Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Teste hazirlik icin youtube'dan da yararlanabilirsiniz. Kitaptan tum sorulari ve cevaplari calistiktan sonra, sorularin karisik olarak soruldugu video'lari dinleyip cevaplari sozlu olarak verebilirsiniz.

• ⭐⭐ Yasaklı

7 yanlış

• @Calibraturbo Üç beş defa tekrar edilince yanlışlar giderek azalıyor. Benim başlangıçta 5 yanlışım vardı. 5-6 tekrardan sonra 0 yanlışa düştü.

• ........

• @gokcell 10 soruda 6 doğru cevap istiyorlarmış.

• ........

• Simdilerde nasil yapiyorlar bilmiyorum ama cok fazla kafanizda buyutmeyin! Ben kendiminde bizzat sahit oldugum, esimin vatandaslik gorusmesini kisaca yazayim:

Esim yillar once vatandasligini Philadelphia'da aldi. Gorusmeye bende onunla beraber gitmistim ve kendisi iceride gorusmedeyken ben lobby'de kahve icip bekliyordum. Gonderdigimiz formlardan birisinde Avrupa'ya ve sonrasinda Turkiye'ye gezi tarihlerimizi yanlis yazmisiz ve esim iceride gorevli memura tarihleri tam olarak hatirlamadigini, benim lobby'de oturdugumu soylemis. Memur lobby'e geldi ve beni cagirdi. Kendisiyle iceriye girdim ve durumu acikladim, tarihleri duzelttik. Sonra ben cikayim mi diye sordum ve adam yok kalabilirsin istiyorsan dedi. Bende ofisindeki bos bir koltuga oturdum sessizce izlemeye basladim. Esime sadece 3 adet rastgele soru sordu. Ucunude dogru cevaplayinca, gulerek tum sorulari ezberledin mi diye sordu. Esim de evet diye cevapladi. Sonra tebrikler dedi ve formlara birseyler yazarak, imzalamasini istedi. Yemin toreni hakkinda bilgi verdi ve sonrada bizi lobby'e cikis kapisina kadar goturdu.

• @Calibraturbo aynı skor 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |