Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@haymatlos_ daha hiç önünden geçmedim hep 500 600 metre etrafındaydım ama nedense hiç önünden geçmedim hatta dün eşime ya gidelim mi dedim oda istiyorsan gidelim dedi ama nedense içimden bir his oraya gidersem bütün sihir kaybolcakmis gibi geliyor daha ne unganlarin ne konsolosluğun önünden geçmedim 🤣

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif gidipte desenize benim ekim ayının 25 nde mülakatım var şimdiden yabancılık çekmemek için bakıp çıkayım dersin.

• ⭐⭐

@ayvalik10 onlarda bana seni zaten 4 gözle bekliyorduk derler 🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@haymatlos_ daha hiç önünden geçmedim hep 500 600 metre etrafındaydım ama nedense hiç önünden geçmedim hatta dün eşime ya gidelim mi dedim oda istiyorsan gidelim dedi ama nedense içimden bir his oraya gidersem bütün sihir kaybolcakmis gibi geliyor daha ne unganlarin ne konsolosluğun önünden geçmedim 🤣

içinden geleni yap bence vakti gelince gidersin inşallah 🙂

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif gidipte desenize benim ekim ayının 25 nde mülakatım var şimdiden yabancılık çekmemek için bakıp çıkayım dersin.

😃

• ⭐⭐

ödevlerini yapacakmısın diyorum telefonun şarjı az kapatmam lazım dedi yüzüme kapattı çok fena bu zamane bebeler

• ⭐⭐

@bidünya hayırlısı olsun bakarsınız beraber gideriz

• ⭐⭐

@haymatlos_ yapmayacam demenin bir baska yolu kendi sıpamdan biliyorum 🤣

• ⭐⭐

@asilelif ben biliyorum da işte beklenmeyen şeyler yapmaları kötü oluyor 🙂

• @haymatlos_ inşallah çoluk çombalak, toplaşıp yollara düşmek nasip olur, teşekkürler.

• @haymatlos_ muhtemelen ik tercihim olmaz tx, çıkarsa ilk işim iş ilanlarından bizimle ilgili olanların nerelerde yoğunlaştığına bakmak olacak. Şimdilik eşimin çalıştığı firmaların merkezleri veya daha önce yaptığı iş ziyaretleri olarak fikrim var şehir/eyaletlerdeki iş olanaklarıyla ilgili o kadar. Belirlemedeki önceliğimiz de iş olacağı için ona göre o zaman karar veririz. Malum, doğduğumuz değil doyduğumuz yer meselesi 😏 Kısaca şuan daha ilerisini ciddi olarak araştırma ihtiyacı hissetmiyorum, merkatan okursam okuyorum, yani esas iş mayıs tan sonra 👍🏻

• @Oktay-İbiş şuan evhanımı ve iki küçük annesi olarak memnunum, çünkü şu durumda çalışmayı istemem zaten, ama biraz büyüsünler tekrar sahalara dönmeye niyetim var 👍🏻 Ama eski işim gibi çok sorumluluk, büyük firma, para pul, yorucu işler istemiyorum, daha gönlüme göre hatta belki eşimle birşeyler yapmak istiyoruz, kafamıza göre o zaman memnun ve mutlu olabilirim gibi geliyor 😂😂

• ⭐⭐⭐

@asilelif hadi inşallah

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş şuan evhanımı ve iki küçük annesi olarak memnunum, çünkü şu durumda çalışmayı istemem zaten, ama biraz büyüsünler tekrar sahalara dönmeye niyetim var 👍🏻 Ama eski işim gibi çok sorumluluk, büyük firma, para pul, yorucu işler istemiyorum, daha gönlüme göre hatta belki eşimle birşeyler yapmak istiyoruz, kafamıza göre o zaman memnun ve mutlu olabilirim gibi geliyor 😂😂

evet çocukların büyümesini izlemenin keyfine var iyice. Çok çabuk geçiyorr zaman hemen büyüyorlar.
    Eşlerle çalışmakta biraz zor olabiliyor kendimden biliyorum 😃 İşin şakası Allah gönlünüze göre versin.

• ⭐⭐

@aysegul inşallah

• Cocuk ve calisma konusunda bizde esimle biraz ikilemde kaldik. Dogumdan sonra ilk 3 yil esim calismadi, sonra haftasonlari part time bir is buldu. Esim isdeyken ben haftasonlari oglumuzla ilgileniyordum. 1 yildan biraz fazla bu sekilde devam ettik ama sonrasinda baktik herkes cok yipraniyor, esim isinden ayrildi. Sonra oglumuz 8 yasindayken yine calismaya karar verdi, yine part time is buldu, oglumuzun okuldan donus saatlerine gore aksamlari ve haftasonuna gore ayarladi ama bu seferde benim icin cok zor oldu, yani bir aile duzenimiz kalmadi. Sonunda, 6 ay kadar calisip, yine birakmak zorunda kaldi. Normal sartlar altinda finansal olarak calismasina gerek yok ama yinede insan biraz disarida calisip zaman gecirmek istiyor.

• @bidünya amin hepimizin inşallah 🙏🏻☺

• ⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Cocuk ve calisma konusunda bizde esimle biraz ikilemde kaldik. Dogumdan sonra ilk 3 yil esim calismadi, sonra haftasonlari part time bir is buldu. Esim isdeyken ben haftasonlari oglumuzla ilgileniyordum. 1 yildan biraz fazla bu sekilde devam ettik ama sonrasinda baktik herkes cok yipraniyor, esim isinden ayrildi. Sonra oglumuz 8 yasindayken yine calismaya karar verdi, yine part time is buldu, oglumuzun okuldan donus saatlerine gore aksamlari ve haftasonuna gore ayarladi ama bu seferde benim icin cok zor oldu, yani bir aile duzenimiz kalmadi. Sonunda, 6 ay kadar calisip, yine birakmak zorunda kaldi. Normal sartlar altinda finansal olarak calismasina gerek yok ama yinede insan biraz disarida calisip zaman gecirmek istiyor.

Çocuk belli bir yaşa gelene kadar zor hele de etrafta güvenilir yardımcı olacak kimse yoksa daha da zor. Aslında maddiyattan ziyade biraz insan içine karişmak istiyor insan. Hele ki doğumdan sonra yanında kimse yoksa eş çalışmak zorunda komşu yok arkadaş yok. Takdir ettim iyi atlatmışsınız yine.

• @bidünya Tesekkurler! Evet haklisiniz, bu en zor donemlerden birisi. Esimin anne ve babasi dogum icin gelmislerdi ve yaklasik 6 ay bizimle kaldilar, yardimci oldular. Ama onlar geriye dondukten sonra hersey bize kaldi tabii ki 🙂

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş şuan evhanımı ve iki küçük annesi olarak memnunum, çünkü şu durumda çalışmayı istemem zaten, ama biraz büyüsünler tekrar sahalara dönmeye niyetim var 👍🏻 Ama eski işim gibi çok sorumluluk, büyük firma, para pul, yorucu işler istemiyorum, daha gönlüme göre hatta belki eşimle birşeyler yapmak istiyoruz, kafamıza göre o zaman memnun ve mutlu olabilirim gibi geliyor 😂😂

ALLAH hayırlısını nasip etsin hakkınızda o zaman 😉

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |