plaquenil ve bu tonik bilgisini medyada sağlık programları yapan bir yakınım çok önceden söylemişti bana.
    Plaquenil'i daha sonra sağlık bakanlığı toplattı piyasadan,tonik ise belki kıyıda köşedeki bir markette bulunabilir(İst. için ).
    Toniği günlük doz için 1.5 bardak içmek yeterliymiş.Belki tam önlemez ama virüsü olumsuz etkilediği , zayıflattığına inanılıyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@DonTurcos Bodrum'da market işletiyorum. Bu haber çıktığından beri tek tük gelip, hiç tonik ile işi olmayacak kişiler 1 er adet olarak aldılar. Neden aldıklarını bildiğim için sormuyorum tabii 🙂 1 Lt 8-10 adet 330ml 20-30 adet kadar var hala bende. Öyle çok fazla saldırma yok burada.

• ⭐⭐⭐⭐

Bu arada Amerikada da Enfekte kişi sayısı 80 binlere dayandı. Çin ve İtalyayı geçecek bu gidişle.

• @ibrahimasar
    Yarın ikisinide geçer abi.

• ⭐⭐

Vaka sayımız 3629
    can kaybı 75 oldu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dmr forumda farkli kultur ve ulkelere sahip kisiler icin de ayristirici ifadeler kullanmak yasak. Lutfen daha dikkatli yazin, bu cumleler nefret soylemine hizli sekilde evriliyor.

Bu forumun amaci insanlari ayristirmak veya dunyadan kim yok oldugunda, insanligin ne kaybedecegini bulmak degil... Bundan 100 yil once gerceklesmis olaylar icin gunumuzde yasayan insanlarin suclanabilecegini de sanmiyorum.

• New york da hastaneye kaldirilanlarin sayisi bir gunde %40 artis gostererek 5bin 327 e cikmis. Ulkede vaka sayisi 70bin e yaklasmis. Ayrica 4 ay icinde yapilan arastirma da olenlerin sayisi 80bin i asabilecegi soyleniyor.

• Toplam vaka: 3,629
    Can kaybı: 75

• ⭐⭐⭐⭐

@dmr Şu anda geçti bile. 82000 ile en yüksek ülke oldu. Türkiyede de çok hızlı bir yayılma ve artış var.

• Amerika Birleşik Devletleri:
    Vaka Sayısı: 81,384
    Can Kaybı: 1,173

• Tonikte bulunan kinin ilac olarak kullanilan kinine gore eser miktarda. 1 tablet almak icin 100 tonikten fazla icmelisiniz. Bir zarari olur mu kinin olarak olmaz ama 100 sise tonik icmek icin gozu bayagi karartmak gerekir.

• @DonTurcos az once markete gittim gercekten yok 🙂 hatta sam's club in internet sitesine baktim orada da yok 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |